Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (ІІ)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист
Тур 18
03.01.2021 ФОК Шалені Черепахи 4:4 Відродження-Агро
03.01.2021 Динамо Аrsenal 6:2 Net-City
03.01.2021 Динамо ФзК Форца-Фортуна 7:1 СК "ІМПУЛЬС - Житомир"
02.01.2021 ФОК ФК "Євроголд" 1:6 JOYSTICK
02.01.2021 ФОК Перша Приватна броварня 0:5 ФК "Бульвар"
Тур 17
17.01.2021 ФОК СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 4:11 Відродження-Агро
17.01.2021 ФОК Перша Приватна броварня 3:4 JOYSTICK
16.01.2021 ФОК ФзК Форца-Фортуна 2:2 ФК "Бульвар"
16.01.2021 ФОК Шалені Черепахи 3:1 Net-City
16.01.2021 ФОК Аrsenal 2:1 ФК "Євроголд"
Тур 16
24.01.2021 Динамо ФзК Форца-Фортуна 2:3 JOYSTICK
23.01.2021 ФОК ФК "Бульвар" 3:1 СК "ІМПУЛЬС - Житомир"
23.01.2021 ФОК Перша Приватна броварня 3:3 Аrsenal
23.01.2021 ФОК Шалені Черепахи 3:2 ФК "Євроголд"
23.01.2021 ФОК Відродження-Агро 5:5 Net-City
Тур 15
31.01.2021 ФОК ФзК Форца-Фортуна 4:1 Аrsenal
31.01.2021 Динамо Відродження-Агро 5:3 ФК "Євроголд"
31.01.2021 ФОК Шалені Черепахи 7:4 Перша Приватна броварня
30.01.2021 ФОК СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 2:5 Net-City
30.01.2021 Динамо ФК "Бульвар" 1:4 JOYSTICK
Тур 14
07.02.2021 ФОК JOYSTICK 6:1 СК "ІМПУЛЬС - Житомир"
07.02.2021 ФОК Відродження-Агро 6:3 Перша Приватна броварня
07.02.2021 ФОК ФзК Форца-Фортуна 3:2 Шалені Черепахи
06.02.2021 Динамо Net-City 0:4 ФК "Євроголд"
06.02.2021 Динамо ФК "Бульвар" 2:0 Аrsenal
Тур 13
14.02.2021 Динамо Відродження-Агро 4:0 ФзК Форца-Фортуна
14.02.2021 ФОК СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 3:3 ФК "Євроголд"
14.02.2021 ФОК JOYSTICK 5:5 Аrsenal
13.02.2021 Динамо ФК "Бульвар" 4:2 Шалені Черепахи
13.02.2021 Динамо Net-City 3:6 Перша Приватна броварня
Тур 12
21.02.2021 ФОК Net-City 2:6 ФзК Форца-Фортуна
20.02.2021 ФОК Аrsenal 6:1 СК "ІМПУЛЬС - Житомир"
20.02.2021 ФОК ФК "Бульвар" 1:1 Відродження-Агро
20.02.2021 ФОК ФК "Євроголд" 3:5 Перша Приватна броварня
20.02.2021 ФОК JOYSTICK 5:2 Шалені Черепахи
Тур 11
28.02.2021 ФОК ФК "Євроголд" 2:3 ФзК Форца-Фортуна
27.02.2021 ФОК Net-City 0:4 ФК "Бульвар"
27.02.2021 ФОК Аrsenal 5:2 Шалені Черепахи
27.02.2021 ФОК СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 0:3 Перша Приватна броварня
27.02.2021 ФОК JOYSTICK 0:1 Відродження-Агро
Тур 10
24.04.2021 ФОК ФК "Євроголд" 2:3 ФК "Бульвар"
24.04.2021 ФОК JOYSTICK 6:1 Net-City
24.04.2021 ФОК Аrsenal 2:7 Відродження-Агро
09.04.2021 ФОК Перша Приватна броварня 0:5 ФзК Форца-Фортуна
26.03.2021 Динамо Шалені Черепахи 5:0 СК "ІМПУЛЬС - Житомир"
Тур 9
20.12.2020 ФОК JOYSTICK 3:2 ФК "Євроголд"
20.12.2020 ФОК СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 0:5 ФзК Форца-Фортуна
20.12.2020 Динамо ФК "Бульвар" 1:4 Перша Приватна броварня
19.12.2020 Динамо Net-City 1:2 Аrsenal
19.12.2020 Динамо Відродження-Агро 4:1 Шалені Черепахи
