Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат ДШВ ЗСУ

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці

Фінальний груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 79 ОДШБр 2 2 0 0 17:1 6
2 "Сови - 132" (132 ОРБ) 2 1 0 1 4:13 3
3 Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 2 0 0 2 2:9 0

Шахматка

Основний груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 2 2 0 0 8:1 6
2 Купол з- 95 (95 ОДШБр) 2 1 0 1 3:8 3
3 79 ОДШБр 2 0 0 2 3:5 0

Група B

І В Н П Г О
1 "Штурм" КДШВ ЗСУ 2 2 0 0 11:2 6
2 199 НЦ ДШВ 2 0 1 1 3:7 1
3 Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 2 0 1 1 5:10 1

Група C

І В Н П Г О
1 "Сови - 132" (132 ОРБ) 2 2 0 0 10:4 6
2 148 ОГСАД 2 1 0 1 7:7 3
3 "Львівські леви" (80 одшбр) 2 0 0 2 7:13 0

Попередній груповий етап

Група B

І В Н П Г О
1 "Штурм" КДШВ ЗСУ 2 2 0 0 15:7 6
2 79 ОДШБр 2 1 0 1 10:6 3
3 "Львівські леви" (80 одшбр) 2 0 0 2 3:15 0

Група C

І В Н П Г О
1 ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 2 2 0 0 22:2 6
2 199 НЦ ДШВ 2 1 0 1 8:12 3
3 148 ОГСАД 2 0 0 2 4:20 0
Тур 3
Група A
27.01.2022 ФОК 79 ОДШБр 6:0 Січеславський Сокіл (25 ОПДБр)
Тур 2
Група A
27.01.2022 ФОК "Сови - 132" (132 ОРБ) 1:11 79 ОДШБр
Тур 1
Група A
27.01.2022 ФОК Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 2:3 "Сови - 132" (132 ОРБ)
Тур 3
Група A
26.01.2022 ФОК Купол з- 95 (95 ОДШБр) 0:6 ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр
Група B
26.01.2022 ФОК "Штурм" КДШВ ЗСУ 7:2 Січеславський Сокіл (25 ОПДБр)
Група C
26.01.2022 ФОК "Сови - 132" (132 ОРБ) 6:4 "Львівські леви" (80 одшбр)
Тур 2
Група A
26.01.2022 ФОК 79 ОДШБр 2:3 Купол з- 95 (95 ОДШБр)
Група B
26.01.2022 ФОК 199 НЦ ДШВ 0:4 "Штурм" КДШВ ЗСУ
Група C
26.01.2022 ФОК 148 ОГСАД 0:4 "Сови - 132" (132 ОРБ)
Тур 1
Група A
26.01.2022 ФОК ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 2:1 79 ОДШБр
Група B
26.01.2022 ФОК Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 3:3 199 НЦ ДШВ
Група C
26.01.2022 ФОК "Львівські леви" (80 одшбр) 3:7 148 ОГСАД
Тур 3
Група A
25.01.2022 ФОК Купол з- 95 (95 ОДШБр) 7:4 "Сови - 132" (132 ОРБ)
Група B
25.01.2022 ФОК 79 ОДШБр 4:6 "Штурм" КДШВ ЗСУ
Група C
25.01.2022 ФОК ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 14:0 148 ОГСАД
Тур 2
Група A
25.01.2022 ФОК Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 0:1 Купол з- 95 (95 ОДШБр)
Група B
25.01.2022 ФОК "Львівські леви" (80 одшбр) 0:6 79 ОДШБр
Група C
25.01.2022 ФОК 199 НЦ ДШВ 2:8 ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр
Тур 1
Група A
25.01.2022 ФОК "Сови - 132" (132 ОРБ) 2:2 Січеславський Сокіл (25 ОПДБр)
Група B
25.01.2022 ФОК "Штурм" КДШВ ЗСУ 9:3 "Львівські леви" (80 одшбр)
Група C
25.01.2022 ФОК 148 ОГСАД 4:6 199 НЦ ДШВ
Тур Final
27.01.2022 ФОК Купол з- 95 (95 ОДШБр) 4:1 199 НЦ ДШВ
27.01.2022 ФОК "Штурм" КДШВ ЗСУ 0:6 ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр
Тур 1/2
27.01.2022 ФОК ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 4:2 199 НЦ ДШВ
27.01.2022 ФОК "Штурм" КДШВ ЗСУ 3:2 Купол з- 95 (95 ОДШБр)

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Блонський Тарас "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 10 1.67
Стрєльцов Едуард ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 10 1.67
Мигалейко Микола 79 ОДШБр 6 9 1.5
Федьків Володимир "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 8 1.33
Чернишов Олександр ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 5 8 1.6
Місюра Олександр 79 ОДШБр 6 8 1.33
Петришин Андрій Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 7 1.17
Карманов Андрій ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 6 1
Тодоров Максим "Львівські леви" (80 одшбр) 4 6 1.5
Яблінчук Андрій 148 ОГСАД 4 6 1.5
Радчуков В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 5 0.83
Анточ Дмитро ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 5 0.83
Суходольський Валерій "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 5 0.83
Буклів Богдан "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 5 0.83
Аракелов Валерій ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 5 0.83
Тимофєєв Олексій 79 ОДШБр 6 5 0.83
Герасимчук Олексій 199 НЦ ДШВ 6 5 0.83
Бєлий Ігор 79 ОДШБр 6 5 0.83
Коваленко Михайло Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 4 0.67
Савін Володимир Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 6 4 0.67
Літвінов Станіслав ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 3 0.5
Боровський Дмитро "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 3 0.5
Томашевський В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 3 0.5
Денежний Єгор 199 НЦ ДШВ 6 3 0.5
Большаков Денис 79 ОДШБр 6 2 0.33
ХОРУЖИй Герман ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 2 0.33
Мостівенко Микола 199 НЦ ДШВ 6 2 0.33
Цюренко Анатолій "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 2 0.33
Пандяк Михайло "Львівські леви" (80 одшбр) 4 2 0.5
Острогляд Юрій Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 2 0.33
Абрамович Денис "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 2 0.33
Мартич Станіслав Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 2 0.33
Ткачук Олександр 199 НЦ ДШВ 6 2 0.33
Пінцов Олександр Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 6 2 0.33
Кузьменко Олександр Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 6 2 0.33
Ткаченко Роман 148 ОГСАД 4 1 0.25
Мельник Володимр 148 ОГСАД 4 1 0.25
Загороднюк Олександр 148 ОГСАД 4 1 0.25
Коретчук Василь "Львівські леви" (80 одшбр) 4 1 0.25
Міщенко Олег "Львівські леви" (80 одшбр) 4 1 0.25
Русяк Олег 148 ОГСАД 4 1 0.25
Курилюк Анатолій 148 ОГСАД 3 1 0.33
Лунковський Валентин Купол з- 95 (95 ОДШБр) 5 1 0.2
Пухтинський Антон 199 НЦ ДШВ 5 1 0.2
Олійник Станіслав "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 1 0.17
Миргородський Максим "Штурм" КДШВ ЗСУ 5 1 0.2
Шмід Богдан ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 1 0.17
Лісовський Вадим "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 1 0.17
Петренко Сергій Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 6 1 0.17
Лісовий Володимир "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 1 0.17
Назаренко Руслан Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 1 0.17
Кащенко Антон "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 1 0.17
Галайба Анатолій "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 1 0.17
Гонда Володимир 79 ОДШБр 6 0 0
Мазур Андрій "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 0 0
Котенко Артем "Штурм" КДШВ ЗСУ 4 0 0
Лазарев Микита Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 6 0 0
Васильчук Ігор 199 НЦ ДШВ 6 0 0
Мануковський Микола 148 ОГСАД 4 0 0
Кузик Михайло "Львівські леви" (80 одшбр) 4 0 0
Рябуха Сергій 148 ОГСАД 4 0 0
Закала Роман "Львівські леви" (80 одшбр) 4 0 0
Тарасюк Денис "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Тарасюк Денис "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 0 1
Боровський Дмитро "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 2 0
Петришин Андрій Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 2 0
Буклів Богдан "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 2 0
Бєлий Ігор 79 ОДШБр 6 2 0
Абрамович Денис "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 1 0
Аракелов Валерій ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 1 0
Мануковський Микола 148 ОГСАД 4 1 0
Кузик Михайло "Львівські леви" (80 одшбр) 4 1 0
Рябуха Сергій 148 ОГСАД 4 1 0
Суходольський Валерій "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 1 0
Закала Роман "Львівські леви" (80 одшбр) 4 1 0
Шмід Богдан ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 1 0
Курилюк Анатолій 148 ОГСАД 3 1 0
Ткаченко Роман 148 ОГСАД 4 1 0
Цюренко Анатолій "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 1 0
Галайба Анатолій "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 1 0
Мазур Андрій "Сови - 132" (132 ОРБ) 6 1 0
Васильчук Ігор 199 НЦ ДШВ 6 1 0
Миргородський Максим "Штурм" КДШВ ЗСУ 5 1 0
Тодоров Максим "Львівські леви" (80 одшбр) 4 1 0
ХОРУЖИй Герман ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 1 0
Томашевський В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 1 0
Радчуков В'ячеслав "Штурм" КДШВ ЗСУ 6 1 0
Стрєльцов Едуард ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 1 0
Лазарев Микита Січеславський Сокіл (25 ОПДБр) 6 1 0
Місюра Олександр 79 ОДШБр 6 1 0
Анточ Дмитро ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 1 0
Тимофєєв Олексій 79 ОДШБр 6 1 0
Карманов Андрій ФК Патріот м. Краматорськ 81 ОАЕМБр 6 1 0
Мартич Станіслав Купол з- 95 (95 ОДШБр) 6 1 0
Гонда Володимир 79 ОДШБр 6 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І