Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (І)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці
Тур 12
23.01.2022 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 4:2 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
23.01.2022 ФОК ВДК Галант 3:4 А.ТОМ - Рятівник
23.01.2022 ФОК ФзК Форца Б 2:2 Шалені Черепахи
22.01.2022 ФОК Відродження-Агро 6:2 МФК "Мур-транс-Радомишль"
22.01.2022 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 1:7 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 11
16.01.2022 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 0:4 МФК "Мур-транс-Радомишль"
16.01.2022 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 4:1 ВДК Галант
16.01.2022 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 4:1 Шалені Черепахи
15.01.2022 ФОК ФзК Форца Б 1:1 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
15.01.2022 ФОК Відродження-Агро 3:4 А.ТОМ - Рятівник
Тур 10
09.01.2022 ФОК Шалені Черепахи 1:5 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
09.01.2022 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 5:2 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
09.01.2022 ФОК Відродження-Агро 3:3 ФК ЛЕВИ KROSCHU
09.01.2022 ФОК ФзК Форца Б 3:4 ВДК Галант
08.01.2022 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 0:3 А.ТОМ - Рятівник
Тур 9
12.12.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 2:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
12.12.2021 ФОК ВДК Галант 3:3 Шалені Черепахи
12.12.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2:3 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
12.12.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 3:1 МФК "Мур-транс-Радомишль"
12.12.2021 ФОК Відродження-Агро 4:1 ФзК Форца Б
Тур 8
05.12.2021 ФОК ФзК Форца Б 1:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
05.12.2021 ФОК ВДК Галант 2:5 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
05.12.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 2:4 МФК "Мур-транс-Радомишль"
05.12.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 2:3 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
05.12.2021 ФОК Відродження-Агро 7:2 Шалені Черепахи
Тур 7
28.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 4:5 МФК "Мур-транс-Радомишль"
28.11.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 1:3 А.ТОМ - Рятівник
28.11.2021 ФОК Відродження-Агро 5:7 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
28.11.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 5:0 ВДК Галант
28.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 7:2 Шалені Черепахи
Тур 6
21.11.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 3:0 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
21.11.2021 ФОК Шалені Черепахи 2:1 МФК "Мур-транс-Радомишль"
21.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2:3 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
21.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 3:4 А.ТОМ - Рятівник
21.11.2021 ФОК Відродження-Агро 5:2 ВДК Галант
Тур 5
14.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2:6 ВДК Галант
14.11.2021 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 6:4 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
14.11.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2:4 Відродження-Агро
14.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 0:0 ФК ЛЕВИ KROSCHU
14.11.2021 ФОК Шалені Черепахи 2:3 А.ТОМ - Рятівник
Тур 4
07.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 0:3 Відродження-Агро
06.11.2021 ФОК Шалені Черепахи 0:2 ФК ЛЕВИ KROSCHU
06.11.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 4:1 А.ТОМ - Рятівник
06.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 3:1 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
06.11.2021 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 2:1 ВДК Галант
Тур 3
31.10.2021 ФОК Шалені Черепахи 3:0 ФзК Форца Б
31.10.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 3:1 ВДК Галант
31.10.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 3:1 ФК ЛЕВИ KROSCHU
31.10.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 0:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
30.10.2021 Динамо МФК "Мур-транс-Радомишль" 4:2 Відродження-Агро
Тур 2
24.10.2021 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 5:3 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
24.10.2021 ФОК ВДК Галант 5:5 ФК ЛЕВИ KROSCHU
24.10.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 5:3 Відродження-Агро
24.10.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 4:2 ФзК Форца Б
24.10.2021 ФОК Шалені Черепахи 3:2 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 1
17.10.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 3:6 МФК "Мур-транс-Радомишль"
17.10.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 11:2 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
17.10.2021 ФОК ВДК Галант 4:2 ФзК Форца Б
17.10.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 6:3 Шалені Черепахи
17.10.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 4:3 Відродження-Агро

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Чопенко Михайло JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 13 20 1.54
Дячук Сергій Відродження-Агро 10 18 1.8
Поліщук Дмитро ВДК Галант 11 14 1.27
Щуцький Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 12 12 1
Доронін Олександр МФК "Мур-транс-Радомишль" 12 12 1
Єлісеєв Олександр JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 14 10 0.71
Довбиш Ярослав 10 9 0.9
Мельниченко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 9 1
Гуменюк Андрій Шалені Черепахи 14 8 0.57
Кучерчук Петро Відродження-Агро 13 7 0.54
Войцеховський Артем ФК ЛЕВИ KROSCHU 13 7 0.54
Ковбасюк Денис А.ТОМ - Рятівник 14 7 0.5
Северенчук Євгеній ВДК Галант 10 6 0.6
Макаренко Олександр МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 5 0.56
Виговський Іван Відродження-Агро 10 5 0.5
Савчук Олександр А.ТОМ - Рятівник 11 5 0.45
Захарченко Дмитро А.ТОМ - Рятівник 14 5 0.36
Марзук Яссін Відродження-Агро 13 5 0.38
Красовський Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 6 5 0.83
Кужіль Юрій ФК ЛЕВИ KROSCHU 7 5 0.71
Панькевич Вадим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 4 0.36
Паламарчук Микола А.ТОМ - Рятівник 8 4 0.5
Ковальчук Владислав ФзК Форца Б 11 4 0.36
Синяк Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 4 0.36
Жабенко Юрій Шалені Черепахи 11 4 0.36
Науменко Максим МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 4 0.44
Бенедицький Віталій А.ТОМ - Рятівник 5 4 0.8
Гаврилюк Віктор ФК ЛЕВИ KROSCHU 12 4 0.33
Власенко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 4 0.44
Ніколаєв Сергій ФК ЛЕВИ KROSCHU 11 3 0.27
Жвінкліс Даніель JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 11 3 0.27
Фудзіцький Максим Шалені Черепахи 11 3 0.27
Затолюк Віктор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 9 3 0.33
Хіміч Олег ВДК Галант 11 3 0.27
Ващенко Ярослав Відродження-Агро 9 3 0.33
Повніч Дмитро JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 8 3 0.38
Чайковський Павло ФзК Форца Б 8 3 0.38
Охріменко Максим ВДК Галант 9 3 0.33
Вердер Михайло ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 14 3 0.21
Шелягін Ігор Шалені Черепахи 12 3 0.25
Хлань Богдан Відродження-Агро 7 3 0.43
Корнійчук Максим 7 3 0.43
Євтушок Юрій ФзК Форца Б 3 3 1
Дідківський Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 3 3 1
Савчук Артем МФК "Мур-транс-Радомишль" 4 2 0.5
Штоюнда Дмитро ВДК Галант 3 2 0.67
Чорновіл Владислав ФК ЛЕВИ KROSCHU 4 2 0.5
Галетко Сергій А.ТОМ - Рятівник 5 2 0.4
Нагорний Вадим JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 4 2 0.5
Дзюба Микола А.ТОМ - Рятівник 4 2 0.5
Могильницький Василь ФзК Форца Б 8 2 0.25
Філоненко Віталій Відродження-Агро 9 2 0.22
Мельничук Яків ФК ЛЕВИ KROSCHU 9 2 0.22
Грищук Святослав А.ТОМ - Рятівник 9 2 0.22
Бондарчук Ярослав ФзК Форца Б 8 2 0.25
Прут Денис 8 2 0.25
Оріховський Андрій Шалені Черепахи 14 2 0.14
Лузан Василь МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 2 0.22
