Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (І)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист
Тур 18
03.01.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2:4 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
03.01.2021 ФОК ЖВІ ім. Корольова 2:5 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
03.01.2021 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 2:2 ФК "ЕлітБуд-Медик"
03.01.2021 ФОК ВДК Галант 2:3 Рятівник
03.01.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 7:3 FC "InBev"34+
Тур 17
17.01.2021 ФОК ВДК Галант 2:8 ФК "ЕлітБуд-Медик"
17.01.2021 ФОК ЖВІ ім. Корольова 4:4 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
17.01.2021 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 3:6 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
17.01.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 4:4 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
16.01.2021 ФОК FC "InBev"34+ 6:1 Рятівник
Тур 16
24.01.2021 ФОК Рятівник 4:3 ФК "ЕлітБуд-Медик"
24.01.2021 ФОК ФК "МАЛ" (м.Коростень) 12:3 FC "InBev"34+
24.01.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 2:2 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
24.01.2021 ФОК ЖВІ ім. Корольова 11:5 "ШТУРМ" (Олевськ)
24.01.2021 ФОК ВДК Галант 1:6 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 15
31.01.2021 ФОК ВДК Галант 2:6 ЖВІ ім. Корольова
31.01.2021 ФОК Рятівник 2:2 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
31.01.2021 ФОК ФК "МАЛ" (м.Коростень) 4:2 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
31.01.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 1:1 "ШТУРМ" (Олевськ)
30.01.2021 ФОК FC "InBev"34+ 0:3 ФК "ЕлітБуд-Медик"
Тур 14
07.02.2021 Динамо ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 7:1 FC "InBev"34+
07.02.2021 Динамо Рятівник 4:1 ЖВІ ім. Корольова
07.02.2021 Динамо ФК ЛЕВИ KROSCHU 5:0 ВДК Галант
07.02.2021 Динамо ФК "МАЛ" (м.Коростень) 2:2 "ШТУРМ" (Олевськ)
07.02.2021 Динамо ФК "ЕлітБуд-Медик" 4:1 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 13
21.02.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2:3 "ШТУРМ" (Олевськ)
14.02.2021 Динамо ФК "МАЛ" (м.Коростень) 10:1 ВДК Галант
14.02.2021 Динамо ФК "ЕлітБуд-Медик" 1:4 ЖВІ ім. Корольова
14.02.2021 Динамо FC "InBev"34+ 6:2 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
14.02.2021 Динамо Рятівник 4:1 ФК ЛЕВИ KROSCHU
Тур 12
21.02.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2:5 ЖВІ ім. Корольова
21.02.2021 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 5:5 FC "InBev"34+
21.02.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 3:1 ВДК Галант
21.02.2021 ФОК ФК "МАЛ" (м.Коростень) 1:2 Рятівник
21.02.2021 ФОК ФК "ЕлітБуд-Медик" 1:0 ФК ЛЕВИ KROSCHU
Тур 11
28.02.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 5:1 Рятівник
28.02.2021 ФОК FC "InBev"34+ 1:4 ЖВІ ім. Корольова
28.02.2021 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 4:2 ВДК Галант
28.02.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 3:0 ФК ЛЕВИ KROSCHU
28.02.2021 ФОК ФК "ЕлітБуд-Медик" 5:3 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
Тур 10
25.04.2021 ФОК ЖВІ ім. Корольова 8:2 ФК ЛЕВИ KROSCHU
25.04.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2:7 ФК "ЕлітБуд-Медик"
25.04.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 3:9 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
25.04.2021 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 3:4 Рятівник
11.04.2021 ФОК ВДК Галант 5:4 FC "InBev"34+
Тур 9
27.12.2020 ФОК ФК "МАЛ" (м.Коростень) 2:5 ЖВІ ім. Корольова
27.12.2020 ФОК Рятівник 4:1 ВДК Галант
27.12.2020 ФОК FC "InBev"34+ 5:0 ФК ЛЕВИ KROSCHU
27.12.2020 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 3:1 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
26.12.2020 ФОК ФК "ЕлітБуд-Медик" 9:3 "ШТУРМ" (Олевськ)
Тур 8
26.12.2020 ФОК Рятівник 1:2 FC "InBev"34+
20.12.2020 ФОК ФК "ЕлітБуд-Медик" 13:2 ВДК Галант
20.12.2020 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2:4 ЖВІ ім. Корольова
20.12.2020 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 7:3 "ШТУРМ" (Олевськ)
20.12.2020 ФОК ФК "МАЛ" (м.Коростень) 3:4 ФК ЛЕВИ KROSCHU
Тур 7
13.12.2020 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2:0 ФК ЛЕВИ KROSCHU
13.12.2020 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 2:3 ЖВІ ім. Корольова
13.12.2020 ФОК FC "InBev"34+ 2:6 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
12.12.2020 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 8:4 ВДК Галант
12.12.2020 ФОК ФК "ЕлітБуд-Медик" 6:3 Рятівник
Тур 6
06.12.2020 ФОК ФК "ЕлітБуд-Медик" 11:3 FC "InBev"34+
06.12.2020 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 1:2 Рятівник
06.12.2020 ФОК ЖВІ ім. Корольова 8:0 ВДК Галант
06.12.2020 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 4:6 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
06.12.2020 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 5:3 ФК ЛЕВИ KROSCHU
Тур 5
29.11.2020 ФОК FC "InBev"34+ 4:3 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
29.11.2020 ФОК ЖВІ ім. Корольова 2:1 Рятівник
29.11.2020 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 7:7 ФК "ЕлітБуд-Медик"
29.11.2020 ФОК ВДК Галант 2:2 ФК ЛЕВИ KROSCHU
28.11.2020 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 6:9 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
Тур 4
22.11.2020 ФОК ЖВІ ім. Корольова 1:1 ФК "ЕлітБуд-Медик"
22.11.2020 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 1:6 Рятівник
22.11.2020 ФОК ВДК Галант 3:6 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
24.10.2020 ФОК "ШТУРМ" (Олевськ) 3:8 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
17.10.2020 Динамо " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11:4 FC "InBev"34+
Тур 3
08.11.2020 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 3:3 ФК "ЕлітБуд-Медик"
08.11.2020 ФОК Рятівник 5:1 ФК "МАЛ" (м.Коростень)
08.11.2020 ФОК ЖВІ ім. Корольова 3:2 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
08.11.2020 ФОК ВДК Галант 1:8 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
07.11.2020 ФОК FC "InBev"34+ 3:10 "ШТУРМ" (Олевськ)
Тур 2
01.11.2020 Динамо Рятівник 1:4 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
01.11.2020 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 0:3 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
01.11.2020 ФОК ЖВІ ім. Корольова 3:4 FC "InBev"34+
01.11.2020 ФОК ВДК Галант 3:2 "ШТУРМ" (Олевськ)
01.11.2020 ФОК ФК "МАЛ" (м.Коростень) 4:3 ФК "ЕлітБуд-Медик"
Тур 1
21.11.2020 ФОК Рятівник 5:1 "ШТУРМ" (Олевськ)
25.10.2020 ФОК ФК "ЕлітБуд-Медик" 1:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
25.10.2020 ФОК ФК "МАЛ" (м.Коростень) 5:3 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
25.10.2020 ФОК FC "InBev"34+ 3:2 ВДК Галант
18.10.2020 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 1:3 ЖВІ ім. Корольова

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Ведута Арсеній ЖВІ ім. Корольова 18 25 1.39
Червінський Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 16 21 1.31
Мороз Ростислав ФК "МАЛ" (м.Коростень) 17 20 1.18
Козаренко Євгеній ФК "МАЛ" (м.Коростень) 14 16 1.14
Павлушин Максим FC "InBev"34+ 16 15 0.94
Малинівський Олександр ФК "ЕлітБуд-Медик" 16 14 0.88
Левченко Олександр FC "InBev"34+ 14 14 1
Любченко Артур ФК "ЕлітБуд-Медик" 18 14 0.78
Дідківський Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 18 14 0.78
Новак Олександр "ШТУРМ" (Олевськ) 12 13 1.08
Грищук Святослав Рятівник 18 13 0.72
Іщук Святослав ЖВІ ім. Корольова 16 13 0.81
Пронік Василь "ШТУРМ" (Олевськ) 14 12 0.86
Забродський Володимир ФК "ЕлітБуд-Медик" 17 12 0.71
Сорока Ярослав "ШТУРМ" (Олевськ) 15 12 0.8
Вальо Петро ЖВІ ім. Корольова 14 11 0.79
Романенко Максим ФК "ЕлітБуд-Медик" 16 11 0.69
Мельничук Яків ФК "ЕлітБуд-Медик" 16 10 0.63
Мосійчук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 16 10 0.63
Домаев Олександр ФК "МАЛ" (м.Коростень) 16 10 0.63
Словачевський Артем ФК "ЕлітБуд-Медик" 11 9 0.82
Русецький Сергій Рятівник 17 9 0.53
Кужіль Юрій ФК ЛЕВИ KROSCHU 15 8 0.53
Устинов Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 13 8 0.62
Панькевич Вадим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 14 8 0.57
Вердер Михайло ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 18 8 0.44
Ніколаєв Сергій ФК ЛЕВИ KROSCHU 16 7 0.44
Савчук Олександр ВДК Галант 8 7 0.88
Козаренко Ілля ФК "МАЛ" (м.Коростень) 15 7 0.47
Майструк Денис Рятівник 15 7 0.47
Гаєвський В'ячеслав ФК "МАЛ" (м.Коростень) 13 7 0.54
Бонюк Віталій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 7 0.64
Галетко Сергій Рятівник 16 7 0.44
Васильєв Назарій ЖВІ ім. Корольова 17 7 0.41
Свєста Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 18 7 0.39
Вакулюк Владислав ЖВІ ім. Корольова 14 6 0.43
Лисак Володимир ФК "ЕлітБуд-Медик" 18 6 0.33
Волик Владислав " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 3 6 2
Чорновіл Владислав ФК ЛЕВИ KROSCHU 15 6 0.4
Гриневич Павло "ШТУРМ" (Олевськ) 17 6 0.35
Тимощук Роман ВДК Галант 18 6 0.33
Коваль Віталій Рятівник 17 6 0.35
Штоюнда Дмитро ВДК Галант 14 6 0.43
Гаврилюк Віктор ФК ЛЕВИ KROSCHU 17 5 0.29
Левченко Євгеній "ШТУРМ" (Олевськ) 10 5 0.5
Данюк Віталій ФК "ЕлітБуд-Медик" / ФК ЛЕВИ KROSCHU 9 5 0.56
Бобровнік Олег "ШТУРМ" (Олевськ) 18 5 0.28
Бондарець Олег " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 10 5 0.5
Тичина Дмитро ФК "МАЛ" (м.Коростень) 12 5 0.42
Кожан Сергій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 5 0.45
Щуцький Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 5 0.45
Решетовський Олексій ФК "МАЛ" (м.Коростень) 15 5 0.33
Гриневич Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 14 5 0.36
Сторожук Ярослав Рятівник 16 5 0.31
Трохліб Роман ФК "ЕлітБуд-Медик" / ФК ЛЕВИ KROSCHU 16 5 0.31
Маліновський Віталій FC "InBev"34+ 8 5 0.63
Синицький Богдан Рятівник 18 4 0.22
Красновський Юрій ВДК Галант 11 4 0.36
Камінський Дмитро 7 4 0.57
Безпрозванний Сергій FC "InBev"34+ 9 4 0.44
Попович Віталій "ШТУРМ" (Олевськ) 11 4 0.36
Красовський Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 15 4 0.27
Вигівський Олексій ФК "МАЛ" (м.Коростень) 8 4 0.5
Хіміч Роман ВДК Галант 16 3 0.19
Голеня Вадим FC "InBev"34+ 11 3 0.27
Грабовець Олексій ФК "МАЛ" (м.Коростень) 17 3 0.18
Войцеховський Артем ФК ЛЕВИ KROSCHU 4 3 0.75
Іщук Роман ЖВІ ім. Корольова 12 3 0.25
Вигівський Андрій ФК "МАЛ" (м.Коростень) 16 3 0.19
Овчаров Дмитро ВДК Галант 10 3 0.3
Мартинович Олександр ФК "МАЛ" (м.Коростень) 4 3 0.75
Скрипунов Павло FC "InBev"34+ 10 3 0.3
Остапчук Віталій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 4 3 0.75
Філоненко Ігор ЖВІ ім. Корольова 18 3 0.17
Сорока Роман "ШТУРМ" (Олевськ) 7 3 0.43
Бондарчук Богдан ФК ЛЕВИ KROSCHU 18 3 0.17
Поляков Валентин ЖВІ ім. Корольова 18 3 0.17
Михалюк Олексій ФК ЛЕВИ KROSCHU 8 3 0.38
Джус Сергій "ШТУРМ" (Олевськ) 9 2 0.22
Галицький Владислав ФК "МАЛ" (м.Коростень) 6 2 0.33
Стефаняк Олександр ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 7 2 0.29
Грищенко Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 9 2 0.22
Булас Руслан FC "InBev"34+ 7 2 0.29
Прохоренко Юрій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 13 2 0.15
Яцук Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 15 2 0.13
Захарченко Дмитро Рятівник 18 2 0.11
Охріменко Максим ВДК Галант 13 2 0.15
Кирилович Микола FC "InBev"34+ 14 2 0.14
Костюк Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 12 2 0.17
Кожанов Костянтин FC "InBev"34+ 14 2 0.14
Тищенко Андрій ФК "МАЛ" (м.Коростень) 15 2 0.13
Соколовський Михайло FC "InBev"34+ 17 2 0.12
Гаврилюк Роман ЖВІ ім. Корольова 16 2 0.13
Гринь Олександр FC "InBev"34+ 17 2 0.12
Цапун Сергій FC "InBev"34+ 12 1 0.08
Дзюба Тарас ЖВІ ім. Корольова 17 1 0.06
Чернега Тарас ВДК Галант 4 1 0.25
Когут Олександр ФК "ЕлітБуд-Медик" 4 1 0.25
Шатуха Єгор ФК "МАЛ" (м.Коростень) 2 1 0.5
Бенедицький Артем 3 1 0.33
Деняков Олег "ШТУРМ" (Олевськ) 2 1 0.5
Червінськи Артем ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 6 1 0.17
Пронік Олександр "ШТУРМ" (Олевськ) 1 1 1
Слеменьов Сергій FC "InBev"34+ 6 1 0.17
Кузьменко Олег ФК "ЕлітБуд-Медик" 17 1 0.06
Іщенко Олександр ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 17 1 0.06
Субін Андрій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 1 0.11
Постернак Сергій ВДК Галант 12 1 0.08
Антонюк Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 13 1 0.08
Васильєв Дмитро ЖВІ ім. Корольова 15 1 0.07
Кос Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 9 1 0.11
Тібєйкін Руслан ФК ЛЕВИ KROSCHU 14 1 0.07
Бондар Роман Рятівник 7 1 0.14
Хіміч Олег ВДК Галант 16 1 0.06
Говорадло Андрій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 16 0 0
Супруненко Володимир ФК "ЕлітБуд-Медик" 5 0 0
Поліщук Микола " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 16 0 0
Шимон Віктор ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 10 0 0
Самійлик Віталій ВДК Галант 4 0 0
Мельник Павло ЖВІ ім. Корольова 17 0 0
Поліщук Юрій ФК ЛЕВИ KROSCHU 1 0 0
Вигівський Микола ФК "МАЛ" (м.Коростень) 16 0 0
Консевич Олександр ФК ЛЕВИ KROSCHU 3 0 0
Давидчук Дмитро Рятівник 9 0 0
Наконечний Юрій ФК "ЕлітБуд-Медик" 16 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Трохліб Роман ФК "ЕлітБуд-Медик" / ФК ЛЕВИ KROSCHU / 16 3 2
Малинівський Олександр ФК "ЕлітБуд-Медик" 16 5 1
Грабовець Олексій ФК "МАЛ" (м.Коростень) 17 1 2
Панькевич Вадим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 14 3 1
Чорновіл Владислав ФК ЛЕВИ KROSCHU 15 6 0
Романенко Максим ФК "ЕлітБуд-Медик" 16 6 0
Павлушин Максим FC "InBev"34+ 16 5 0
Мосійчук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 16 2 1
Забродський Володимир ФК "ЕлітБуд-Медик" 17 2 1
Вердер Михайло ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 18 2 1
Гриневич Павло "ШТУРМ" (Олевськ) 17 4 0
Вакулюк Владислав ЖВІ ім. Корольова 14 4 0
Кужіль Юрій ФК ЛЕВИ KROSCHU 15 4 0
Гаврилюк Віктор ФК ЛЕВИ KROSCHU 17 4 0
Вигівський Микола ФК "МАЛ" (м.Коростень) 16 4 0
Савчук Олександр ВДК Галант 8 1 1
Козаренко Євгеній ФК "МАЛ" (м.Коростень) 14 4 0
Дзюба Тарас ЖВІ ім. Корольова 17 1 1
Грищук Святослав Рятівник 18 3 0
Поліщук Микола " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 16 0 1
Гаєвський В'ячеслав ФК "МАЛ" (м.Коростень) 13 3 0
Хіміч Олег ВДК Галант 16 3 0
Хіміч Роман ВДК Галант 16 3 0
Васильєв Дмитро ЖВІ ім. Корольова 15 3 0
Яцук Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 15 3 0
Скрипунов Павло FC "InBev"34+ 10 2 0
Сорока Ярослав "ШТУРМ" (Олевськ) 15 2 0
Новак Олександр "ШТУРМ" (Олевськ) 12 2 0
Червінський Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 16 2 0
Антонюк Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 13 2 0
Сторожук Ярослав Рятівник 16 2 0
Красновський Юрій ВДК Галант 11 2 0
Красовський Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 15 2 0
Постернак Сергій ВДК Галант 12 2 0
Вигівський Андрій ФК "МАЛ" (м.Коростень) 16 2 0
Левченко Олександр FC "InBev"34+ 14 2 0
Штоюнда Дмитро ВДК Галант 14 2 0
Прохоренко Юрій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 13 2 0
Поляков Валентин ЖВІ ім. Корольова 18 2 0
Сорока Роман "ШТУРМ" (Олевськ) 7 2 0
Синицький Богдан Рятівник 18 2 0
Філоненко Ігор ЖВІ ім. Корольова 18 2 0
Тимощук Роман ВДК Галант 18 2 0
Захарченко Дмитро Рятівник 18 2 0
Бондар Роман Рятівник 7 2 0
Галетко Сергій Рятівник 16 2 0
Мельничук Яків ФК "ЕлітБуд-Медик" 16 2 0
Поліщук Юрій ФК ЛЕВИ KROSCHU 1 1 0
Костюк Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 12 1 0
Цапун Сергій FC "InBev"34+ 12 1 0
Данюк Віталій ФК "ЕлітБуд-Медик" / ФК ЛЕВИ KROSCHU / 9 1 0
Консевич Олександр ФК ЛЕВИ KROSCHU 3 1 0
Щуцький Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 1 0
Грищенко Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 9 1 0
Попович Віталій "ШТУРМ" (Олевськ) 11 1 0
Самійлик Віталій ВДК Галант 4 1 0
Мартинович Олександр ФК "МАЛ" (м.Коростень) 4 1 0
Остапчук Віталій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 4 1 0
Супруненко Володимир ФК "ЕлітБуд-Медик" 5 1 0
Бондарець Олег " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 10 1 0
Овчаров Дмитро ВДК Галант 10 1 0
Маліновський Віталій FC "InBev"34+ 8 1 0
Шимон Віктор ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 10 1 0
Бобровнік Олег "ШТУРМ" (Олевськ) 18 1 0
Любченко Артур ФК "ЕлітБуд-Медик" 18 1 0
Устинов Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 13 1 0
Лисак Володимир ФК "ЕлітБуд-Медик" 18 1 0
Коваль Віталій Рятівник 17 1 0
Русецький Сергій Рятівник 17 1 0
Гринь Олександр FC "InBev"34+ 17 1 0
Мороз Ростислав ФК "МАЛ" (м.Коростень) 17 1 0
Іщенко Олександр ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 17 1 0
Мельник Павло ЖВІ ім. Корольова 17 1 0
Дідківський Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 18 1 0
Наконечний Юрій ФК "ЕлітБуд-Медик" 16 1 0
Свєста Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 18 1 0
Гаврилюк Роман ЖВІ ім. Корольова 16 1 0
Ведута Арсеній ЖВІ ім. Корольова 18 1 0
Тищенко Андрій ФК "МАЛ" (м.Коростень) 15 1 0
Тібєйкін Руслан ФК ЛЕВИ KROSCHU 14 1 0
Майструк Денис Рятівник 15 1 0
Гриневич Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 14 1 0
Вальо Петро ЖВІ ім. Корольова 14 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам