Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (ІІ)

Заявка на матч
Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці
Тур 16
17.02.2024 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 0:1 VIVAD
17.02.2024 Динамо (Житомир) INVIVO 14:1 "Дружба" (Новопіль)
17.02.2024 Динамо (Житомир) "Сінгури" 1:2 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
17.02.2024 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 4:3 "Шале-DODO"
17.02.2024 Динамо (Житомир) ФК Кодня 4:1 ФК "RENK"
Тур 15
10.02.2024 Динамо (Житомир) VIVAD 3:1 ФК "RENK"
10.02.2024 Динамо (Житомир) "Сінгури" 2:1 "Шале-DODO"
10.02.2024 Динамо (Житомир) ФК Кодня 7:1 "Дружба" (Новопіль)
10.02.2024 Динамо (Житомир) INVIVO 2:0 "Кромберг енд Шуберт"
10.02.2024 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 3:3 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
Тур 14
03.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 6:3 "Дружба" (Новопіль)
03.02.2024 Динамо (Житомир) "Сінгури" 0:2 INVIVO
03.02.2024 Динамо (Житомир) ФК Кодня 3:0 "Кромберг енд Шуберт"
03.02.2024 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 4:1 "Шале-DODO"
03.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 0:7 VIVAD
Тур 13
27.01.2024 Динамо (Житомир) ФК Кодня 1:1 "Сінгури"
27.01.2024 Динамо (Житомир) VIVAD 14:2 "Дружба" (Новопіль)
27.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 3:2 "Кромберг енд Шуберт"
27.01.2024 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 3:5 INVIVO
27.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1:3 "Шале-DODO"
Тур 12
20.01.2024 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 3:3 "Кромберг енд Шуберт"
20.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 0:1 "Сінгури"
20.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1:2 INVIVO
20.01.2024 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 1:8 VIVAD
20.01.2024 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 0:0 ФК Кодня
Тур 11
13.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1:1 ФК Кодня
13.01.2024 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 2:5 "Сінгури"
13.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 4:5 "Адвокати Полісся"
13.01.2024 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 1:5 INVIVO
13.01.2024 Динамо (Житомир) VIVAD 11:1 "Кромберг енд Шуберт"
Тур 10
06.01.2024 Динамо (Житомир) INVIVO 0:4 VIVAD
06.01.2024 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 3:3 "Сінгури"
06.01.2024 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 0:5 "Адвокати Полісся"
06.01.2024 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 1:2 ФК Кодня
06.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 3:2 ФК "RENK"
Тур 9
16.12.2023 Динамо (Житомир) VIVAD 4:1 "Сінгури"
16.12.2023 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 3:2 "Кромберг енд Шуберт"
16.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 1:4 "Шале-DODO"
16.12.2023 Динамо (Житомир) ФК Кодня 4:2 INVIVO
16.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 5:1 "Дружба" (Новопіль)
Тур 8
09.12.2023 Динамо (Житомир) ФК Кодня 1:4 VIVAD
09.12.2023 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 2:2 "Сінгури"
09.12.2023 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 1:5 "Шале-DODO"
09.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 2:3 INVIVO
09.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 4:2 "Кромберг енд Шуберт"
Тур 7
02.12.2023 Динамо (Житомир) VIVAD 0:5 "Адвокати Полісся"
02.12.2023 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 1:2 "Кромберг енд Шуберт"
02.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 6:2 ФК Кодня
02.12.2023 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 2:10 INVIVO
02.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 3:0 "Сінгури"
Тур 6
26.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1:4 "Адвокати Полісся"
26.11.2023 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 3:4 "Сінгури"
25.11.2023 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 2:15 ФК Кодня
25.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 1:4 VIVAD
25.11.2023 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 1:4 INVIVO
Тур 5
23.12.2023 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 3:3 ФК "RENK"
23.12.2023 Динамо (Житомир) INVIVO 3:7 "Сінгури"
23.12.2023 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 5:5 "Адвокати Полісся"
19.11.2023 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 1:6 ФК Кодня
19.11.2023 Динамо (Житомир) VIVAD 5:2 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
Тур 4
12.11.2023 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 0:4 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
12.11.2023 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 1:12 VIVAD
11.11.2023 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 5:3 ФК "RENK"
11.11.2023 Динамо (Житомир) "Сінгури" 2:6 ФК Кодня
11.11.2023 Динамо (Житомир) INVIVO 3:1 "Адвокати Полісся"
Тур 3
05.11.2023 Динамо (Житомир) ФК Кодня 4:0 "Адвокати Полісся"
29.10.2023 Динамо (Житомир) VIVAD 4:1 "Шале-DODO"
28.10.2023 Динамо (Житомир) "Сінгури" 2:0 ФК "RENK"
28.10.2023 Динамо (Житомир) INVIVO 1:2 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
28.10.2023 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 3:5 "Дружба" (Новопіль)
Тур 2
22.10.2023 Динамо (Житомир) INVIVO 1:1 "Шале-DODO"
22.10.2023 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 0:9 VIVAD
22.10.2023 Динамо (Житомир) ФК Кодня 3:3 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
22.10.2023 Динамо (Житомир) "Сінгури" 2:8 "Дружба" (Новопіль)
21.10.2023 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 1:4 ФК "RENK"
Тур 1
15.10.2023 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 8:2 "Дружба" (Новопіль)
15.10.2023 Динамо (Житомир) VIVAD 2:3 INVIVO
15.10.2023 Динамо (Житомир) ФК Кодня 3:0 "Шале-DODO"
14.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 2:0 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
14.10.2023 Динамо (Житомир) "Сінгури" 7:4 "Кромберг енд Шуберт"

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Тимофєєв Анатолій VIVAD 17 25 1.47
Березін Микола VIVAD 17 22 1.29
Кобернюк Юрій INVIVO 16 16 1
Гані Абдул ФК Кодня 9 15 1.67
Костюченко Микола "Шале-DODO" 12 12 1
Прохоренко Юрій "Сінгури" 19 11 0.58
Сога Артем ФК "RENK" 16 10 0.63
Гнип Артем ФК Кодня 11 10 0.91
Біляченко Нікіта "Кромберг енд Шуберт" 16 10 0.63
Сімонович Євгеній ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 9 0.47
Матвійчук Денис INVIVO 13 9 0.69
Затолюк Віктор "Адвокати Полісся" 14 9 0.64
Демчик Дмитро VIVAD 17 8 0.47
Бобла Вадим ФК "RENK" 12 8 0.67
Вертецький Анатолій ФК Кодня 16 8 0.5
Короткий Тарас "Адвокати Полісся" 16 7 0.44
Поліщук Юрій INVIVO 14 7 0.5
Радченко Ілля ФК "RENK" 16 7 0.44
Грибан Сергій "Дружба" (Новопіль) 11 7 0.64
Кужіль Юрій VIVAD 17 7 0.41
Соловей Віталій VIVAD 10 6 0.6
Чудновець Дмитро "Сінгури" 14 6 0.43
Руденко Володимир "Дружба" (Новопіль) 10 6 0.6
Гудим Мар'ян "Кромберг енд Шуберт" 15 6 0.4
Яроцький Віктор "Дружба" (Новопіль) 6 6 1
Опанасюк Євгеній ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 18 6 0.33
Гавриш Владислав INVIVO 7 6 0.86
Олійник Юрій "Шале-DODO" 14 5 0.36
Коваль Олександр ФК Кодня 15 5 0.33
Неподобний Віктор "Сінгури" 15 5 0.33
Субін Андрій "Кромберг енд Шуберт" 7 5 0.71
Трохліб Роман 9 5 0.56
Войтенко Богдан ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 17 5 0.29
Чорний Віктор VIVAD 17 5 0.29
Виговський Іван "Сінгури" 8 5 0.63
Бондарець Олег "Сінгури" 18 5 0.28
Рибніков Микита "Адвокати Полісся" 6 4 0.67
Бушило Вадим ФК Кодня 12 4 0.33
Козаков Андрій ФК "RENK" 15 4 0.27
Толочкін Дмитро "Шале-DODO" / ФК "RENK" 12 4 0.33
Куртяк Роман VIVAD 15 4 0.27
Борисевич Віталій VIVAD 6 4 0.67
Гаврилюк Любомир INVIVO 8 4 0.5
Ширнін Олександр ФК Кодня 12 4 0.33
Дячок Олександр "Адвокати Полісся" 10 4 0.4
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 13 4 0.31
Устимович Ігор "Адвокати Полісся" 14 4 0.29
Хомик Денис "Адвокати Полісся" 5 4 0.8
Тосіч Дмитро VIVAD 13 4 0.31
Барановський Дмитро "Шале-DODO" 3 4 1.33
Павловський Валентин "Сінгури" 11 3 0.27
Сачок Андрій "Адвокати Полісся" 14 3 0.21
Стрельченко Сергій INVIVO 8 3 0.38
Ващенко Ярослав VIVAD 7 3 0.43
Вітенко Єгор "Кромберг енд Шуберт" 16 3 0.19
Леонов Василь ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 16 3 0.19
Данилівський Олександр INVIVO 15 3 0.2
Герман Артем ФК Кодня 11 3 0.27
Бродський Олег INVIVO 15 3 0.2
Фещенко Ігор 2 3 1.5
Медяник Максим INVIVO 15 3 0.2
Супруненко Володимир ФК Кодня 9 2 0.22
Бєлий Богдан "Дружба" (Новопіль) 8 2 0.25
Драган Максим "Адвокати Полісся" 10 2 0.2
Словінський Андрій VIVAD 7 2 0.29
Романюк Ігор "Дружба" (Новопіль) 7 2 0.29
Колодницький Антон "Сінгури" 7 2 0.29
Поліванчук Максим "Дружба" (Новопіль) 11 2 0.18
Хамайдюк Роман "Кромберг енд Шуберт" 14 2 0.14
Прівалов Нікіта ФК "RENK" 12 2 0.17
Кравець Олексій "Кромберг енд Шуберт" 13 2 0.15
Прус Максим ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 18 2 0.11
Рубченко Ігор "Шале-DODO" 9 2 0.22
Кучерчук Петро VIVAD 17 2 0.12
Фещенко Ігор "Адвокати Полісся" 3 2 0.67
Рожко Андрій "Дружба" (Новопіль) 15 2 0.13
Морозюк Михайло ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 13 2 0.15
Гуринович Роман ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 16 2 0.13
Павленко Володимир "Адвокати Полісся" 8 1 0.13
Загорудько Олександр "Сінгури" 3 1 0.33
Черниш Максим "Адвокати Полісся" 1 1 1
Цимбалюк Максим "Дружба" (Новопіль) 8 1 0.13
Кравченко Андрій INVIVO 3 1 0.33
Бєлий Ігор ФК Кодня 5 1 0.2
Протасевич Денис "Дружба" (Новопіль) 5 1 0.2
Ільницький Олександр INVIVO 6 1 0.17
Прокопович Данило "Кромберг енд Шуберт" 6 1 0.17
Юренок Євгеній "Кромберг енд Шуберт" 7 1 0.14
Товкач Максим "Шале-DODO" 9 1 0.11
Іщенко Михайло ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 1 0.05
Грінченко Олександр "Шале-DODO" 9 1 0.11
Панюков Андрій "Шале-DODO" 16 1 0.06
Талько Вадим "Шале-DODO" 15 1 0.07
Кондренко Максим ФК "RENK" 16 1 0.06
Сачук Анатолій "Шале-DODO" 9 1 0.11
Соколов Олександр INVIVO 14 1 0.07
Дев'ятак Вадим "Сінгури" 13 1 0.08
Оснадчук Владислав "Шале-DODO" 13 1 0.08
Толочкін Дмитро "Шале-DODO" / ФК "RENK" 12 1 0.08
Дамир Андрій "Шале-DODO" 11 1 0.09
Чорний Богдан VIVAD 15 1 0.07
Маліцький Олександр ФК Кодня 15 1 0.07
Федоров Олександр ФК "RENK" 17 1 0.06
Антонюк Олег ФК Кодня 10 1 0.1
Міліневський Владислав "Кромберг енд Шуберт" 10 1 0.1
Пишнюк Дмитро "Дружба" (Новопіль) 10 1 0.1
Гнетецький Андрій ФК Кодня 10 1 0.1
Бодачевський Сергій ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 9 1 0.11
Кіндрук Юрій "Адвокати Полісся" 10 1 0.1
Свінціцький Віктор "Адвокати Полісся" 15 0 0
Журавський Олександр ФК "RENK" 16 0 0
Слободянюк Олег ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 0 0
Вербівський Валерій ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1 0 0
Лех Андрій "Шале-DODO" 16 0 0
Кеснер Максим "Шале-DODO" 14 0 0
Гансецький Віталій "Адвокати Полісся" 4 0 0
Михайлов Микола "Шале-DODO" 4 0 0
Супруневич Ігор "Шале-DODO" 4 0 0
Морозюк Сергій ФК "RENK" 14 0 0
Мороз Андрій "Кромберг енд Шуберт" 14 0 0
Буклів Богдан ФК Кодня 5 0 0
Войтко Сергій "Сінгури" 6 0 0
Петегерич Олексій ФК "RENK" 12 0 0
Телекало Михайло "Кромберг енд Шуберт" 11 0 0
Герман Артур ФК Кодня 11 0 0
Жвінкліс Даніель "Адвокати Полісся" 10 0 0
Кот Богдан "Шале-DODO" 10 0 0
Царук Віталій ФК "RENK" 8 0 0
Шкабара Артем "Дружба" (Новопіль) 10 0 0
Дворнін Олексій VIVAD 10 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Гнип Артем ФК Кодня 11 3 1
Чудновець Дмитро "Сінгури" 14 2 1
Хомик Денис "Адвокати Полісся" 5 2 1
Дев'ятак Вадим "Сінгури" 13 1 1
Сімонович Євгеній ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 1 1
Талько Вадим "Шале-DODO" 15 4 0
Бродський Олег INVIVO 15 4 0
Павленко Володимир "Адвокати Полісся" 8 0 1
Поліщук Юрій INVIVO 14 3 0
Коваль Олександр ФК Кодня 15 0 1
Рожко Андрій "Дружба" (Новопіль) 15 3 0
Рубченко Ігор "Шале-DODO" 9 3 0
Кондренко Максим ФК "RENK" 16 3 0
Козаков Андрій ФК "RENK" 15 3 0
Іщенко Михайло ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 2 0
Войтенко Богдан ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 17 2 0
Толочкін Дмитро "Шале-DODO" / ФК "RENK" / 12 2 0
Кеснер Максим "Шале-DODO" 14 2 0
Хамайдюк Роман "Кромберг енд Шуберт" 14 2 0
Морозюк Сергій ФК "RENK" 14 2 0
Дячок Олександр "Адвокати Полісся" 10 2 0
Прус Максим ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 18 2 0
Біляченко Нікіта "Кромберг енд Шуберт" 16 2 0
Гані Абдул ФК Кодня 9 2 0
Буклів Богдан ФК Кодня 5 2 0
Медяник Максим INVIVO 15 2 0
Радченко Ілля ФК "RENK" 16 2 0
Кобернюк Юрій INVIVO 16 2 0
Короткий Тарас "Адвокати Полісся" 16 2 0
Лех Андрій "Шале-DODO" 16 2 0
Ільницький Олександр INVIVO 6 1 0
Загорудько Олександр "Сінгури" 3 1 0
Морозюк Михайло ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 13 1 0
Ширнін Олександр ФК Кодня 12 1 0
Прівалов Нікіта ФК "RENK" 12 1 0
Яроцький Віктор "Дружба" (Новопіль) 6 1 0
Романюк Ігор "Дружба" (Новопіль) 7 1 0
Бушило Вадим ФК Кодня 12 1 0
Герман Артем ФК Кодня 11 1 0
Колодницький Антон "Сінгури" 7 1 0
Вербівський Валерій ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1 1 0
Гансецький Віталій "Адвокати Полісся" 4 1 0
Субін Андрій "Кромберг енд Шуберт" 7 1 0
Павловський Валентин "Сінгури" 11 1 0
Грінченко Олександр "Шале-DODO" 9 1 0
Царук Віталій ФК "RENK" 8 1 0
Драган Максим "Адвокати Полісся" 10 1 0
Кот Богдан "Шале-DODO" 10 1 0
Михайлов Микола "Шале-DODO" 4 1 0
Дворнін Олексій VIVAD 10 1 0
Бодачевський Сергій ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 9 1 0
Протасевич Денис "Дружба" (Новопіль) 5 1 0
Войтко Сергій "Сінгури" 6 1 0
Кравець Олексій "Кромберг енд Шуберт" 13 1 0
Рибніков Микита "Адвокати Полісся" 6 1 0
Поліванчук Максим "Дружба" (Новопіль) 11 1 0
Кужіль Юрій VIVAD 17 1 0
Мороз Андрій "Кромберг енд Шуберт" 14 1 0
Демчик Дмитро VIVAD 17 1 0
Свінціцький Віктор "Адвокати Полісся" 15 1 0
Опанасюк Євгеній ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 18 1 0
Федоров Олександр ФК "RENK" 17 1 0
Слободянюк Олег ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 1 0
Затолюк Віктор "Адвокати Полісся" 14 1 0
Журавський Олександр ФК "RENK" 16 1 0
Гуринович Роман ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 16 1 0
Матвійчук Денис INVIVO 13 1 0
Тосіч Дмитро VIVAD 13 1 0
Соколов Олександр INVIVO 14 1 0
Прохоренко Юрій "Сінгури" 19 1 0
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 13 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 17
02.03.2024 12:00 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" -:- ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
02.03.2024 16:00 Динамо (Житомир) INVIVO -:- ФК "RENK"
02.03.2024 17:00 Динамо (Житомир) "Сінгури" -:- "Адвокати Полісся"
03.03.2024 12:00 Динамо (Житомир) VIVAD -:- ФК Кодня
03.03.2024 16:00 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" -:- "Дружба" (Новопіль)
Тур 18
Дата не введена "Шале-DODO" -:- ФК "RENK"
Дата не введена "Дружба" (Новопіль) -:- ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
Дата не введена "Кромберг енд Шуберт" -:- "Адвокати Полісся"
17.03.2024 11:00 Динамо (Житомир) INVIVO -:- ФК Кодня
17.03.2024 12:00 Динамо (Житомир) "Сінгури" -:- VIVAD