Попроцький Дмитро ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 12 2 0.17
Близнюк Назар ФзК Форца Б 12 2 0.17
Войцехівський Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 12 2 0.17
Русецький Сергій А.ТОМ - Рятівник 11 2 0.18
Мосійчук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 2 0.18
Духніч Михайло МФК "Мур-транс-Радомишль" 11 2 0.18
Яблонський Артем ФзК Форца Б 11 2 0.18
Коваль Віталій А.ТОМ - Рятівник 13 2 0.15
Федченко Олексій Шалені Черепахи 14 2 0.14
Короткий Тарас JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 13 2 0.15
Максименко Дмитро ФК ЛЕВИ KROSCHU 13 2 0.15
Мічурін Дмитро JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 5 1 0.2
Скомський Віталій ФзК Форца Б 7 1 0.14
Драган Максим JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 7 1 0.14
Войтко Сергій JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 13 1 0.08
Бонюк Віталій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 4 1 0.25
Чуквукелу Єбука 6 1 0.17
Тимощук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 14 1 0.07
Груша Микола Шалені Черепахи 13 1 0.08
Грищенко Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 6 1 0.17
Cтанишевський Андрей 6 1 0.17
Слинько Сергій ВДК Галант 2 1 0.5
Сімонович Євгеній " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 3 1 0.33
Краснощок Ігор ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2 1 0.5
Сейко Антон ВДК Галант 4 1 0.25
Ковальчук Сергій 7 1 0.14
Сторожук Ярослав А.ТОМ - Рятівник 11 1 0.09
Бондарець Олег " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 8 1 0.13
Михайлов Микола Відродження-Агро 8 1 0.13
Наумович Вадим ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 8 1 0.13
Онопрійчук Сергій МФК "Мур-транс-Радомишль" 8 1 0.13
Свєста Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 10 1 0.1
Ковтуновський Борис Відродження-Агро 10 1 0.1
Прокопчук Микола ВДК Галант 8 1 0.13
Вакулович Максим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 1 0.11
Когут Олександр ФК ЛЕВИ KROSCHU 11 1 0.09
Шимановський Едуард ФзК Форца Б 2 0 0
Рафальський Віталій 2 0 0
Михалюк Олексій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2 0 0
Давидчук Дмитро А.ТОМ - Рятівник 9 0 0
Гаманчук Віктор 6 0 0
Окрушко Олександр Відродження-Агро 13 0 0
Хіміч Роман ВДК Галант 11 0 0
Федоренко Роман ФзК Форца Б 10 0 0
Ганько Олександр Відродження-Агро 9 0 0
Синицький Богдан А.ТОМ - Рятівник 11 0 0
Супруневич Ігор " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 0 0
Устимович Ігор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 11 0 0
Постернак Сергій ВДК Галант 11 0 0
Савицький Сергій ФзК Форца Б 12 0 0
Скрицький Юрій Шалені Черепахи 5 0 0
Тандура Артем ФК ЛЕВИ KROSCHU 7 0 0
Сачок Андрій JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 10 0 0
Король Геннадій МФК "Мур-транс-Радомишль" 5 0 0
Грищенко Сергій Шалені Черепахи 5 0 0
Бєлорусов Ілля ФзК Форца Б 12 0 0
Тібєйкін Руслан ФК ЛЕВИ KROSCHU 13 0 0
Продащук Олександр Відродження-Агро 5 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Чопенко Михайло JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 13 3 1
Ващенко Ярослав Відродження-Агро 9 1 1
Постернак Сергій ВДК Галант 11 4 0
Духніч Михайло МФК "Мур-транс-Радомишль" 11 1 1
Мосійчук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 4 0
Свєста Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 10 3 0
Грищенко Сергій Шалені Черепахи 5 0 1
Щуцький Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 12 3 0
Паламарчук Микола А.ТОМ - Рятівник 8 3 0
Марзук Яссін Відродження-Агро 13 2 0
Бєлорусов Ілля ФзК Форца Б 12 2 0
Макаренко Олександр МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 2 0
Єлісеєв Олександр JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 14 2 0
Власенко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 2 0
Ганько Олександр Відродження-Агро 9 2 0
Фудзіцький Максим Шалені Черепахи 11 2 0
Панькевич Вадим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 2 0
Хіміч Олег ВДК Галант 11 2 0
Жабенко Юрій Шалені Черепахи 11 2 0
Дячук Сергій Відродження-Агро 10 2 0
Прут Денис 8 2 0
Синяк Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 2 0
Оріховський Андрій Шалені Черепахи 14 2 0
Гаврилюк Віктор ФК ЛЕВИ KROSCHU 12 2 0
Максименко Дмитро ФК ЛЕВИ KROSCHU 13 2 0
Красовський Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 6 1 0
Виговський Іван Відродження-Агро 10 1 0
Федоренко Роман ФзК Форца Б 10 1 0
Сачок Андрій JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 10 1 0
Король Геннадій МФК "Мур-транс-Радомишль" 5 1 0
Михалюк Олексій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2 1 0
Давидчук Дмитро А.ТОМ - Рятівник 9 1 0
Мельниченко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 1 0
Гаманчук Віктор 6 1 0
Чуквукелу Єбука 6 1 0
Гуменюк Андрій Шалені Черепахи 14 1 0
Продащук Олександр Відродження-Агро 5 1 0
Скомський Віталій ФзК Форца Б 7 1 0
Михайлов Микола Відродження-Агро 8 1 0
Затолюк Віктор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 9 1 0
Супруневич Ігор " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 1 0
Дзюба Микола А.ТОМ - Рятівник 4 1 0
Скрицький Юрій Шалені Черепахи 5 1 0
Філоненко Віталій Відродження-Агро 9 1 0
Бенедицький Віталій А.ТОМ - Рятівник 5 1 0
Вакулович Максим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 1 0
Корнійчук Максим 7 1 0
Прокопчук Микола ВДК Галант 8 1 0
Бондарчук Ярослав ФзК Форца Б 8 1 0
Бондарець Олег " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 8 1 0
Ковальчук Сергій 7 1 0
Лузан Василь МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 1 0
Савчук Олександр А.ТОМ - Рятівник 11 1 0
Вердер Михайло ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 14 1 0
Кучерчук Петро Відродження-Агро 13 1 0
Груша Микола Шалені Черепахи 13 1 0
Окрушко Олександр Відродження-Агро 13 1 0
Тібєйкін Руслан ФК ЛЕВИ KROSCHU 13 1 0
Тимощук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 14 1 0
Савицький Сергій ФзК Форца Б 12 1 0
Русецький Сергій А.ТОМ - Рятівник 11 1 0
Ковальчук Владислав ФзК Форца Б 11 1 0
Попроцький Дмитро ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 12 1 0
Синицький Богдан А.ТОМ - Рятівник 11 1 0
Устимович Ігор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 11 1 0
Когут Олександр ФК ЛЕВИ KROSCHU 11 1 0
Хіміч Роман ВДК Галант 11 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 13
Дата не введена ФК ЛЕВИ KROSCHU -:- Шалені Черепахи
Дата не введена ВДК Галант -:- МФК "Мур-транс-Радомишль"
Дата не введена А.ТОМ - Рятівник -:- JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
Дата не введена Відродження-Агро -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- ФзК Форца Б
Тур 14
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- МФК "Мур-транс-Радомишль"
Дата не введена ФК ЛЕВИ KROSCHU -:- ФзК Форца Б
Дата не введена Відродження-Агро -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Дата не введена ВДК Галант -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Дата не введена А.ТОМ - Рятівник -:- Шалені Черепахи
Тур 15
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- Шалені Черепахи
Дата не введена А.ТОМ - Рятівник -:- ФзК Форца Б
Дата не введена ВДК Галант -:- Відродження-Агро
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Тур 16
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- ФзК Форца Б
Дата не введена ВДК Галант -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- Відродження-Агро
Дата не введена А.ТОМ - Рятівник -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена Шалені Черепахи -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Тур 17
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- А.ТОМ - Рятівник
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ФзК Форца Б
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- ВДК Галант
Дата не введена Шалені Черепахи -:- Відродження-Агро
Тур 18
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- А.ТОМ - Рятівник
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Дата не введена ФзК Форца Б -:- Відродження-Агро
Дата не введена Шалені Черепахи -:- ВДК Галант
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU