Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (ІV)

Заявка на матч
Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

2-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 5 2 3 0 12:10 9
2 СК "Форсаж" 5 2 2 1 14:9 8
3 ФК «Чайка» (Глибочиця) 5 2 1 2 11:10 7
4 ФК "ПРОМЕТЕЙ" 5 2 1 2 11:14 7
5 "Штурм" КДШВ ЗСУ 5 1 2 2 11:12 5
6 Футбольна Гільдія 5 0 3 2 6:10 3

Група B

І В Н П Г О
1 ФК Іршанськ 5 5 0 0 30:11 15
2 "Сінгури" 5 3 0 2 12:15 9
3 Фортуна (Андрушівка) 5 2 1 2 12:14 7
4 "Дружба" (Новопіль) 5 1 2 2 13:14 5
5 199 НЦ ДШВ 5 1 1 3 7:13 4
6 ПКМ 5 1 0 4 12:19 3

1-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 10 9 0 1 39:14 27
2 Футбольна Гільдія 10 6 0 4 32:26 18
3 СК "Форсаж" 10 5 1 4 35:37 16
4 ФК Іршанськ 10 3 1 6 23:29 10
5 Фортуна (Андрушівка) 10 3 1 6 28:30 10
6 "Сінгури" 10 2 1 7 18:39 7

Група B

І В Н П Г О
1 "Штурм" КДШВ ЗСУ 10 8 1 1 49:22 25
2 ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 7 2 1 37:20 23
3 ФК «Чайка» (Глибочиця) 10 5 3 2 48:31 18
4 ПКМ 10 3 1 6 20:30 10
5 "Дружба" (Новопіль) 10 1 2 7 21:48 5
6 199 НЦ ДШВ 10 1 1 8 27:51 4
Тур 5
Група A
24.02.2022 " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 0:0 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
24.02.2022 ФК «Чайка» (Глибочиця) 0:0 Футбольна Гільдія
24.02.2022 СК "Форсаж" 0:0 "Штурм" КДШВ ЗСУ
Група B
20.02.2022 ФОК Фортуна (Андрушівка) 1:0 "Сінгури"
20.02.2022 ФОК ФК Іршанськ 5:3 ПКМ
20.02.2022 ФОК 199 НЦ ДШВ 2:2 "Дружба" (Новопіль)
Тур 4
Група A
13.02.2022 Динамо СК "Форсаж" 4:1 Футбольна Гільдія
13.02.2022 Динамо " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 2:1 ФК «Чайка» (Глибочиця)
12.02.2022 Динамо "Штурм" КДШВ ЗСУ 5:1 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Група B
13.02.2022 Динамо Фортуна (Андрушівка) 2:2 "Дружба" (Новопіль)
13.02.2022 Динамо "Сінгури" 4:3 ПКМ
12.02.2022 Динамо ФК Іршанськ 6:1 199 НЦ ДШВ
Тур 3
Група A
06.02.2022 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:1 Футбольна Гільдія
06.02.2022 Динамо "Штурм" КДШВ ЗСУ 3:4 " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+"
05.02.2022 ФОК ФК «Чайка» (Глибочиця) 0:3 СК "Форсаж"
Група B
06.02.2022 Динамо "Сінгури" 3:8 ФК Іршанськ
06.02.2022 Динамо ПКМ 1:5 "Дружба" (Новопіль)
06.02.2022 Динамо 199 НЦ ДШВ 2:3 Фортуна (Андрушівка)
Тур 2
Група A
30.01.2022 Динамо Футбольна Гільдія 2:2 " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+"
30.01.2022 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 4:3 СК "Форсаж"
29.01.2022 Динамо "Штурм" КДШВ ЗСУ 1:5 ФК «Чайка» (Глибочиця)
Група B
30.01.2022 Динамо "Дружба" (Новопіль) 2:6 ФК Іршанськ
30.01.2022 Динамо ПКМ 5:4 Фортуна (Андрушівка)
29.01.2022 Динамо "Сінгури" 2:1 199 НЦ ДШВ
Тур 1
Група A
20.02.2022 ФОК ФК «Чайка» (Глибочиця) 5:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
23.01.2022 Динамо Футбольна Гільдія 2:2 "Штурм" КДШВ ЗСУ
23.01.2022 ФОК " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 4:4 СК "Форсаж"
Група B
23.01.2022 ФОК "Дружба" (Новопіль) 2:3 "Сінгури"
23.01.2022 Динамо 199 НЦ ДШВ 1:0 ПКМ
23.01.2022 Динамо ФК Іршанськ 5:2 Фортуна (Андрушівка)
Тур 10
Група A
16.01.2022 Динамо СК "Форсаж" 2:6 Фортуна (Андрушівка)
15.01.2022 ФОК " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 3:2 ФК Іршанськ
15.01.2022 ФОК "Сінгури" 0:1 Футбольна Гільдія
Група B
16.01.2022 ФОК ПКМ 3:5 "Штурм" КДШВ ЗСУ
16.01.2022 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 5:4 199 НЦ ДШВ
16.01.2022 Динамо ФК «Чайка» (Глибочиця) 2:2 "Дружба" (Новопіль)
Тур 9
Група A
09.01.2022 Динамо Футбольна Гільдія 3:5 ФК Іршанськ
09.01.2022 Динамо "Сінгури" 5:4 Фортуна (Андрушівка)
08.01.2022 ФОК " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 3:4 СК "Форсаж"
Група B
15.01.2022 ФОК ФК «Чайка» (Глибочиця) 1:8 "Штурм" КДШВ ЗСУ
09.01.2022 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:1 ПКМ
08.01.2022 ФОК "Дружба" (Новопіль) 6:6 199 НЦ ДШВ
Тур 8
Група A
26.12.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 3:4 Футбольна Гільдія
26.12.2021 ФОК "Сінгури" 0:4 " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+"
26.12.2021 ФОК ФК Іршанськ 0:5 СК "Форсаж"
Група B
26.12.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 2:3 ПКМ
26.12.2021 ФОК "Штурм" КДШВ ЗСУ 5:1 "Дружба" (Новопіль)
26.12.2021 ФОК ФК «Чайка» (Глибочиця) 3:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Тур 7
Група A
18.12.2021 Динамо Футбольна Гільдія 3:5 СК "Форсаж"
18.12.2021 Динамо ФК Іршанськ 1:2 "Сінгури"
18.12.2021 Динамо Фортуна (Андрушівка) 3:5 " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+"
Група B
19.12.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 2:0 ПКМ
18.12.2021 Динамо "Штурм" КДШВ ЗСУ 4:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
18.12.2021 Динамо 199 НЦ ДШВ 1:6 ФК «Чайка» (Глибочиця)
Тур 6
Група A
12.12.2021 Динамо " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 5:0 Футбольна Гільдія
11.12.2021 ФОК СК "Форсаж" 8:4 "Сінгури"
11.12.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 2:3 ФК Іршанськ
Група B
12.12.2021 Динамо ПКМ 1:1 ФК «Чайка» (Глибочиця)
12.12.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 6:2 "Дружба" (Новопіль)
11.12.2021 ФОК "Штурм" КДШВ ЗСУ 7:1 199 НЦ ДШВ
Тур 5
Група A
04.12.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 4:2 СК "Форсаж"
20.11.2021 ФОК ФК Іршанськ 0:4 " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+"
16.10.2021 ФОК Футбольна Гільдія 5:2 "Сінгури"
Група B
05.12.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 1:5 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
04.12.2021 ФОК "Штурм" КДШВ ЗСУ 5:1 ПКМ
20.11.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 1:11 ФК «Чайка» (Глибочиця)
Тур 4
Група A
28.11.2021 Динамо ФК Іршанськ 3:4 Футбольна Гільдія
20.11.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 3:1 "Сінгури"
16.10.2021 ФОК СК "Форсаж" 3:5 " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+"
Група B
28.11.2021 Динамо 199 НЦ ДШВ 5:3 "Дружба" (Новопіль)
27.11.2021 Динамо "Штурм" КДШВ ЗСУ 5:8 ФК «Чайка» (Глибочиця)
20.11.2021 ФОК ПКМ 0:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Тур 3
Група A
14.11.2021 Динамо Футбольна Гільдія 4:0 Фортуна (Андрушівка)
13.11.2021 ФОК СК "Форсаж" 3:2 ФК Іршанськ
13.11.2021 ФОК " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 5:0 "Сінгури"
Група B
14.11.2021 ФОК ПКМ 4:1 199 НЦ ДШВ
14.11.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:2 ФК «Чайка» (Глибочиця)
13.11.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 1:4 "Штурм" КДШВ ЗСУ
Тур 2
Група A
31.10.2021 Динамо СК "Форсаж" 0:7 Футбольна Гільдія
31.10.2021 Динамо " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 2:1 Фортуна (Андрушівка)
31.10.2021 Динамо "Сінгури" 1:5 ФК Іршанськ
Група B
31.10.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1:2 "Штурм" КДШВ ЗСУ
30.10.2021 Динамо ФК «Чайка» (Глибочиця) 8:5 199 НЦ ДШВ
17.10.2021 ФОК ПКМ 5:2 "Дружба" (Новопіль)
Тур 1
Група A
27.11.2021 Динамо "Сінгури" 3:3 СК "Форсаж"
23.10.2021 ФОК Футбольна Гільдія 1:3 " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+"
16.10.2021 ФОК ФК Іршанськ 2:2 Фортуна (Андрушівка)
Група B
06.11.2021 ФОК ФК «Чайка» (Глибочиця) 6:2 ПКМ
23.10.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 1:4 "Штурм" КДШВ ЗСУ
23.10.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 1:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Аль Халавані Абдул "Штурм" КДШВ ЗСУ 14 23 1.64
Стретович Денис ФК Іршанськ 15 19 1.27
Цимбалюк Олег ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 16 1
Цимбалюк Ігор ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 15 0.94
Яремчук Костянтин Футбольна Гільдія 15 14 0.93
Брушко Владислав " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 14 0.93
Гриневич Денис СК "Форсаж" 15 13 0.87
Сергеєв Владислав ФК Іршанськ 15 11 0.73
Алєксєєв Роман " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 11 0.73
Денежний Єгор 199 НЦ ДШВ 16 10 0.63
Явдошин Ярослав СК "Форсаж" 15 9 0.6
Сивоконенко Олександр ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 9 0.69
Польовий Артем ФК "ПРОМЕТЕЙ" 16 9 0.56
Радчуков В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 13 9 0.69
Пятницький Юрій ФК "ПРОМЕТЕЙ" 16 8 0.5
Рибась Олександр "Сінгури" 15 8 0.53
Ковальчук Руслан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 7 0.41
Миргородський Максим "Штурм" КДШВ ЗСУ 14 7 0.5
Рукомеда Денис " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 7 0.47
Прут Денис ФК Іршанськ 5 7 1.4
Джус Євген "Сінгури" 15 7 0.47
Кубашко Нікіта ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 7 0.5
Кирилюк Богдан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 7 6 0.86
Ломоносов Владислав 199 НЦ ДШВ 7 6 0.86
Яковець Дмитро ПКМ 10 6 0.6
Яроцький Віктор "Дружба" (Новопіль) 15 6 0.4
Талько Віталій СК "Форсаж" 15 6 0.4
Жданюк Руслан Футбольна Гільдія 15 5 0.33
Сотник Максим ФК Іршанськ 15 5 0.33
Боровський Дмитро "Штурм" КДШВ ЗСУ 11 5 0.45
Іванчук Роман " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 25 5 0.2
Захаркевич Максим Фортуна (Андрушівка) 15 5 0.33
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 15 5 0.33
Гапоненко Сергій "Дружба" (Новопіль) 15 4 0.27
Жигора В'ячеслав Фортуна (Андрушівка) 15 4 0.27
Муський Антон СК "Форсаж" 15 4 0.27
Ящук Олександр ФК Іршанськ 15 4 0.27
Соломчук Дмитро Футбольна Гільдія 15 4 0.27
Фурманюк Денис ПКМ 13 4 0.31
Пашківський Валерій ПКМ 14 4 0.29
Холмогоров Максим " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 4 0.27
Войналович Дмитро " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 4 0.27
Граф Вадим ПКМ 14 4 0.29
Шпонарський Олексій ПКМ 14 4 0.29
Буклів Богдан "Штурм" КДШВ ЗСУ 14 4 0.29
Курасов Денис ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 4 0.27
Марченко Артем 199 НЦ ДШВ 10 3 0.3
Тишківський Вячеслав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 12 3 0.25
Супруненко Денис ПКМ 11 3 0.27
Павлушко Олександр Фортуна (Андрушівка) 15 3 0.2
Федьків Володимир "Штурм" КДШВ ЗСУ 13 3 0.23
Томашевський В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 14 3 0.21
Рожко Андрій 10 3 0.3
Мостівенко Микола 199 НЦ ДШВ 15 3 0.2
Романюк Ігор "Дружба" (Новопіль) 8 3 0.38
Соколовський Артем "Сінгури" 15 3 0.2
Смагін Вадим Фортуна (Андрушівка) 5 3 0.6
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 3 0.2
Бондар Олександр ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 3 0.2
Цимбалюк Святослав ФК «Чайка» (Глибочиця) 15 3 0.2
Васнецов Владислав ФК Іршанськ 5 3 0.6
Бєлий Богдан "Дружба" (Новопіль) 15 3 0.2
Скочеляс Іван Фортуна (Андрушівка) 15 3 0.2
Швайківський Максим Футбольна Гільдія 15 3 0.2
Чорновол Павло СК "Форсаж" 6 3 0.5
Кончаківський Максим ПКМ 13 2 0.15
Серпутько Андрій ФК «Чайка» (Глибочиця) 9 2 0.22
Федотов Максим ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 2 0.14
Гаманчук Віктор Футбольна Гільдія 5 2 0.4
Толочкін Дмитро "Дружба" (Новопіль) 6 2 0.33
Лавренюк Вадим 199 НЦ ДШВ 9 2 0.22
Корольов Костянтин Футбольна Гільдія 5 2 0.4
Грибан Сергій "Дружба" (Новопіль) 10 2 0.2
Сливінський Іван "Сінгури" 15 2 0.13
Межевич Олег " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 2 0.13
Неподобний Віктор "Сінгури" 15 2 0.13
Шмайхель Микола " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 2 0.13
Кондратюк Олег Фортуна (Андрушівка) 15 2 0.13
Пятніковський Микола "Сінгури" 15 2 0.13
Боровський Андрій "Дружба" (Новопіль) 15 2 0.13
Чайківський Сергій "Сінгури" 15 2 0.13
Ковпак Іван Футбольна Гільдія 15 2 0.13
Попроцький Дмитро "Дружба" (Новопіль) 15 2 0.13
Гриценко Роман Фортуна (Андрушівка) 15 1 0.07
Лігінчук Юрій "Дружба" (Новопіль) 15 1 0.07
Покидюк Михайло 199 НЦ ДШВ 10 1 0.1
Бондарчук Руслан "Дружба" (Новопіль) 15 1 0.07
Девятак Вадім "Сінгури" 15 1 0.07
Лягера Сергій ФК "ПРОМЕТЕЙ" 9 1 0.11
Ковальчук Руслан "Штурм" КДШВ ЗСУ 15 1 0.07
Макарчук Кирило ПКМ 7 1 0.14
Служенко Михайло Фортуна (Андрушівка) 15 1 0.07
Ткачук Олександр 199 НЦ ДШВ 7 1 0.14
Руденко Іван 199 НЦ ДШВ 6 1 0.17
Субин Олександр ФК Іршанськ 15 1 0.07
Плотницький Ігор ФК "ПРОМЕТЕЙ" 6 1 0.17
Бенадицький Станіслав СК "Форсаж" 5 1 0.2
Бежан Дмитро 199 НЦ ДШВ 7 1 0.14
Третьяков Володимир ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 1 0.06
Іванов Олександр Футбольна Гільдія 15 1 0.07
Абрамчук Олександр ПКМ 13 1 0.08
Шаботинський Вадим ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 1 0.07
Заборчук Віктор СК "Форсаж" 15 1 0.07
Пустовойт Андрій ПКМ 14 1 0.07
Дзінгілевський Юрій Футбольна Гільдія 15 1 0.07
Яворський Микола СК "Форсаж" 15 1 0.07
Юрківський Олександр СК "Форсаж" 15 1 0.07
Атабаєв Олег ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 1 0.08
Берладин Іван Фортуна (Андрушівка) 15 1 0.07
Ганжала Ігор "Сінгури" 15 1 0.07
Галайба Анатолій "Штурм" КДШВ ЗСУ 16 1 0.06
Окрушко Максим ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 1 0.08
Пасічнюк Максим 199 НЦ ДШВ 13 1 0.08
Новик Валерій ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 1 0.06
Махінчук Сергій Фортуна (Андрушівка) 15 1 0.07
Талько Павло ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 0 0
Гонгало Олег СК "Форсаж" 15 0 0
Черниш Олег "Дружба" (Новопіль) 15 0 0
Мар’євич Максим Фортуна (Андрушівка) 15 0 0
Допа Олександр " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 5 0 0
Шкабара Артем "Дружба" (Новопіль) 6 0 0
Дроняк Анатолій СК "Форсаж" 15 0 0
Іванов Максим "Сінгури" 15 0 0
Панченко Денис ФК Іршанськ 15 0 0
Качура Андрій "Дружба" (Новопіль) 15 0 0
Броневицький Ярослав 10 0 0
Пилипчук Сергій 10 0 0
Пишнюк Дмитро "Дружба" (Новопіль) 15 0 0
Лазаренко Олексій ПКМ 11 0 0
Скотніцький Юрій 199 НЦ ДШВ 11 0 0
Сотник Дмитрій ФК Іршанськ 15 0 0
Іванов Євген "Сінгури" 15 0 0
Кащенко Антон "Штурм" КДШВ ЗСУ 15 0 0
Уницький Сергій Футбольна Гільдія 15 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Шмайхель Микола " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 5 0
Панченко Денис ФК Іршанськ 15 1 1
Броневицький Ярослав 10 1 1
Кащенко Антон "Штурм" КДШВ ЗСУ 15 1 1
Марченко Артем 199 НЦ ДШВ 10 1 1
Курасов Денис ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 4 0
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 4 0
Гриневич Денис СК "Форсаж" 15 4 0
Войналович Дмитро " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 3 0
Жданюк Руслан Футбольна Гільдія 15 0 1
Швайківський Максим Футбольна Гільдія 15 3 0
Цимбалюк Ігор ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 3 0
Іванов Максим "Сінгури" 15 0 1
Павлушко Олександр Фортуна (Андрушівка) 15 2 0
Лазаренко Олексій ПКМ 11 2 0
Мар’євич Максим Фортуна (Андрушівка) 15 2 0
Бондар Олександр ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 2 0
Цимбалюк Святослав ФК «Чайка» (Глибочиця) 15 2 0
Алєксєєв Роман " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 2 0
Соломчук Дмитро Футбольна Гільдія 15 2 0
Ломоносов Владислав 199 НЦ ДШВ 7 2 0
Новик Валерій ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 2 0
Муський Антон СК "Форсаж" 15 2 0
Яремчук Костянтин Футбольна Гільдія 15 2 0
Ящук Олександр ФК Іршанськ 15 2 0
Боровський Дмитро "Штурм" КДШВ ЗСУ 11 2 0
Іванов Євген "Сінгури" 15 1 0
Попроцький Дмитро "Дружба" (Новопіль) 15 1 0
Чорновол Павло СК "Форсаж" 6 1 0
Сотник Дмитрій ФК Іршанськ 15 1 0
Шкабара Артем "Дружба" (Новопіль) 6 1 0
Толочкін Дмитро "Дружба" (Новопіль) 6 1 0
Ганжала Ігор "Сінгури" 15 1 0
Іванов Олександр Футбольна Гільдія 15 1 0
Пишнюк Дмитро "Дружба" (Новопіль) 15 1 0
Юрківський Олександр СК "Форсаж" 15 1 0
Сливінський Іван "Сінгури" 15 1 0
Ковальчук Руслан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 1 0
Томашевський В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 14 1 0
Рожко Андрій 10 1 0
Пилипчук Сергій 10 1 0
Сивоконенко Олександр ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 1 0
Серпутько Андрій ФК «Чайка» (Глибочиця) 9 1 0
Радчуков В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 13 1 0
Пашківський Валерій ПКМ 14 1 0
Граф Вадим ПКМ 14 1 0
Уницький Сергій Футбольна Гільдія 15 1 0
Буклів Богдан "Штурм" КДШВ ЗСУ 14 1 0
Пустовойт Андрій ПКМ 14 1 0
Аль Халавані Абдул "Штурм" КДШВ ЗСУ 14 1 0
Шаботинський Вадим ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 1 0
Черниш Олег "Дружба" (Новопіль) 15 1 0
Качура Андрій "Дружба" (Новопіль) 15 1 0
Кубашко Нікіта ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 1 0
Дроняк Анатолій СК "Форсаж" 15 1 0
Гриценко Роман Фортуна (Андрушівка) 15 1 0
Холмогоров Максим " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 1 0
Талько Павло ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 1 0
Третьяков Володимир ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 1 0
Стретович Денис ФК Іршанськ 15 1 0
Сергеєв Владислав ФК Іршанськ 15 1 0
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 15 1 0
Рукомеда Денис " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 15 1 0
Гонгало Олег СК "Форсаж" 15 1 0
Девятак Вадім "Сінгури" 15 1 0
Жигора В'ячеслав Фортуна (Андрушівка) 15 1 0
Скотніцький Юрій 199 НЦ ДШВ 11 1 0
Сотник Максим ФК Іршанськ 15 1 0
Допа Олександр " АКБ ЦЕНТР " - Асфальт "+" 5 1 0
Ковальчук Руслан "Штурм" КДШВ ЗСУ 15 1 0
Явдошин Ярослав СК "Форсаж" 15 1 0
Рибась Олександр "Сінгури" 15 1 0
Бєлий Богдан "Дружба" (Новопіль) 15 1 0
Соколовський Артем "Сінгури" 15 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І