Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат ДШВ ЗСУ

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист

2-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 80 ОДШБр 2 1 1 0 8:7 4
2 135 ОБУ ДШВ 2 1 0 1 9:5 3
3 КДШВ ЗСУ 2 0 1 1 9:14 1

Група B

І В Н П Г О
1 79 ОДШБр 2 2 0 0 10:5 6
2 Купол з- 95 (95 ОДШБр) 2 1 0 1 8:5 3
3 Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 2 0 0 2 1:9 0

Група C

І В Н П Г О
1 "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 2 2 0 0 14:1 6
2 Збірна батальйонів 2 0 1 1 4:9 1
3 199 НЦ ДШВ 2 0 1 1 5:13 1

1-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 Купол з- 95 (95 ОДШБр) 2 2 0 0 12:3 6
2 Збірна батальйонів 2 1 0 1 12:13 3
3 КДШВ ЗСУ 2 0 0 2 6:14 0

Група B

І В Н П Г О
1 "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 2 2 0 0 15:0 6
2 Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 2 1 0 1 3:6 3
3 135 ОБУ ДШВ 2 0 0 2 2:14 0

Група C

І В Н П Г О
1 79 ОДШБр 2 2 0 0 17:1 6
2 199 НЦ ДШВ 2 1 0 1 5:9 3
3 80 ОДШБр 2 0 0 2 1:13 0
Тур Final
28.01.2021 ФОК 79 ОДШБр 1:2 Купол з- 95 (95 ОДШБр)
Тур 1/2
28.01.2021 ФОК 79 ОДШБр 5:3 Збірна батальйонів
28.01.2021 ФОК "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 2:4 Купол з- 95 (95 ОДШБр)
Тур 3
Група A
27.01.2021 ФОК КДШВ ЗСУ 3:8 135 ОБУ ДШВ
Група B
27.01.2021 ФОК Купол з- 95 (95 ОДШБр) 4:5 79 ОДШБр
Група C
27.01.2021 ФОК "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5:0 Збірна батальйонів
Тур 2
Група A
27.01.2021 ФОК 80 ОДШБр 6:6 КДШВ ЗСУ
Група B
27.01.2021 ФОК Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 0:4 Купол з- 95 (95 ОДШБр)
Група C
27.01.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 1:9 "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр
Тур 1
Група A
27.01.2021 ФОК 135 ОБУ ДШВ 1:2 80 ОДШБр
Група B
27.01.2021 ФОК 79 ОДШБр 5:1 Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр)
Група C
27.01.2021 ФОК Збірна батальйонів 4:4 199 НЦ ДШВ
Тур 3
Група A
26.01.2021 ФОК Купол з- 95 (95 ОДШБр) 5:0 КДШВ ЗСУ
Група B
26.01.2021 ФОК "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 11:0 135 ОБУ ДШВ
Група C
26.01.2021 ФОК 80 ОДШБр 1:4 199 НЦ ДШВ
Тур 2
Група A
26.01.2021 ФОК Збірна батальйонів 3:7 Купол з- 95 (95 ОДШБр)
Група B
26.01.2021 ФОК Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 0:4 "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр
Група C
26.01.2021 ФОК 79 ОДШБр 9:0 80 ОДШБр
Тур 1
Група A
26.01.2021 ФОК КДШВ ЗСУ 6:9 Збірна батальйонів
Група B
26.01.2021 ФОК 135 ОБУ ДШВ 2:3 Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр)
Група C
26.01.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 1:8 79 ОДШБр

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Боровський Дмитро 79 ОДШБр 6 14 2.33
Давиденко Сергій Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 11 1.83
Голік Максим Збірна батальйонів 5 9 1.8
Карманов Андрій "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 9 1.8
Петришин Андрій Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 9 1.5
Целік Андрій КДШВ ЗСУ 4 7 1.75
Тодоров Максим 80 ОДШБр 4 6 1.5
Вітенко Євген 79 ОДШБр 6 6 1
Князєв Олександр "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 5 1
Клапчук Віталій "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 5 1
Прищепа Віталій 135 ОБУ ДШВ 4 4 1
Герасимчук Олексій 199 НЦ ДШВ 4 4 1
Тітаренко Володимир "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 4 0.8
Афанасенко Сергій Збірна батальйонів 5 4 0.8
Аракелов Валерій "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 4 0.8
Большаков Денис 79 ОДШБр 6 4 0.67
Бєлий Ігор 79 ОДШБр 6 4 0.67
Томашевський В'ячеслав КДШВ ЗСУ 4 4 1
Коваленко Михайло Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 3 0.5
Обуховський Денис "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 3 0.6
Мигалейко Микола 79 ОДШБр 6 3 0.5
Денежний Єгор 199 НЦ ДШВ 4 3 0.75
Тарасюк Денис Збірна батальйонів 5 3 0.6
Омелянчук Артем 135 ОБУ ДШВ 4 2 0.5
Кащенко Антон 135 ОБУ ДШВ 4 2 0.5
Вегера Богдан КДШВ ЗСУ 4 2 0.5
Цюренко Анатолій КДШВ ЗСУ 4 2 0.5
Приступа Андрій 80 ОДШБр 4 2 0.5
Лунковський Валентин Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 2 0.33
Нишпал Олександр 135 ОБУ ДШВ 4 2 0.5
Банцер Юрій 199 НЦ ДШВ 4 1 0.25
Черненко Юрій Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 1 0.25
Руднєв Владислав Валерійович Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 1 0.25
Міщенко Олег 80 ОДШБр 4 1 0.25
Блонський Тарас Збірна батальйонів 5 1 0.2
Карп'юк Назар Збірна батальйонів 5 1 0.2
Стефанішин Максим 79 ОДШБр 6 1 0.17
Мороз Владислав 79 ОДШБр 6 1 0.17
Лазарев Микита Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 1 0.25
Пісклов Костянтин "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 1 0.2
Суходольський Валерій Збірна батальйонів 5 1 0.2
Пеньківський Руслан 135 ОБУ ДШВ 4 1 0.25
Лопатин Всеволод 199 НЦ ДШВ 4 1 0.25
Щерба Олексій 199 НЦ ДШВ 4 1 0.25
Пінцов Олександр Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 0 0
Зубрицкий Кирилл 135 ОБУ ДШВ 4 0 0
Прохоренко Віктор 80 ОДШБр 4 0 0
Ковальський Василь 80 ОДШБр 4 0 0
Дубовський Іван КДШВ ЗСУ 4 0 0
Чорнобай Микола 135 ОБУ ДШВ 4 0 0
Хвостик Назар Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 0 0
Савін Володимир Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 0 0
Паньков Микола Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 0 0
Пишняк Максим 80 ОДШБр 4 0 0
Панюков Вадим Збірна батальйонів 5 0 0
Назаренко Руслан Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 0 0
Миргородський Максим Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 0 0
Поліщук Олександр Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Большаков Денис 79 ОДШБр 6 1 1
Боровський Дмитро 79 ОДШБр 6 3 0
Кащенко Антон 135 ОБУ ДШВ 4 3 0
Карп'юк Назар Збірна батальйонів 5 3 0
Тодоров Максим 80 ОДШБр 4 2 0
Тарасюк Денис Збірна батальйонів 5 2 0
Афанасенко Сергій Збірна батальйонів 5 2 0
Зубрицкий Кирилл 135 ОБУ ДШВ 4 1 0
Пишняк Максим 80 ОДШБр 4 1 0
Лопатин Всеволод 199 НЦ ДШВ 4 1 0
Щерба Олексій 199 НЦ ДШВ 4 1 0
Ковальський Василь 80 ОДШБр 4 1 0
Лазарев Микита Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 1 0
Паньков Микола Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 1 0
Міщенко Олег 80 ОДШБр 4 1 0
Дубовський Іван КДШВ ЗСУ 4 1 0
Приступа Андрій 80 ОДШБр 4 1 0
Банцер Юрій 199 НЦ ДШВ 4 1 0
Савін Володимир Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 1 0
Чорнобай Микола 135 ОБУ ДШВ 4 1 0
Хвостик Назар Дніпровський Сокіл (25 ОПДБр) 4 1 0
Прохоренко Віктор 80 ОДШБр 4 1 0
Аракелов Валерій "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 1 0
Назаренко Руслан Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 1 0
Бєлий Ігор 79 ОДШБр 6 1 0
Давиденко Сергій Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 1 0
Вітенко Євген 79 ОДШБр 6 1 0
Стефанішин Максим 79 ОДШБр 6 1 0
Поліщук Олександр Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 1 0
Миргородський Максим Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 1 0
Тітаренко Володимир "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 1 0
Панюков Вадим Збірна батальйонів 5 1 0
Обуховський Денис "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 1 0
Карманов Андрій "ПАТРІОТ" 81 ОАЕМБр 5 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Рейтинг по кількості ігор