Житомирський ЧО ІІІ ліга (Житомир)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист
Тур 18
04.01.2020 ФОК Відродження-Агро 4:4 ФК “Бульвар”
04.01.2020 ФОК ТОВ “ЖКК” 1:3 Футбольна Гільдія
04.01.2020 ФОК МФК Персей 1:3 Купол 95
04.01.2020 ФОК Євроголд 0:4 Полісся (Ставки)
29.12.2019 ФОК Invictus 0:5 FC “Stone Town”
Тур 17
12.01.2020 Динамо МФК Персей 2:3 ФК “Бульвар”
12.01.2020 Динамо Євроголд 0:0 Відродження-Агро
11.01.2020 ФОК FC “Stone Town” 3:2 Футбольна Гільдія
11.01.2020 ФОК ТОВ “ЖКК” 0:0 Полісся (Ставки)
29.12.2019 ФОК Invictus 0:5 Купол 95
Тур 16
19.01.2020 Динамо Купол 95 0:4 FC “Stone Town”
18.01.2020 ФОК Футбольна Гільдія 1:7 Полісся (Ставки)
18.01.2020 ФОК МФК Персей 1:2 Євроголд
18.01.2020 ФОК ТОВ “ЖКК” 0:1 Відродження-Агро
29.12.2019 ФОК Invictus 0:5 ФК “Бульвар”
Тур 15
26.01.2020 Динамо Купол 95 1:4 ФК “Бульвар”
25.01.2020 ФОК Футбольна Гільдія 1:5 Відродження-Агро
25.01.2020 ФОК FC “Stone Town” 4:5 Полісся (Ставки)
25.01.2020 Динамо ТОВ “ЖКК” 1:2 МФК Персей
29.12.2019 ФОК Invictus 0:5 Євроголд
Тур 14
02.02.2020 ФОК Футбольна Гільдія 4:7 МФК Персей
02.02.2020 Динамо ФК “Бульвар” 1:3 FC “Stone Town”
01.02.2020 ФОК Полісся (Ставки) 2:2 Відродження-Агро
01.02.2020 ФОК Купол 95 7:0 Євроголд
29.12.2019 ФОК Invictus 0:5 ТОВ “ЖКК”
Тур 13
09.02.2020 Динамо FC “Stone Town” 1:3 Відродження-Агро
09.02.2020 Динамо ФК “Бульвар” 0:2 Євроголд
08.02.2020 ФОК Купол 95 4:4 ТОВ “ЖКК”
08.02.2020 ФОК Полісся (Ставки) 4:2 МФК Персей
29.12.2019 ФОК Футбольна Гільдія 5:0 Invictus
Тур 12
16.02.2020 Динамо ФК “Бульвар” 1:2 ТОВ “ЖКК”
16.02.2020 Динамо Євроголд 0:3 FC “Stone Town”
15.02.2020 ФОК Купол 95 6:0 Футбольна Гільдія
15.02.2020 ФОК Відродження-Агро 5:4 МФК Персей
25.12.2019 ФОК Полісся (Ставки) 5:0 Invictus
Тур 11
23.02.2020 Динамо Євроголд 3:1 ТОВ “ЖКК”
22.02.2020 ФОК FC “Stone Town” 8:2 МФК Персей
22.02.2020 ФОК Полісся (Ставки) 5:3 Купол 95
22.02.2020 ФОК ФК “Бульвар” 8:7 Футбольна Гільдія
26.12.2019 ФОК Відродження-Агро 5:0 Invictus
Тур 10
27.12.2019 ФОК МФК Персей 5:0 Invictus
Тур 9
29.12.2019 ФОК Купол 95 2:1 МФК Персей
29.12.2019 ФОК Полісся (Ставки) 2:2 Євроголд
29.12.2019 ФОК ФК “Бульвар” 2:4 Відродження-Агро
25.12.2019 ФОК FC “Stone Town” 5:0 Invictus
26.10.2019 ФОК Футбольна Гільдія 2:2 ТОВ “ЖКК”
Тур 8
22.12.2019 ФОК Футбольна Гільдія 3:5 FC “Stone Town”
22.12.2019 Динамо ФК “Бульвар” 2:2 МФК Персей
22.12.2019 Динамо Полісся (Ставки) 1:1 ТОВ “ЖКК”
22.12.2019 ФОК Відродження-Агро 2:3 Євроголд
22.12.2019 ФОК Купол 95 5:0 Invictus
Тур 7
15.12.2019 Динамо FC “Stone Town” 2:3 Купол 95