Тур 8
13.12.2020 Динамо Відродження-Агро 10:2 СК "ІМПУЛЬС - Житомир"
13.12.2020 Динамо JOYSTICK 7:9 Перша Приватна броварня
12.12.2020 ФОК ФК "Бульвар" 4:2 ФзК Форца-Фортуна
12.12.2020 ФОК Net-City 0:5 Шалені Черепахи
12.12.2020 ФОК ФК "Євроголд" 3:6 Аrsenal
Тур 7
06.12.2020 Динамо ФК "Євроголд" 2:4 Шалені Черепахи
06.12.2020 Динамо JOYSTICK 2:1 ФзК Форца-Фортуна
05.12.2020 ФОК СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 0:7 ФК "Бульвар"
05.12.2020 ФОК Net-City 2:6 Відродження-Агро
05.12.2020 ФОК Аrsenal 3:2 Перша Приватна броварня
Тур 6
29.11.2020 ФОК JOYSTICK 4:4 ФК "Бульвар"
28.11.2020 Динамо ФК "Євроголд" 1:6 Відродження-Агро
28.11.2020 ФОК Net-City 4:1 СК "ІМПУЛЬС - Житомир"
28.11.2020 ФОК Перша Приватна броварня 1:5 Шалені Черепахи
28.11.2020 Динамо Аrsenal 2:6 ФзК Форца-Фортуна
Тур 5
22.11.2020 Динамо Перша Приватна броварня 1:3 Відродження-Агро
22.11.2020 Динамо СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 4:4 JOYSTICK
22.11.2020 ФОК Шалені Черепахи 3:1 ФзК Форца-Фортуна
21.11.2020 ФОК ФК "Євроголд" 2:2 Net-City
21.11.2020 ФОК Аrsenal 3:3 ФК "Бульвар"
Тур 4
27.12.2020 ФОК Аrsenal 0:3 JOYSTICK
08.11.2020 ФОК ФзК Форца-Фортуна 6:2 Відродження-Агро
07.11.2020 ФОК ФК "Євроголд" 2:1 СК "ІМПУЛЬС - Житомир"
07.11.2020 ФОК Шалені Черепахи 9:4 ФК "Бульвар"
07.11.2020 ФОК Перша Приватна броварня 6:1 Net-City
Тур 3
01.11.2020 Динамо Перша Приватна броварня 3:2 ФК "Євроголд"
31.10.2020 ФОК Відродження-Агро 1:5 ФК "Бульвар"
31.10.2020 ФОК Шалені Черепахи 3:3 JOYSTICK
31.10.2020 ФОК СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 2:5 Аrsenal
18.10.2020 ФОК ФзК Форца-Фортуна 2:1 Net-City
Тур 2
26.12.2020 ФОК ФзК Форца-Фортуна 3:5 ФК "Євроголд"
21.11.2020 ФОК Перша Приватна броварня 0:0 СК "ІМПУЛЬС - Житомир"
25.10.2020 Динамо ФК "Бульвар" 6:2 Net-City
25.10.2020 Динамо Відродження-Агро 3:5 JOYSTICK
24.10.2020 Динамо Шалені Черепахи 2:0 Аrsenal
Тур 1
25.10.2020 ФОК ФзК Форца-Фортуна 1:2 Перша Приватна броварня
24.10.2020 Динамо Net-City 3:5 JOYSTICK
18.10.2020 ФОК ФК "Бульвар" 3:3 ФК "Євроголд"
18.10.2020 ФОК СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 2:3 Шалені Черепахи
17.10.2020 Динамо Відродження-Агро 2:9 Аrsenal

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Дячук Сергій Відродження-Агро 13 37 2.85
Чопенко Михайло JOYSTICK 14 28 2
Березовський Андрій Шалені Черепахи 16 24 1.5
Мандзюк Давид Аrsenal 18 17 0.94
Яремчук Костянтин ФзК Форца-Фортуна 13 16 1.23
Гуменюк Андрій Шалені Черепахи 16 16 1
Скалацький Едуард ФК "Бульвар" 15 13 0.87
Бондар Сергій ФК "Бульвар" 10 13 1.3
Кучерчук Петро Відродження-Агро 17 12 0.71
Данилівський Дмитро ФК "Євроголд" 18 11 0.61
Доронін Олександр Перша Приватна броварня 12 11 0.92
Кобернюк Юрій Net-City 15 9 0.6
Устимович Ігор JOYSTICK 18 8 0.44
Ващенко Ярослав Відродження-Агро 15 8 0.53
Хімічук Тарас ФК "Євроголд" 15 7 0.47
Омельченко Іван ФК "Бульвар" 17 7 0.41
Повніч Дмитро JOYSTICK 15 7 0.47
Бовсунюк Олександр Net-City 9 7 0.78
Михайлов Микола Відродження-Агро 17 7 0.41
Мельниченко Владислав Перша Приватна броварня 13 7 0.54
Фонгва Клетус Аrsenal 12 6 0.5
Брушко Владислав Аrsenal / ФК "Бульвар" 14 6 0.43
Сікайло Максим Аrsenal 16 6 0.38
Короткий Тарас JOYSTICK 12 6 0.5
Поточилов Дмитро ФК "Бульвар" 9 6 0.67
Нагорний Вадим JOYSTICK 8 6 0.75
Костюк Віталій 3 6 2
Оріховський Андрій Шалені Черепахи 17 6 0.35
Мосіюк Нікіта 13 5 0.38
Сичевський Юрій Перша Приватна броварня 12 5 0.42
Ревуцький Єгор ФК "Євроголд" / ФК "Бульвар" 18 5 0.28
Ванельчук Сергій Відродження-Агро 14 5 0.36
Войтко Сергій JOYSTICK 18 5 0.28
Білоконь Сергій Перша Приватна броварня 13 5 0.38
Лузан Василь Перша Приватна броварня 13 5 0.38
Стойко Богдан Аrsenal 14 5 0.36
Чайківський Дмитро ФзК Форца-Фортуна 6 5 0.83
Духніч Михайло Перша Приватна броварня 14 5 0.36
Бродський Олег Net-City 15 5 0.33
Євфімець Андрій ФК "Євроголд" 13 5 0.38
Євтушок Юрій ФзК Форца-Фортуна 16 5 0.31
Жабенко Юрій Шалені Черепахи 16 4 0.25
Драган Максим JOYSTICK 16 4 0.25
Вертецький Анатолій ФзК Форца-Фортуна 10 4 0.4
Дячок Микола ФК "Бульвар" 16 4 0.25
Савчин Олег ФзК Форца-Фортуна 11 4 0.36
Гулак Іван ФК "Бульвар" 6 4 0.67
Затолюк Віктор JOYSTICK 17 4 0.24
Паламарчук Микола ФК "Бульвар" 17 4 0.24
Бржезицький Ілля ФК "Євроголд" 16 4 0.25
Тарабанов Максим ФК "Євроголд" / ФК "Бульвар" 12 4 0.33
Федченко Олексій ФзК Форца-Фортуна 16 4 0.25
Поліщук Дмитро Аrsenal 17 4 0.24
Савчук Артем Перша Приватна броварня 4 4 1
Круць Роман 9 3 0.33
Сбехат Фарадей СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 13 3 0.23
Онопрійчук Сергій Перша Приватна броварня 8 3 0.38
Чайковський Павло ФзК Форца-Фортуна 13 3 0.23
Глущенко Максим СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 8 3 0.38
Цвік Олександр Перша Приватна броварня 8 3 0.38
Медяник Максим Net-City 11 3 0.27
Ковтуновський Борис Відродження-Агро 12 3 0.25
Макаренко Олександр Перша Приватна броварня 12 3 0.25
Коликовський Олександр Net-City 7 3 0.43
Ариков Дмитро Шалені Черепахи 11 3 0.27
Рибак Сергій Аrsenal 18 3 0.17
Гангало Іван Аrsenal 14 3 0.21
Котелянський Юрій Net-City 17 3 0.18
Голованов Олександр СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 17 3 0.18
Бондар Тарас 5 2 0.4
Криворучко Руслан Аrsenal 10 2 0.2
Могильницький Василь ФзК Форца-Фортуна 6 2 0.33
Побережний Сергій Аrsenal 10 2 0.2
Філоненко Віталій Відродження-Агро 16 2 0.13
Гончаренко Роман Перша Приватна броварня 9 2 0.22
Сачук Анатолій Шалені Черепахи 11 2 0.18
Грищенко Сергій Шалені Черепахи 17 2 0.12
Олійнич Вадим JOYSTICK 5 2 0.4
Ганько Олександр Відродження-Агро 17 2 0.12
Ковальчук Владислав ФзК Форца-Фортуна 12 2 0.17
Сидоренко Захар Аrsenal 15 2 0.13
Кузнецов Евгеній ФК "Бульвар" 4 2 0.5
Бурківський Ілля ФК "Бульвар" 4 2 0.5
Федоренко Роман ФзК Форца-Фортуна 16 2 0.13
Черняхівський Владислав СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 15 2 0.13
Давидчук Олександр Відродження-Агро 9 2 0.22
Ничипоренко Олег 0 2 0
Острогляд Олександр Аrsenal 14 2 0.14
Хлань Богдан Відродження-Агро 14 2 0.14
Годун Олександр Шалені Черепахи 6 2 0.33
Данилівський Олександр ФК "Євроголд" 7 1 0.14
Соколов Олександр Net-City 17 1 0.06
Римчук Андрій СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 8 1 0.13
Сачок Андрій JOYSTICK 14 1 0.07
Невеський Ярослав Аrsenal / ФК "Бульвар" 6 1 0.17
Ковальов Олег Перша Приватна броварня 6 1 0.17
Занько Кирило ФК "Євроголд" 5 1 0.2
Школьнік Євгеній Net-City 5 1 0.2
Рудзінський Павло Шалені Черепахи 4 1 0.25
Вознюк Максим 3 1 0.33
Дячок Олександр ФК "Бульвар" 3 1 0.33
Гудим Мар'ян Net-City 18 1 0.06
Білокриницький Тарас 2 1 0.5
Сидоренко Давид Аrsenal / ФК "Бульвар" 8 1 0.13
Черевко Сергій Net-City 9 1 0.11
Макаренко Василь Перша Приватна броварня 1 1 1
Близнюк Назар ФзК Форца-Фортуна / Net-City 10 1 0.1
Жвінкліс Даніель JOYSTICK 14 1 0.07
Ванельчук Іван СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 14 1 0.07
Катеренчук Антон Net-City 13 1 0.08
Рогоза Руслан ФзК Форца-Фортуна 13 1 0.08
Блажкевич Дмитро ФК "Євроголд" 15 1 0.07
Борис Максим ФзК Форца-Фортуна 15 1 0.07
Шепетько Михайло ФК "Євроголд" 15 1 0.07
Кіндрук Юрій JOYSTICK 15 1 0.07
Чернявський Богдан Аrsenal 17 1 0.06
Марчук Костянтин Шалені Черепахи 11 1 0.09
Попко Іван ФК "Євроголд" 16 1 0.06
Замковий Денис ФзК Форца-Фортуна 17 1 0.06
Ущаповський Тарас Net-City 16 1 0.06
Стецюк Андрій 10 1 0.1
Савицький Сергій ФзК Форца-Фортуна 17 1 0.06
Фомін Дмитро ФК "Бульвар" 16 1 0.06
Продащук Олександр Відродження-Агро 16 1 0.06
Власенко Владислав Перша Приватна броварня 9 1 0.11
Бондарець Олександр ФК "Бульвар" 7 0 0
Пінчук Віталій Net-City 3 0 0
Дзюблик Руслан ФзК Форца-Фортуна 3 0 0
Гулак Іван 3 0 0
Рибась Олександр Шалені Черепахи 6 0 0
Юренок Євгеній ФК "Євроголд" 6 0 0
Самченко Роман ФзК Форца-Фортуна 7 0 0
Ковальчук Андрій Net-City 14 0 0
Кот Богдан 7 0 0
Войцехівський Владислав Перша Приватна броварня 8 0 0
Галагуз Віталій JOYSTICK 11 0 0
Яблонський Артем ФзК Форца-Фортуна 16 0 0
Горохов Євген ФК "Бульвар" 16 0 0
Дроняк Анатолій Відродження-Агро 12 0 0
Скрицький Юрій Шалені Черепахи 15 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Кобернюк Юрій Net-City 15 5 1
Тарабанов Максим ФК "Євроголд" / ФК "Бульвар" / 12 4 1
Бржезицький Ілля ФК "Євроголд" 16 3 1
Поточилов Дмитро ФК "Бульвар" 9 5 0
Філоненко Віталій Відродження-Агро 16 2 1
Попко Іван ФК "Євроголд" 16 2 1
Бондар Сергій ФК "Бульвар" 10 2 1
Бродський Олег Net-City 15 2 1
Драган Максим JOYSTICK 16 1 1
Ващенко Ярослав Відродження-Агро 15 4 0
Данилівський Олександр ФК "Євроголд" 7 1 1
Бондарець Олександр ФК "Бульвар" 7 1 1
Гангало Іван Аrsenal 14 4 0
Гулак Іван 3 1 1
Ничипоренко Олег 0 1 1
Федоренко Роман ФзК Форца-Фортуна 16 1 1
Кузнецов Евгеній ФК "Бульвар" 4 0 1
Духніч Михайло Перша Приватна броварня 14 3 0
Брушко Владислав Аrsenal / ФК "Бульвар" / 14 3 0
Побережний Сергій Аrsenal 10 3 0
Сичевський Юрій Перша Приватна броварня 12 3 0
Яремчук Костянтин ФзК Форца-Фортуна 13 3 0
Дячок Микола ФК "Бульвар" 16 3 0
Дячук Сергій Відродження-Агро 13 3 0
Дячок Олександр ФК "Бульвар" 3 0 1
Ганько Олександр Відродження-Агро 17 3 0
Чернявський Богдан Аrsenal 17 0 1
Нагорний Вадим JOYSTICK 8 3 0
Жабенко Юрій Шалені Черепахи 16 2 0
Войцехівський Владислав Перша Приватна броварня 8 2 0
Ковтуновський Борис Відродження-Агро 12 2 0
Чопенко Михайло JOYSTICK 14 2 0
Кучерчук Петро Відродження-Агро 17 2 0
Омельченко Іван ФК "Бульвар" 17 2 0
Євтушок Юрій ФзК Форца-Фортуна 16 2 0
Пінчук Віталій Net-City 3 2 0
Скалацький Едуард ФК "Бульвар" 15 2 0
Войтко Сергій JOYSTICK 18 2 0
Чайківський Дмитро ФзК Форца-Фортуна 6 2 0
Котелянський Юрій Net-City 17 2 0
Стецюк Андрій 10 2 0
Мельниченко Владислав Перша Приватна броварня 13 2 0
Сікайло Максим Аrsenal 16 2 0
Костюк Віталій 3 2 0
Мосіюк Нікіта 13 2 0
Євфімець Андрій ФК "Євроголд" 13 2 0
Ревуцький Єгор ФК "Євроголд" / ФК "Бульвар" / 18 2 0
Оріховський Андрій Шалені Черепахи 17 2 0
Чайковський Павло ФзК Форца-Фортуна 13 1 0
Лузан Василь Перша Приватна броварня 13 1 0
Бурківський Ілля ФК "Бульвар" 4 1 0
Кот Богдан 7 1 0
Коликовський Олександр Net-City 7 1 0
Савчук Артем Перша Приватна броварня 4 1 0
Мандзюк Давид Аrsenal 18 1 0
Дроняк Анатолій Відродження-Агро 12 1 0
Макаренко Олександр Перша Приватна броварня 12 1 0
Сидоренко Давид Аrsenal / ФК "Бульвар" / 8 1 0
Савчин Олег ФзК Форца-Фортуна 11 1 0
Галагуз Віталій JOYSTICK 11 1 0
Цвік Олександр Перша Приватна броварня 8 1 0
Криворучко Руслан Аrsenal 10 1 0
Черевко Сергій Net-City 9 1 0
Годун Олександр Шалені Черепахи 6 1 0
Юренок Євгеній ФК "Євроголд" 6 1 0
Бовсунюк Олександр Net-City 9 1 0
Гончаренко Роман Перша Приватна броварня 9 1 0
Могильницький Василь ФзК Форца-Фортуна 6 1 0
Рибась Олександр Шалені Черепахи 6 1 0
Короткий Тарас JOYSTICK 12 1 0
Білоконь Сергій Перша Приватна броварня 13 1 0
Кіндрук Юрій JOYSTICK 15 1 0
Михайлов Микола Відродження-Агро 17 1 0
Голованов Олександр СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 17 1 0
Затолюк Віктор JOYSTICK 17 1 0
Соколов Олександр Net-City 17 1 0
Федченко Олексій ФзК Форца-Фортуна 16 1 0
Гуменюк Андрій Шалені Черепахи 16 1 0
Продащук Олександр Відродження-Агро 16 1 0
Яблонський Артем ФзК Форца-Фортуна 16 1 0
Ванельчук Сергій Відродження-Агро 14 1 0
Горохов Євген ФК "Бульвар" 16 1 0
Ванельчук Іван СК "ІМПУЛЬС - Житомир" 14 1 0
Дзюблик Руслан ФзК Форца-Фортуна 3 1 0
Стойко Богдан Аrsenal 14 1 0
Борис Максим ФзК Форца-Фортуна 15 1 0
Ковальчук Андрій Net-City 14 1 0
Самченко Роман ФзК Форца-Фортуна 7 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам