Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (ІІІ)

Заявка на матч
Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці
Тур 18
17.03.2024 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 0:2 СК "Довжик"
17.03.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 10:0 ADRENALIN
11.03.2024 Динамо (Житомир) ФК "1979" 10:3 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
11.03.2024 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 5:0 Пулини ІІ
10.03.2024 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 3:4 ФК "ЄвроГол"
Тур 17
02.03.2024 Динамо (Житомир) ADRENALIN 2:2 СК "Довжик"
02.03.2024 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 3:0 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
02.03.2024 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 2:3 Пулини ІІ
02.03.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 6:4 ФК "ЄвроГол"
02.03.2024 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 5:1 ФК "1979"
Тур 16
17.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 2:4 ADRENALIN
17.02.2024 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 3:1 Пулини ІІ
17.02.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 2:1 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
17.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 0:3 ДЮСШ Академія футзалу
17.02.2024 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 2:0 ФК "1979"
Тур 15
10.02.2024 Динамо (Житомир) ADRENALIN 2:0 Пулини ІІ
10.02.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 1:3 ДЮСШ Академія футзалу
10.02.2024 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 2:1 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
10.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 5:1 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
10.02.2024 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 6:4 ФК "1979"
Тур 14
03.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 3:4 ДЮСШ Академія футзалу
03.02.2024 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 1:4 ADRENALIN
03.02.2024 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 2:0 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
03.02.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 4:1 FSC ROYAL Net-City futsal
03.02.2024 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 4:7 ФК "1979"
Тур 13
27.01.2024 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 2:4 ДЮСШ Академія футзалу
27.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 2:0 FSC ROYAL Net-City futsal
27.01.2024 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 2:1 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
27.01.2024 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 2:8 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
27.01.2024 Динамо (Житомир) ADRENALIN 3:3 ФК "1979"
Тур 12
20.01.2024 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 2:5 ADRENALIN
20.01.2024 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 1:3 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
20.01.2024 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 1:1 FSC ROYAL Net-City futsal
20.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "1979" 2:7 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
20.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 1:5 СК "Довжик"
Тур 11
13.01.2024 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 0:1 FSC ROYAL Net-City futsal
13.01.2024 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 2:1 ФК "ЄвроГол"
13.01.2024 Динамо (Житомир) ADRENALIN 7:3 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
13.01.2024 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 2:3 СК "Довжик"
13.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "1979" 4:1 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
Тур 10
06.01.2024 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 0:2 СК "Довжик"
06.01.2024 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 1:0 Пулини ІІ
06.01.2024 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 6:2 ADRENALIN
06.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:2 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
06.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "1979" 6:5 ФК "ЄвроГол"
Тур 9
23.12.2023 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 4:3 ДЮСШ Академія футзалу
23.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 2:2 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
23.12.2023 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 1:0 FSC ROYAL Net-City futsal
23.12.2023 Динамо (Житомир) ADRENALIN 3:1 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
23.12.2023 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 0:5 ФК "1979"
Тур 8
16.12.2023 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 2:2 FSC ROYAL Net-City futsal
16.12.2023 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 4:2 ADRENALIN
16.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 2:2 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
16.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "1979" 2:1 ДЮСШ Академія футзалу
16.12.2023 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 4:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Тур 7
09.12.2023 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 1:3 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
09.12.2023 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 0:1 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
09.12.2023 Динамо (Житомир) ADRENALIN 3:1 ФК "ЄвроГол"
09.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "1979" 4:2 FSC ROYAL Net-City futsal
09.12.2023 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 1:5 СК "Довжик"
Тур 6
02.12.2023 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 3:4 ФК "ЄвроГол"
02.12.2023 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 0:3 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
02.12.2023 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 0:7 ADRENALIN
02.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1:1 FSC ROYAL Net-City futsal
02.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "1979" 1:9 СК "Довжик"
Тур 5
26.11.2023 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 3:3 ФК "ЄвроГол"
25.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 3:7 СК "Довжик"
25.11.2023 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 0:0 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
25.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "1979" 3:1 Пулини ІІ
25.11.2023 Динамо (Житомир) ADRENALIN 2:0 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
Тур 4
11.11.2023 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 1:0 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
11.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 3:2 Пулини ІІ
11.11.2023 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 4:1 ФК "ЄвроГол"
11.11.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 1:1 СК "Довжик"
11.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "1979" 3:7 ADRENALIN
Тур 3
05.11.2023 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 4:1 ФК "ЄвроГол"
29.10.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 2:0 Пулини ІІ
28.10.2023 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 4:0 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
28.10.2023 Динамо (Житомир) ADRENALIN 3:1 ДЮСШ Академія футзалу
28.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 8:3 ФК "1979"
Тур 2
21.10.2023 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 3:2 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
21.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 2:3 Пулини ІІ
21.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 3:4 ADRENALIN
21.10.2023 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 7:1 ДЮСШ Академія футзалу
21.10.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 7:0 ФК "1979"
Тур 1
05.11.2023 Динамо (Житомир) ADRENALIN 0:0 FSC ROYAL Net-City futsal
14.10.2023 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 5:4 ДЮСШ Академія футзалу
14.10.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 1:0 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
14.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 10:1 ФК "1979"
14.10.2023 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 2:1 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Гаджієв Роман ADRENALIN 16 23 1.44
Яцина Дмитро СК "Довжик" 16 21 1.31
Цимбалюк Ігор ФК "ПРОМЕТЕЙ" 19 15 0.79
Мухін Володимир СК "Довжик" 21 14 0.67
Задерейко Вадим ФК "1979" 20 14 0.7
Мардак Олег ФК "1979" 16 12 0.75
Маліновський Валентин FSC ROYAL Net-City futsal 18 12 0.67
Мосіюк Нікіта Житомирська політехніка ДЖУНІОР 16 12 0.75
Галанзовський Андрій ФК "1979" 12 11 0.92
Виговський Володимир Житомирська політехніка ДЖУНІОР 19 11 0.58
Катюха Роман ФК "1979" 20 9 0.45
Безпрозванний Сергій ФК "ЄвроГол" 16 9 0.56
Сотник Роман Житомирська політехніка ДЖУНІОР 18 8 0.44
Бондарчук Владислав ADRENALIN 18 8 0.44
Грабець Ярослав ADRENALIN 13 8 0.62
Зайнчковський Максим СК "Довжик" 17 7 0.41
Цимбалюк Олег ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 7 0.47
Попко Іван ФК "ЄвроГол" 13 7 0.54
Шмід Богдан ДЮСШ Академія футзалу 6 7 1.17
Корнієнко Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 6 7 1.17
Шпак Сергій FSC ROYAL Net-City futsal 16 6 0.38
Смагін Вадим ФК "ЄвроГол" 19 6 0.32
Кусяк Ігор ADRENALIN 17 6 0.35
Пролигін Владислав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 5 0.29
Шаботинський Вадим ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 5 0.29
Майковець Дмитро ДЮСШ Академія футзалу 8 5 0.63
Самсонюк Іван ADRENALIN 17 5 0.29
Шелягін Ігор Житомирська політехніка ДЖУНІОР 9 5 0.56
Гекалюк Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 18 5 0.28
Бржезицький Ілля ФК "ЄвроГол" 19 5 0.26
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 18 4 0.22
Ткачук Андрій СК "Довжик" 12 4 0.33
Ващенко Ярослав ФК "ЄвроГол" 17 4 0.24
Гвоздь Андрій Житомирська політехніка ДЖУНІОР 17 4 0.24
Протасов Валентин FSC ROYAL Net-City futsal 16 4 0.25
Броновицький Денис FSC ROYAL Net-City futsal 18 4 0.22
Корольов Костянтин ФК "ЄвроГол" 5 4 0.8
Майструк Денис ФК "ЄвроГол" 8 4 0.5
Коломіць Артем ДЮСШ Академія футзалу 13 4 0.31
Грицюк Віктор КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 19 4 0.21
Слемньов Іван КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 19 3 0.16
Бенедюк Олександр Пулини ІІ 16 3 0.19
Зотько Євген ФК "1979" 6 3 0.5
Котвицький Вадим СК "Довжик" 12 3 0.25
Ель Богдан Пулини ІІ 16 3 0.19
Колосовський Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 13 3 0.23
Бардаш Роман ДЮСШ Академія футзалу 19 3 0.16
Ластовський Володимир ФК "1979" 19 3 0.16
Колосовський Владислав Пулини ІІ 16 3 0.19
Андрійчук Ярослав ADRENALIN 15 3 0.2
Муляр Олександр ФК "1979" 20 3 0.15
Шепетько Михайло ФК "ЄвроГол" 14 3 0.21
Шкуратюк Юрій ФК "ЄвроГол" 11 3 0.27
Герасимчук Євген СК "Довжик" 17 3 0.18
Гаврилюк Олександр Пулини ІІ 18 3 0.17
Стрельченко Артем Пулини ІІ 18 3 0.17
Польовий Артем ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 3 0.18
Лівіцький Євгеній Пулини ІІ 8 3 0.38
Левковський Олександр КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 18 3 0.17
Остапчук Тарас Пулини ІІ 5 3 0.6
Ющенко Віталій ФК "ЄвроГол" 12 2 0.17
Матовчик Тибор ФК "1979" 11 2 0.18
Романюк Артем ДЮСШ Академія футзалу 7 2 0.29
Романюк Дмитро ДЮСШ Академія футзалу 10 2 0.2
Ковальчук Руслан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 6 2 0.33
Грибук Станіслав Пулини ІІ 8 2 0.25
Черняхівський Даніїл КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 20 2 0.1
Гвоздь Сергій Житомирська політехніка ДЖУНІОР 18 2 0.11
Троянчук Роман КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 14 2 0.14
Дранківький Олександр ДЮСШ Академія футзалу 19 2 0.11
Нестерчук Артем Житомирська політехніка ДЖУНІОР 17 2 0.12
Данильчук Михайло КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 17 2 0.12
Кучер Дмитро Пулини ІІ 19 2 0.11
Блажкевич Дмитро ФК "ЄвроГол" 19 2 0.11
Миколайчук Олексій ДЮСШ Академія футзалу 4 2 0.5
Лисюк Владислав КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 19 2 0.11
Хотинський Дмитро FSC ROYAL Net-City futsal 15 2 0.13
Павловський Денис ADRENALIN 5 2 0.4
Шинкарук Вадим ADRENALIN 2 1 0.5
Курасов Денис ФК "ПРОМЕТЕЙ" 3 1 0.33
Голомах Владислав Пулини ІІ 3 1 0.33
Булас Руслан СК "Довжик" 4 1 0.25
Остапенко Богдан FSC ROYAL Net-City futsal 8 1 0.13
Гурманчук Богдан 7 1 0.14
Павлушин Максим СК "Довжик" 5 1 0.2
Бондарчук Владислав КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 4 1 0.25
Березовський Ілля КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 7 1 0.14
Антонюк Юрій ADRENALIN 6 1 0.17
Загорудько Олександр 5 1 0.2
Новик Валерій ФК "ПРОМЕТЕЙ" 5 1 0.2
Данюк Олександр СК "Довжик" 9 1 0.11
Кирилюк Богдан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 14 1 0.07
Яцина Владислав СК "Довжик" 9 1 0.11
Бондаренко Антон Житомирська політехніка ДЖУНІОР 13 1 0.08
Данюк Анатолій СК "Довжик" 18 1 0.06
Захаров Андрій ДЮСШ Академія футзалу 18 1 0.06
Ковальчук Андрій FSC ROYAL Net-City futsal 18 1 0.06
Максименко Дмитро Житомирська політехніка ДЖУНІОР 17 1 0.06
Кравчук Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 17 1 0.06
Степанчук Олег Пулини ІІ 17 1 0.06
Залізняк Денис ДЮСШ Академія футзалу 15 1 0.07
Горбунов Ілля ФК "1979" 15 1 0.07
Городнюк Василь СК "Довжик" 21 1 0.05
Ярощук Андрій ДЮСШ Академія футзалу 13 1 0.08
Денисюк Олександр FSC ROYAL Net-City futsal 11 1 0.09
Городнюк Євгеній СК "Довжик" 9 1 0.11
Борисюк Володимир СК "Довжик" 10 1 0.1
Даховнік Сергій ФК "ЄвроГол" 10 1 0.1
Кириченко Олександр СК "Довжик" 11 1 0.09
Опанасюк Максим КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 18 1 0.06
Яковлєв Олександр ADRENALIN 13 1 0.08
Біденко Дмитро КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 20 0 0
Глущенко Максим ФК "ЄвроГол" 1 0 0
Зінченко Євгеній FSC ROYAL Net-City futsal 17 0 0
Марзук Яссін ФК "ЄвроГол" 1 0 0
Самченко Роман ФК "ЄвроГол" 2 0 0
Шульгін Семен ФК "ЄвроГол" 3 0 0
Галагуз Богдан ДЮСШ Академія футзалу 18 0 0
Петрик Костянтин ФК "1979" 9 0 0
Талько Павло ФК "ПРОМЕТЕЙ" 16 0 0
Слеменьов Сергій СК "Довжик" 15 0 0
Слеменьов Сергій СК "Довжик" 15 0 0
Музика Ігор FSC ROYAL Net-City futsal 6 0 0
Цимбалюк Святослав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 12 0 0
Бондар Олександр Житомирська політехніка ДЖУНІОР 11 0 0
Колесник Владислав КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 10 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Бенедюк Олександр Пулини ІІ 16 3 2
Протасов Валентин FSC ROYAL Net-City futsal 16 5 1
Денисюк Олександр FSC ROYAL Net-City futsal 11 5 1
Максименко Дмитро Житомирська політехніка ДЖУНІОР 17 3 1
Галанзовський Андрій ФК "1979" 12 3 1
Цимбалюк Святослав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 12 0 2
Талько Павло ФК "ПРОМЕТЕЙ" 16 2 1
Майструк Денис ФК "ЄвроГол" 8 1 1
Колосовський Владислав Пулини ІІ 16 4 0
Котвицький Вадим СК "Довжик" 12 1 1
Шаботинський Вадим ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 4 0
Броновицький Денис FSC ROYAL Net-City futsal 18 3 0
Маліновський Валентин FSC ROYAL Net-City futsal 18 3 0
Гекалюк Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 18 3 0
Попко Іван ФК "ЄвроГол" 13 3 0
Остапенко Богдан FSC ROYAL Net-City futsal 8 0 1
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 18 3 0
Хотинський Дмитро FSC ROYAL Net-City futsal 15 3 0
Польовий Артем ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 3 0
Кравчук Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 17 3 0
Черняхівський Даніїл КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 20 3 0
Слеменьов Сергій СК "Довжик" 15 2 0
Корольов Костянтин ФК "ЄвроГол" 5 2 0
Гвоздь Сергій Житомирська політехніка ДЖУНІОР 18 2 0
Зінченко Євгеній FSC ROYAL Net-City futsal 17 2 0
Мухін Володимир СК "Довжик" 21 2 0
Сотник Роман Житомирська політехніка ДЖУНІОР 18 2 0
Яцина Дмитро СК "Довжик" 16 2 0
Кучер Дмитро Пулини ІІ 19 2 0
Ткачук Андрій СК "Довжик" 12 2 0
Гурманчук Богдан 7 2 0
Муляр Олександр ФК "1979" 20 2 0
Біденко Дмитро КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 20 2 0
Зотько Євген ФК "1979" 6 2 0
Романюк Дмитро ДЮСШ Академія футзалу 10 2 0
Музика Ігор FSC ROYAL Net-City futsal 6 2 0
Бондарчук Владислав ADRENALIN 18 2 0
Шпак Сергій FSC ROYAL Net-City futsal 16 1 0
Ель Богдан Пулини ІІ 16 1 0
Борисюк Володимир СК "Довжик" 10 1 0
Колосовський Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 13 1 0
Колесник Владислав КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 10 1 0
Цимбалюк Олег ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 1 0
Ковальчук Руслан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 6 1 0
Горбунов Ілля ФК "1979" 15 1 0
Матовчик Тибор ФК "1979" 11 1 0
Бондар Олександр Житомирська політехніка ДЖУНІОР 11 1 0
Грабець Ярослав ADRENALIN 13 1 0
Коломіць Артем ДЮСШ Академія футзалу 13 1 0
Голомах Владислав Пулини ІІ 3 1 0
Гаджієв Роман ADRENALIN 16 1 0
Мосіюк Нікіта Житомирська політехніка ДЖУНІОР 16 1 0
Галагуз Богдан ДЮСШ Академія футзалу 18 1 0
Катюха Роман ФК "1979" 20 1 0
Цимбалюк Ігор ФК "ПРОМЕТЕЙ" 19 1 0
Бржезицький Ілля ФК "ЄвроГол" 19 1 0
Виговський Володимир Житомирська політехніка ДЖУНІОР 19 1 0
Бардаш Роман ДЮСШ Академія футзалу 19 1 0
Грицюк Віктор КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 19 1 0
Гаврилюк Олександр Пулини ІІ 18 1 0
Самченко Роман ФК "ЄвроГол" 2 1 0
Левковський Олександр КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 18 1 0
Данюк Анатолій СК "Довжик" 18 1 0
Захаров Андрій ДЮСШ Академія футзалу 18 1 0
Грибук Станіслав Пулини ІІ 8 1 0
Ващенко Ярослав ФК "ЄвроГол" 17 1 0
Герасимчук Євген СК "Довжик" 17 1 0
Нестерчук Артем Житомирська політехніка ДЖУНІОР 17 1 0
Пролигін Владислав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 1 0
Самсонюк Іван ADRENALIN 17 1 0
Кусяк Ігор ADRENALIN 17 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І