Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (ІV)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

2-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 СК "Форсаж" 1 0 1 0 4:4 1
2 АКБ Центр 1 0 1 0 4:4 1
3 Футбольна Гільдія 1 0 1 0 2:2 1
4 "Штурм" КДШВ ЗСУ 1 0 1 0 2:2 1
5 ФК "ПРОМЕТЕЙ" 0 0 0 0 0:0 0
6 ФК ЧАЙКА 0 0 0 0 0:0 0

Група B

І В Н П Г О
1 ФК Іршанськ 1 1 0 0 5:2 3
2 "Сінгури" 1 1 0 0 3:2 3
3 199 НЦ ДШВ 1 1 0 0 1:0 3
4 "Дружба" (Новопіль) 1 0 0 1 2:3 0
5 ПКМ 1 0 0 1 0:1 0
6 Фортуна (Андрушівка) 1 0 0 1 2:5 0

1-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 АКБ Центр 10 9 0 1 39:14 27
2 Футбольна Гільдія 10 6 0 4 32:26 18
3 СК "Форсаж" 10 5 1 4 35:37 16
4 ФК Іршанськ 10 3 1 6 23:29 10
5 Фортуна (Андрушівка) 10 3 1 6 28:30 10
6 "Сінгури" 10 2 1 7 18:39 7

Група B

І В Н П Г О
1 "Штурм" КДШВ ЗСУ 10 8 1 1 49:22 25
2 ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 7 2 1 37:20 23
3 ФК ЧАЙКА 10 5 3 2 48:31 18
4 ПКМ 10 3 1 6 20:30 10
5 "Дружба" (Новопіль) 10 1 2 7 21:48 5
6 199 НЦ ДШВ 10 1 1 8 27:51 4
Тур 1
Група A
23.01.2022 Динамо Футбольна Гільдія 2:2 "Штурм" КДШВ ЗСУ
23.01.2022 ФОК АКБ Центр 4:4 СК "Форсаж"
Група B
23.01.2022 ФОК "Дружба" (Новопіль) 2:3 "Сінгури"
23.01.2022 Динамо 199 НЦ ДШВ 1:0 ПКМ
23.01.2022 Динамо ФК Іршанськ 5:2 Фортуна (Андрушівка)
Тур 10
Група A
16.01.2022 Динамо СК "Форсаж" 2:6 Фортуна (Андрушівка)
15.01.2022 ФОК АКБ Центр 3:2 ФК Іршанськ
15.01.2022 ФОК "Сінгури" 0:1 Футбольна Гільдія
Група B
16.01.2022 ФОК ПКМ 3:5 "Штурм" КДШВ ЗСУ
16.01.2022 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 5:4 199 НЦ ДШВ
16.01.2022 Динамо ФК ЧАЙКА 2:2 "Дружба" (Новопіль)
Тур 9
Група A
09.01.2022 Динамо Футбольна Гільдія 3:5 ФК Іршанськ
09.01.2022 Динамо "Сінгури" 5:4 Фортуна (Андрушівка)
08.01.2022 ФОК АКБ Центр 3:4 СК "Форсаж"
Група B
15.01.2022 ФОК ФК ЧАЙКА 1:8 "Штурм" КДШВ ЗСУ
09.01.2022 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:1 ПКМ
08.01.2022 ФОК "Дружба" (Новопіль) 6:6 199 НЦ ДШВ
Тур 8
Група A
26.12.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 3:4 Футбольна Гільдія
26.12.2021 ФОК "Сінгури" 0:4 АКБ Центр
26.12.2021 ФОК ФК Іршанськ 0:5 СК "Форсаж"
Група B
26.12.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 2:3 ПКМ
26.12.2021 ФОК "Штурм" КДШВ ЗСУ 5:1 "Дружба" (Новопіль)
26.12.2021 ФОК ФК ЧАЙКА 3:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Тур 7
Група A
18.12.2021 Динамо Футбольна Гільдія 3:5 СК "Форсаж"
18.12.2021 Динамо ФК Іршанськ 1:2 "Сінгури"
18.12.2021 Динамо Фортуна (Андрушівка) 3:5 АКБ Центр
Група B
19.12.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 2:0 ПКМ
18.12.2021 Динамо "Штурм" КДШВ ЗСУ 4:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
18.12.2021 Динамо 199 НЦ ДШВ 1:6 ФК ЧАЙКА
Тур 6
Група A
12.12.2021 Динамо АКБ Центр 5:0 Футбольна Гільдія
11.12.2021 ФОК СК "Форсаж" 8:4 "Сінгури"
11.12.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 2:3 ФК Іршанськ
Група B
12.12.2021 Динамо ПКМ 1:1 ФК ЧАЙКА
12.12.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 6:2 "Дружба" (Новопіль)
11.12.2021 ФОК "Штурм" КДШВ ЗСУ 7:1 199 НЦ ДШВ
Тур 5
Група A
04.12.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 4:2 СК "Форсаж"
20.11.2021 ФОК ФК Іршанськ 0:4 АКБ Центр
16.10.2021 ФОК Футбольна Гільдія 5:2 "Сінгури"
Група B
05.12.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 1:5 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
04.12.2021 ФОК "Штурм" КДШВ ЗСУ 5:1 ПКМ
20.11.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 1:11 ФК ЧАЙКА
Тур 4
Група A
28.11.2021 Динамо ФК Іршанськ 3:4 Футбольна Гільдія
20.11.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 3:1 "Сінгури"
16.10.2021 ФОК СК "Форсаж" 3:5 АКБ Центр
Група B
28.11.2021 Динамо 199 НЦ ДШВ 5:3 "Дружба" (Новопіль)
27.11.2021 Динамо "Штурм" КДШВ ЗСУ 5:8 ФК ЧАЙКА
20.11.2021 ФОК ПКМ 0:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Тур 3
Група A
14.11.2021 Динамо Футбольна Гільдія 4:0 Фортуна (Андрушівка)
13.11.2021 ФОК СК "Форсаж" 3:2 ФК Іршанськ
13.11.2021 ФОК АКБ Центр 5:0 "Сінгури"
Група B
14.11.2021 ФОК ПКМ 4:1 199 НЦ ДШВ
14.11.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:2 ФК ЧАЙКА
13.11.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 1:4 "Штурм" КДШВ ЗСУ
Тур 2
Група A
31.10.2021 Динамо СК "Форсаж" 0:7 Футбольна Гільдія
31.10.2021 Динамо АКБ Центр 2:1 Фортуна (Андрушівка)
31.10.2021 Динамо "Сінгури" 1:5 ФК Іршанськ
Група B
31.10.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1:2 "Штурм" КДШВ ЗСУ
30.10.2021 Динамо ФК ЧАЙКА 8:5 199 НЦ ДШВ
17.10.2021 ФОК ПКМ 5:2 "Дружба" (Новопіль)
Тур 1
Група A
27.11.2021 Динамо "Сінгури" 3:3 СК "Форсаж"
23.10.2021 ФОК Футбольна Гільдія 1:3 АКБ Центр
16.10.2021 ФОК ФК Іршанськ 2:2 Фортуна (Андрушівка)
Група B
06.11.2021 ФОК ФК ЧАЙКА 6:2 ПКМ
23.10.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 1:4 "Штурм" КДШВ ЗСУ
23.10.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 1:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Аль Халавані Абдул "Штурм" КДШВ ЗСУ 10 19 1.9
Цимбалюк Ігор ФК ЧАЙКА 11 14 1.27
Яремчук Костянтин Футбольна Гільдія 11 14 1.27
Стретович Денис ФК Іршанськ 11 11 1
Цимбалюк Олег ФК ЧАЙКА 11 10 0.91
Гриневич Денис СК "Форсаж" 11 10 0.91
Брушко Владислав АКБ Центр 11 10 0.91
Алєксєєв Роман АКБ Центр 11 10 0.91
Сивоконенко Олександр ФК ЧАЙКА 8 9 1.13
Денежний Єгор 199 НЦ ДШВ 12 8 0.67
Пятницький Юрій ФК "ПРОМЕТЕЙ" 11 7 0.64
Польовий Артем ФК "ПРОМЕТЕЙ" 11 7 0.64
Радчуков В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 9 7 0.78
Явдощин Ярослав СК "Форсаж" 11 7 0.64
Миргородський Максим "Штурм" КДШВ ЗСУ 10 7 0.7
Джус Євген "Сінгури" 11 6 0.55
Сергеєв Владислав ФК Іршанськ 11 6 0.55
Кубашко Нікіта ФК ЧАЙКА 9 6 0.67
Рибась Олександр "Сінгури" 11 5 0.45
Жданюк Руслан Футбольна Гільдія 11 5 0.45
Яроцький Віктор "Дружба" (Новопіль) 11 5 0.45
Талько Віталій СК "Форсаж" 11 5 0.45
Іванчук Роман АКБ Центр 21 5 0.24
Ковальчук Руслан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 12 5 0.42
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 11 5 0.45
Рукомеда Денис АКБ Центр 11 5 0.45
Буклів Богдан "Штурм" КДШВ ЗСУ 10 4 0.4
Боровський Дмитро "Штурм" КДШВ ЗСУ 7 4 0.57
Кирилюк Богдан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2 4 2
Ломоносов Владислав 199 НЦ ДШВ 3 4 1.33
Граф Вадим ПКМ 10 4 0.4
Захаркевич Максим Фортуна (Андрушівка) 11 4 0.36
Соломчук Дмитро Футбольна Гільдія 11 4 0.36
Курасов Денис ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 4 0.4
Холмогоров Максим АКБ Центр 11 4 0.36
Фурманюк Денис ПКМ 9 3 0.33
Мостівенко Микола 199 НЦ ДШВ 11 3 0.27
Цимбалюк Святослав ФК ЧАЙКА 10 3 0.3
Марченко Артем 199 НЦ ДШВ 6 3 0.5
Яковець Дмитро ПКМ 6 3 0.5
Жигора В'ячеслав Фортуна (Андрушівка) 11 3 0.27
Тишківський Вячеслав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 7 3 0.43
Войналович Дмитро АКБ Центр 11 3 0.27
Рожко Андрій 10 3 0.3
Томашевський В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 10 3 0.3
Ящук Олександр ФК Іршанськ 11 3 0.27
Швайківський Максим Футбольна Гільдія 11 3 0.27
Чайківський Сергій "Сінгури" 11 2 0.18
Бондар Олександр ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 2 0.2
Федьків Володимир "Штурм" КДШВ ЗСУ 9 2 0.22
Кончаківський Максим ПКМ 9 2 0.22
Федотов Максим ФК ЧАЙКА 9 2 0.22
Пашківський Валерій ПКМ 10 2 0.2
Межевич Олег АКБ Центр 11 2 0.18
Сотник Максим ФК Іршанськ 11 2 0.18
Скочеляс Іван Фортуна (Андрушівка) 11 2 0.18
Ковпак Іван Футбольна Гільдія 11 2 0.18
Муський Антон СК "Форсаж" 11 2 0.18
Попроцький Дмитро "Дружба" (Новопіль) 11 2 0.18
Шпонарський Олексій ПКМ 10 2 0.2
Боровський Андрій "Дружба" (Новопіль) 11 2 0.18
Шмайхель Микола АКБ Центр 11 2 0.18
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 2 0.2
Бєлий Богдан "Дружба" (Новопіль) 11 2 0.18
Соколовський Артем "Сінгури" 11 2 0.18
Прут Денис ФК Іршанськ 1 2 2
Чорновол Павло СК "Форсаж" 2 1 0.5
Окрушко Максим ФК ЧАЙКА 8 1 0.13
Абрамчук Олександр ПКМ 9 1 0.11
Пасічнюк Максим 199 НЦ ДШВ 9 1 0.11
Атабаєв Олег ФК ЧАЙКА 8 1 0.13
Васнецов Владислав ФК Іршанськ 1 1 1
Супруненко Денис ПКМ 7 1 0.14
Бенадицький Станіслав СК "Форсаж" 1 1 1
Руденко Іван 199 НЦ ДШВ 2 1 0.5
Лавренюк Вадим 199 НЦ ДШВ 5 1 0.2
Романюк Ігор "Дружба" (Новопіль) 4 1 0.25
Лягера Сергій ФК "ПРОМЕТЕЙ" 4 1 0.25
Бежан Дмитро 199 НЦ ДШВ 3 1 0.33
Ткачук Олександр 199 НЦ ДШВ 3 1 0.33
Покидюк Михайло 199 НЦ ДШВ 6 1 0.17
Берладин Іван Фортуна (Андрушівка) 11 1 0.09
Шаботинський Вадим ФК ЧАЙКА 9 1 0.11
Плотницький Ігор ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1 1 1
Галайба Анатолій "Штурм" КДШВ ЗСУ 12 1 0.08
Служенко Михайло Фортуна (Андрушівка) 11 1 0.09
Девятак Вадім "Сінгури" 11 1 0.09
Субин Олександр ФК Іршанськ 11 1 0.09
Неподобний Віктор "Сінгури" 11 1 0.09
Ковальчук Руслан "Штурм" КДШВ ЗСУ 11 1 0.09
Гриценко Роман Фортуна (Андрушівка) 11 1 0.09
Іванов Олександр Футбольна Гільдія 11 1 0.09
Бондарчук Руслан "Дружба" (Новопіль) 11 1 0.09
Лігінчук Юрій "Дружба" (Новопіль) 11 1 0.09
Махінчук Сергій Фортуна (Андрушівка) 11 1 0.09
Ганжала Ігор "Сінгури" 11 1 0.09
Третьяков Володимир ФК ЧАЙКА 11 1 0.09
Павлушко Олександр Фортуна (Андрушівка) 11 1 0.09
Сливінський Іван "Сінгури" 11 1 0.09
Юрківський Олександр СК "Форсаж" 11 1 0.09
Заборчук Віктор СК "Форсаж" 11 1 0.09
Дзінгілевський Юрій Футбольна Гільдія 11 1 0.09
Яворський Микола СК "Форсаж" 11 1 0.09
Кондратюк Олег Фортуна (Андрушівка) 11 1 0.09
Пустовойт Андрій ПКМ 10 1 0.1
Толочкін Дмитро "Дружба" (Новопіль) 2 1 0.5
Новик Валерій ФК ЧАЙКА 11 0 0
Лазаренко Олексій ПКМ 7 0 0
Скотніцький Юрій 199 НЦ ДШВ 7 0 0
Броневицький Ярослав 10 0 0
Пилипчук Сергій 10 0 0
Черниш Олег "Дружба" (Новопіль) 11 0 0
Кащенко Антон "Штурм" КДШВ ЗСУ 11 0 0
Уницький Сергій Футбольна Гільдія 11 0 0
Іванов Євген "Сінгури" 11 0 0
Сотник Дмитрій ФК Іршанськ 11 0 0
Мар’євич Максим Фортуна (Андрушівка) 11 0 0
Пишнюк Дмитро "Дружба" (Новопіль) 11 0 0
Панченко Денис ФК Іршанськ 11 0 0
Іванов Максим "Сінгури" 11 0 0
Дроняк Анатолій СК "Форсаж" 11 0 0
Гонгало Олег СК "Форсаж" 11 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Панченко Денис ФК Іршанськ 11 1 1
Броневицький Ярослав 10 1 1
Шмайхель Микола АКБ Центр 11 4 0
Гриневич Денис СК "Форсаж" 11 4 0
Марченко Артем 199 НЦ ДШВ 6 1 1
Іванов Максим "Сінгури" 11 0 1
Войналович Дмитро АКБ Центр 11 3 0
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 3 0
Швайківський Максим Футбольна Гільдія 11 3 0
Курасов Денис ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 2 0
Муський Антон СК "Форсаж" 11 2 0
Мар’євич Максим Фортуна (Андрушівка) 11 2 0
Ломоносов Владислав 199 НЦ ДШВ 3 2 0
Ящук Олександр ФК Іршанськ 11 2 0
Лазаренко Олексій ПКМ 7 2 0
Боровський Дмитро "Штурм" КДШВ ЗСУ 7 2 0
Новик Валерій ФК ЧАЙКА 11 2 0
Яремчук Костянтин Футбольна Гільдія 11 2 0
Алєксєєв Роман АКБ Центр 11 2 0
Сивоконенко Олександр ФК ЧАЙКА 8 1 0
Попроцький Дмитро "Дружба" (Новопіль) 11 1 0
Кубашко Нікіта ФК ЧАЙКА 9 1 0
Шаботинський Вадим ФК ЧАЙКА 9 1 0
Пилипчук Сергій 10 1 0
Томашевський В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 10 1 0
Ганжала Ігор "Сінгури" 11 1 0
Третьяков Володимир ФК ЧАЙКА 11 1 0
Павлушко Олександр Фортуна (Андрушівка) 11 1 0
Сотник Дмитрій ФК Іршанськ 11 1 0
Сливінський Іван "Сінгури" 11 1 0
Іванов Євген "Сінгури" 11 1 0
Пустовойт Андрій ПКМ 10 1 0
Юрківський Олександр СК "Форсаж" 11 1 0
Уницький Сергій Футбольна Гільдія 11 1 0
Рожко Андрій 10 1 0
Граф Вадим ПКМ 10 1 0
Кащенко Антон "Штурм" КДШВ ЗСУ 11 1 0
Скотніцький Юрій 199 НЦ ДШВ 7 1 0
Соколовський Артем "Сінгури" 11 1 0
Буклів Богдан "Штурм" КДШВ ЗСУ 10 1 0
Бондар Олександр ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 1 0
Аль Халавані Абдул "Штурм" КДШВ ЗСУ 10 1 0
Черниш Олег "Дружба" (Новопіль) 11 1 0
Іванов Олександр Футбольна Гільдія 11 1 0
Пишнюк Дмитро "Дружба" (Новопіль) 11 1 0
Жигора В'ячеслав Фортуна (Андрушівка) 11 1 0
Гонгало Олег СК "Форсаж" 11 1 0
Холмогоров Максим АКБ Центр 11 1 0
Соломчук Дмитро Футбольна Гільдія 11 1 0
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 11 1 0
Сергеєв Владислав ФК Іршанськ 11 1 0
Рибась Олександр "Сінгури" 11 1 0
Ковальчук Руслан "Штурм" КДШВ ЗСУ 11 1 0
Стретович Денис ФК Іршанськ 11 1 0
Дроняк Анатолій СК "Форсаж" 11 1 0
Бєлий Богдан "Дружба" (Новопіль) 11 1 0
Гриценко Роман Фортуна (Андрушівка) 11 1 0
Цимбалюк Ігор ФК ЧАЙКА 11 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 1
Група A
01.04.2022 06:00 ФОК ФК ЧАЙКА -:- ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Тур 2
Група A
Дата не введена "Штурм" КДШВ ЗСУ -:- ФК ЧАЙКА
Дата не введена ФК "ПРОМЕТЕЙ" -:- СК "Форсаж"
Дата не введена Футбольна Гільдія -:- АКБ Центр
Група B
Дата не введена "Дружба" (Новопіль) -:- ФК Іршанськ
Дата не введена "Сінгури" -:- 199 НЦ ДШВ
Дата не введена ПКМ -:- Фортуна (Андрушівка)
Тур 3
Група A
Дата не введена ФК ЧАЙКА -:- СК "Форсаж"
Дата не введена "Штурм" КДШВ ЗСУ -:- АКБ Центр
Дата не введена ФК "ПРОМЕТЕЙ" -:- Футбольна Гільдія
Група B
Дата не введена "Сінгури" -:- ФК Іршанськ
Дата не введена ПКМ -:- "Дружба" (Новопіль)
Дата не введена 199 НЦ ДШВ -:- Фортуна (Андрушівка)
Тур 4
Група A
Дата не введена АКБ Центр -:- ФК ЧАЙКА
Дата не введена "Штурм" КДШВ ЗСУ -:- ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Дата не введена СК "Форсаж" -:- Футбольна Гільдія
Група B
Дата не введена ФК Іршанськ -:- 199 НЦ ДШВ
Дата не введена "Сінгури" -:- ПКМ
Дата не введена Фортуна (Андрушівка) -:- "Дружба" (Новопіль)
Тур 5
Група A
Дата не введена СК "Форсаж" -:- "Штурм" КДШВ ЗСУ
Дата не введена АКБ Центр -:- ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Дата не введена ФК ЧАЙКА -:- Футбольна Гільдія
Група B
Дата не введена Фортуна (Андрушівка) -:- "Сінгури"
Дата не введена ФК Іршанськ -:- ПКМ
Дата не введена 199 НЦ ДШВ -:- "Дружба" (Новопіль)