15.12.2019 Динамо ФК “Бульвар” 5:0 Invictus
14.12.2019 ФОК Полісся (Ставки) 1:4 Футбольна Гільдія
14.12.2019 ФОК Відродження-Агро 2:0 ТОВ “ЖКК”
14.12.2019 ФОК Євроголд 4:1 МФК Персей
Тур 6
01.12.2019 Динамо Полісся (Ставки) 4:0 FC “Stone Town”
01.12.2019 Динамо МФК Персей 4:0 ТОВ “ЖКК”
30.11.2019 ФОК Відродження-Агро 3:0 Футбольна Гільдія
30.11.2019 Динамо ФК “Бульвар” 5:4 Купол 95
26.10.2019 ФОК Євроголд 4:2 Invictus
Тур 5
08.12.2019 Динамо Євроголд 3:2 Купол 95
08.12.2019 Динамо Відродження-Агро 1:4 Полісся (Ставки)
07.12.2019 ФОК МФК Персей 2:2 Футбольна Гільдія
07.12.2019 ФОК ТОВ “ЖКК” 11:1 Invictus
27.10.2019 Динамо FC “Stone Town” 1:4 ФК “Бульвар”
Тур 4
24.11.2019 ФОК Invictus 2:10 Футбольна Гільдія
24.11.2019 Динамо Відродження-Агро 2:6 FC “Stone Town”
24.11.2019 Динамо Євроголд 0:5 ФК “Бульвар”
24.11.2019 Динамо ТОВ “ЖКК” 4:3 Купол 95
26.10.2019 ФОК МФК Персей 3:6 Полісся (Ставки)
Тур 3
16.11.2019 ФОК ТОВ “ЖКК” 1:2 ФК “Бульвар”
16.11.2019 ФОК МФК Персей 1:3 Відродження-Агро
16.11.2019 Динамо FC “Stone Town” 1:6 Євроголд
16.11.2019 Динамо Invictus 2:12 Полісся (Ставки)
16.11.2019 Динамо Футбольна Гільдія 3:4 Купол 95
Тур 2
03.11.2019 ФОК ТОВ “ЖКК” 2:3 Євроголд
03.11.2019 ФОК МФК Персей 4:3 FC “Stone Town”
02.11.2019 Динамо Футбольна Гільдія 2:6 ФК “Бульвар”
02.11.2019 Динамо Купол 95 1:7 Полісся (Ставки)
02.11.2019 Динамо Invictus 1:7 Відродження-Агро
Тур 1
20.10.2019 FC “Stone Town” 3:3 ТОВ “ЖКК”
20.10.2019 Футбольна Гільдія 1:3 Євроголд
19.10.2019 Invictus 2:4 МФК Персей
19.10.2019 Купол 95 3:1 Відродження-Агро
19.10.2019 Полісся (Ставки) 9:1 ФК “Бульвар”

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Занько Кіріл Євроголд 13 8 0
Мушенко Олег Invictus 3 2 2
Ущаповський Тарас ФК “Бульвар” 11 3 1
Бондарець Олександр ФК “Бульвар” 10 2 1
Ганько Олександр Відродження-Агро 14 4 0
Ведута Арсеній ФК “Бульвар” 9 1 1
Гасанов Рауф МФК Персей 15 1 1
Папіжук Олександр ТОВ “ЖКК” 15 4 0
Бондар Сергій ФК “Бульвар” 11 4 0
Дзюба Олексій Полісся (Ставки) 8 1 1
Бабицький Микита МФК Персей / ТОВ “ЖКК” / 11 1 1
Чагаров Андрій FC “Stone Town” 12 3 0
Білошицький Олександр FC “Stone Town” 8 3 0
Пальгаш Сергій Купол 95 13 3 0
Філоненко Віталій Відродження-Агро 13 3 0
Кадлубовський Вадим ФК “Бульвар” 9 3 0
Голуб Володимир Футбольна Гільдія 9 2 0
Дяченко Андрій FC “Stone Town” 14 2 0
Архіпюк Богдан МФК Персей 11 2 0
Корольов Костянтин Футбольна Гільдія 10 2 0
Васильчук Петро FC “Stone Town” 13 2 0
Голомах Олександр МФК Персей 13 2 0
Шпак Сергій Футбольна Гільдія 13 2 0
Яковенко Михайло МФК Персей 11 2 0
Хлань Богдан Відродження-Агро 14 2 0
Іванов Олександр Футбольна Гільдія 14 2 0
Данилівський Дмитро Євроголд 15 2 0
Ковтуновський Борис Відродження-Агро 15 2 0
Тарабанов Максим Євроголд 14 2 0
Ващенко Ярослав Відродження-Агро 14 2 0
Степурко Богдан FC “Stone Town” 6 2 0
Лопушанський Вадим FC “Stone Town” 2 1 0
Татарчук Андрій FC “Stone Town” 11 1 0
Хоменко Андрій Футбольна Гільдія 3 1 0
0 1 0
Вознюк Сергій ТОВ “ЖКК” 11 1 0
Денежний Єгор Invictus 3 1 0
Сардаковський Ян ТОВ “ЖКК” 16 1 0
Мельниченко Дмитро Полісся (Ставки) 10 1 0
Волочнюк Михайло Купол 95 3 1 0
Хімічук Тарас Євроголд 10 1 0
0 1 0
Волчанський Анатолій Полісся (Ставки) 10 1 0
Якубенко Юрій ФК “Бульвар” 10 1 0
Олійник Юрій МФК Персей 9 1 0
Миколайчук Дмитро Відродження-Агро 4 1 0
Кадлубовський Максим ФК “Бульвар” 4 1 0
Поточилов Дмитро ФК “Бульвар” 7 1 0
Вдовін Олег FC “Stone Town” 9 1 0
Долінний Олександр МФК Персей 9 1 0
Глущенко Сергій Полісся (Ставки) 5 1 0
Сабадаш Євгеній Відродження-Агро 5 1 0
Данилівський Олександр Євроголд 9 1 0
Шведюк Анатолій Футбольна Гільдія 9 1 0
Корнійчук Олександр ФК “Бульвар” 6 1 0
Поліщук Олександр Купол 95 8 1 0
Пивовар Кирило МФК Персей 11 1 0
Заводилін Дмитро Купол 95 6 1 0
Юзько Іван Футбольна Гільдія 7 1 0
Цирюк Роман МФК Персей 17 1 0
Барановський Богдан МФК Персей 10 1 0
Буханчук Віталій FC “Stone Town” 11 1 0
Михайлов Микола Відродження-Агро 13 1 0
Власенко Владислав Полісся (Ставки) 16 1 0
Бржезицький Ілля Євроголд 16 1 0
Єрохін Віталій ТОВ “ЖКК” 16 1 0
Гончаренко Євгеній Полісся (Ставки) 15 1 0
Мельниченко Владислав Полісся (Ставки) 15 1 0
Блажкевич Дмитро Євроголд 15 1 0
Хотинський Дмитро Футбольна Гільдія 15 1 0
Петришин Андрій Купол 95 14 1 0
Давиденко Сергій Купол 95 14 1 0
Продащук Олександр Відродження-Агро 14 1 0
Назаренко Руслан Купол 95 11 1 0
Садигов Артем FC “Stone Town” 13 1 0
Духніч Михайло Полісся (Ставки) 13 1 0
Вознюк Олександр Футбольна Гільдія 14 1 0
Кот Богдан Відродження-Агро 13 1 0
Набільський Олександр Полісся (Ставки) 11 1 0
Зірка Олег FC “Stone Town” 12 1 0
Ванельчук Сергій Відродження-Агро 12 1 0
Дячок Микола ФК “Бульвар” 12 1 0
Скоропадський Віталій Євроголд 12 1 0
Давидчук Олександр Відродження-Агро 12 1 0
Янчевський Микола ТОВ “ЖКК” 12 1 0
Оніжук Руслан ТОВ “ЖКК” 13 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Календар

Тур 10
29.02.2020 09:00 ФОК Відродження-Агро -:- Купол 95
29.02.2020 17:00 ФОК ТОВ “ЖКК” -:- FC “Stone Town”
01.03.2020 19:00 ФОК Євроголд -:- Футбольна Гільдія
07.03.2020 14:00 ФОК ФК “Бульвар” -:- Полісся (Ставки)