Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат Житомирського району

Заявка на матч
Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці Арбітри

3-й груповий етап

Шахматка

2-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 ФК "Довжик " 5 3 1 1 16:3 10
2 ФК «Станишівка» 5 3 0 2 11:7 9
3 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 5 3 0 2 4:5 9
4 ФК " КВАРА " 5 2 2 1 13:3 8
5 ФК «Черняхів» 5 1 2 2 4:8 5
6 ФК «1979» (Чуднів) 5 0 1 4 5:27 1

Шахматка

1-й груповий етап

Шахматка

Тур 5
Група A
24.09.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 4:4 ФК «Хімік» (Клітчин)
24.09.2023 Колос смт. Черняхів "Дружба" (Новопіль) 1:3 ФК «Чайка» (Глибочиця)
24.09.2023 Колос с. Гуйва ФК «Березівка» 3:4 ФК «Гуйва»
Тур 4
Група A
17.09.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 2:4 ФК «Чайка» (Глибочиця)
17.09.2023 Колос смт. Черняхів ФК «Березівка» 2:4 "Дружба" (Новопіль)
17.09.2023 Колос с. Гуйва ФК «Хімік» (Клітчин) 1:4 ФК «Гуйва»
Тур 3
Група A
10.09.2023 Колос смт. Черняхів ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 3:0 "Дружба" (Новопіль)
10.09.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «Гуйва» 4:2 ФК «Чайка» (Глибочиця)
10.09.2023 Колос с. Березівка ФК «Хімік» (Клітчин) 1:1 ФК «Березівка»
Тур 2
Група A
10.09.2023 Колос с. Березівка ФК «Чайка» (Глибочиця) 2:2 ФК «Березівка»
10.09.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Гуйва» 1:2 ФК «Олімпік» (Слобода/Селець)
03.09.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця "Дружба" (Новопіль) 1:2 ФК «Хімік» (Клітчин)
Тур 1
Група A
27.08.2023 Колос с. Гуйва ФК «Гуйва» 6:1 "Дружба" (Новопіль)
27.08.2023 Колос с. Березівка ФК «Березівка» 4:3 ФК «Олімпік» (Слобода/Селець)
27.08.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «Чайка» (Глибочиця) 2:1 ФК «Хімік» (Клітчин)
Тур 5
Група A
24.09.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК " КВАРА " 1:1 ФК "Довжик "
24.09.2023 Тетерів м. Чуднів ФК «Черняхів» 2:2 ФК «1979» (Чуднів)
24.09.2023 Колос с. Іванків ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 1:2 ФК «Станишівка»
Тур 4
Група A
17.09.2023 Колос смт. Черняхів ФК «Черняхів» 0:0 ФК " КВАРА "
17.09.2023 Колос с. Іванків ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 1:0 ФК «1979» (Чуднів)
17.09.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК "Довжик " 1:0 ФК «Станишівка»
Тур 3
Група A
10.09.2023 Колос с. Іванків ФК " КВАРА " 3:0 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
10.09.2023 Колос смт. Черняхів ФК "Довжик " 4:0 ФК «Черняхів»
10.09.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Станишівка» 6:2 ФК «1979» (Чуднів)
Тур 2
Група A
03.09.2023 ЖВІ ім. С.П. Корольова ФК "Довжик " 0:1 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
03.09.2023 Колос смт. Черняхів ФК «Станишівка» 1:2 ФК «Черняхів»
03.09.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК «1979» (Чуднів) 0:8 ФК " КВАРА "
Тур 1
Група A
27.08.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК «Станишівка» 2:1 ФК " КВАРА "
27.08.2023 ЖВІ ім. С.П. Корольова ФК «1979» (Чуднів) 1:10 ФК "Довжик "
27.08.2023 Колос с. Іванків ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 1:0 ФК «Черняхів»
Тур 11
Група A
13.08.2023 Тетерів м. Чуднів "Дружба" (Новопіль) 4:5 ФК «1979» (Чуднів)
13.08.2023 Колос с. Гуйва ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 0:1 ФК «Гуйва»
13.08.2023 Колос с. Березівка ФК «Станишівка» 2:0 ФК «Березівка»
13.08.2023 Колос смт. Черняхів ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 4:0 ФК «Черняхів»
13.08.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК «Чайка» (Глибочиця) 0:6 ФК " КВАРА "
30.07.2023 Колос с. Березівка ФК «Хімік» (Клітчин) 2:9 ФК "Довжик "
Тур 10
Група A
06.08.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 3:0 ФК «Березівка»
06.08.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «Гуйва» 0:2 ФК «Хімік» (Клітчин)
06.08.2023 Колос смт. Черняхів "Дружба" (Новопіль) 1:5 ФК «Черняхів»
06.08.2023 Колос с. Іванків ФК "Довжик " 0:2 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
06.08.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «Чайка» (Глибочиця) 4:1 ФК «1979» (Чуднів)
06.08.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Станишівка» 5:3 ФК " КВАРА "
Тур 9
Група A
23.07.2023 Колос с. Іванків ФК «Хімік» (Клітчин) 0:3 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
23.07.2023 Колос смт. Черняхів ФК «Чайка» (Глибочиця) 0:6 ФК «Черняхів»
23.07.2023 Колос с. Березівка ФК «Березівка» 2:3 ФК «Гуйва»
23.07.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 1:5 ФК " КВАРА "
23.07.2023 Колос с. Березівка ФК "Довжик " 9:0 "Дружба" (Новопіль)
23.06.2023 Тетерів м. Чуднів ФК «Станишівка» 6:1 ФК «1979» (Чуднів)
Тур 8
Група A
16.07.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 1:2 ФК «1979» (Чуднів)
16.07.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК "Довжик " 3:0 ФК «Чайка» (Глибочиця)
16.07.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «Березівка» 1:0 ФК «Хімік» (Клітчин)
16.07.2023 Колос с. Іванків ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 9:0 "Дружба" (Новопіль)
16.07.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Станишівка» 10:2 ФК «Черняхів»
16.07.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК " КВАРА " 9:0 ФК «Гуйва»
Тур 7
Група A
09.07.2023 Колос смт. Черняхів ФК «Хімік» (Клітчин) 2:1 "Дружба" (Новопіль)
09.07.2023 Колос с. Іванків ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 4:2 ФК «Чайка» (Глибочиця)
09.07.2023 Тетерів м. Чуднів ФК «1979» (Чуднів) 4:1 ФК «Гуйва»
09.07.2023 Колос смт. Черняхів ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 3:3 ФК «Черняхів»
09.07.2023 Колос с. Березівка ФК "Довжик " 2:3 ФК «Станишівка»
09.07.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК " КВАРА " 13:1 ФК «Березівка»
Тур 6
Група A
02.07.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК "Довжик " 4:0 ФК «Олімпік» (Слобода/Селець)
02.07.2023 Колос с. Березівка ФК «1979» (Чуднів) 4:2 ФК «Березівка»
02.07.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця "Дружба" (Новопіль) 3:4 ФК «Чайка» (Глибочиця)
02.07.2023 Колос с. Гуйва ФК «Черняхів» 5:0 ФК «Гуйва»
02.07.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 1:1 ФК «Станишівка»
02.07.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК " КВАРА " 10:1 ФК «Хімік» (Клітчин)
Тур 5
Група A
25.06.2023 Колос смт. Черняхів "Дружба" (Новопіль) 0:7 ФК «Станишівка»
25.06.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «Хімік» (Клітчин) 1:4 ФК «Чайка» (Глибочиця)
25.06.2023 Колос с. Іванків ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 4:2 ФК «Олімпік» (Слобода/Селець)
25.06.2023 Тетерів м. Чуднів ФК «1979» (Чуднів) 4:4 ФК " КВАРА "
25.06.2023 Колос смт. Черняхів ФК «Черняхів» 5:1 ФК «Березівка»
25.06.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК «Гуйва» 0:3 ФК "Довжик "
Тур 4
Група A
18.06.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка "Дружба" (Новопіль) 2:3 ФК «Олімпік» (Слобода/Селець)
18.06.2023 Колос с. Гуйва ФК «Гуйва» 0:1 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
18.06.2023 Колос с. Василівка ФК «Березівка» 2:7 ФК "Довжик "
18.06.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «1979» (Чуднів) 5:2 ФК «Хімік» (Клітчин)
18.06.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Чайка» (Глибочиця) 1:5 ФК «Станишівка»
18.06.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК «Черняхів» 2:4 ФК " КВАРА "
Тур 3
Група A
11.06.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «Чайка» (Глибочиця) 1:4 ФК «Олімпік» (Слобода/Селець)
11.06.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Хімік» (Клітчин) 1:8 ФК «Станишівка»
11.06.2023 Колос с. Іванків ФК «Березівка» 4:3 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
11.06.2023 Колос с. Гуйва ФК «Гуйва» 2:0 "Дружба" (Новопіль)
11.06.2023 Колос смт. Черняхів ФК «Черняхів» 4:0 ФК «1979» (Чуднів)
11.06.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК " КВАРА " 1:1 ФК "Довжик "
Тур 2
Група A
04.06.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «Черняхів» 3:0 ФК «Хімік» (Клітчин)
04.06.2023 Колос с. Василівка ФК «Березівка» 2:2 "Дружба" (Новопіль)
04.06.2023 Тетерів м. Чуднів ФК «1979» (Чуднів) 4:3 ФК "Довжик "
04.06.2023 Колос с. Гуйва ФК «Гуйва» 1:0 ФК «Чайка» (Глибочиця)
04.06.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Станишівка» 5:1 ФК «Олімпік» (Слобода/Селець)
04.06.2023 Спартак-Арена м. Житомир ФК " КВАРА " 0:3 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
Тур 1
Група A
30.07.2023 Тетерів м. Чуднів ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 4:1 ФК «1979» (Чуднів)
28.05.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 3:4 ФК «Хімік» (Клітчин)
28.05.2023 ім. І. Міщенка с. Глибочиця ФК «Чайка» (Глибочиця) 4:2 ФК «Березівка»
28.05.2023 Колос смт. Черняхів ФК "Довжик " 1:2 ФК «Черняхів»
28.05.2023 ім. П.Ю.Базюка с. Станишівка ФК «Станишівка» 5:1 ФК «Гуйва»
28.05.2023 Спартак-Арена м. Житомир "Дружба" (Новопіль) 0:3 ФК " КВАРА "

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Невмержицький Віталій ФК «Станишівка» 16 17 1.06
Омельянчук Микита ФК "Довжик " 15 16 1.07
Литвиновський Сергій ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 14 1
Мазуренко Роман ФК " КВАРА " 15 13 0.87
Войцеховський Артем ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 15 12 0.8
Шищенко Сергій ФК " КВАРА " 10 11 1.1
Рубан Ярослав ФК «Черняхів» 16 11 0.69
Яліков Олександр ФК «Станишівка» 16 11 0.69
Бондар Олексій ФК " КВАРА " 14 11 0.79
Сорокопуд Іван ФК «Березівка» 14 10 0.71
Поліщук Ілля ФК " КВАРА " 10 8 0.8
Пивовар Кирило ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 14 8 0.57
Вікарій Олександр ФК «Хімік» (Клітчин) 14 8 0.57
Красовський Дмитро ФК «Черняхів» 15 8 0.53
Довбиш Ярослав ФК «1979» (Чуднів) 13 7 0.54
Сидоренко Давид ФК "Довжик " 13 7 0.54
Савчук Євген ФК "Довжик " 16 7 0.44
Дорош Олександр ФК «Станишівка» 16 6 0.38
Савчук Олександр ФК «1979» (Чуднів) 0 6 0
Іванов Ігор ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 14 6 0.43
Фудзіцький Максим ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 15 6 0.4
Коба Антон ФК «Станишівка» 14 6 0.43
Мосійчук Богдан ФК "Довжик " 14 6 0.43
Євтушок Юрій ФК «Станишівка» 15 6 0.4
Ясинський Ярослав ФК «Гуйва» 13 6 0.46
Остапчук Віталій ФК «Станишівка» 14 6 0.43
Цимбалюк Ігор ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 5 0.31
Яворський Денис ФК " КВАРА " 14 5 0.36
Федорчук Віктор ФК «Черняхів» 15 5 0.33
Булуй Антон ФК «Гуйва» 15 5 0.33
Гончарук Олександр ФК "Довжик " 5 5 1
Ільченко Сергій ФК «Березівка» 8 5 0.63
Яцина Дмитро ФК "Довжик " 10 4 0.4
Гриневич Денис ФК «1979» (Чуднів) 12 4 0.33
Яроцький Віктор "Дружба" (Новопіль) 12 4 0.33
Дзюба Микола ФК «Гуйва» 5 4 0.8
Бовсунюк Олександр ФК «Хімік» (Клітчин) 16 4 0.25
Мардак Олег ФК «1979» (Чуднів) 11 4 0.36
Грищук Святослав ФК «Черняхів» 13 4 0.31
Нікітенко Юрій ФК " КВАРА " 16 4 0.25
Архипюк Богдан ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 15 3 0.2
Вакула Дмитро ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 13 3 0.23
Тарасюк Андрій ФК " КВАРА " 13 3 0.23
Корзун Владислав ФК " КВАРА " 14 3 0.21
Круць Роман ФК «Станишівка» 15 3 0.2
Загорудько Олександр ФК «Гуйва» 14 3 0.21
Корольов Костянтин ФК «Хімік» (Клітчин) 16 3 0.19
Ковальчук Владислав ФК «Хімік» (Клітчин) 16 3 0.19
Матвійчук Руслан ФК «Чайка» (Глибочиця) 15 3 0.2
Сімонович Євгеній ФК «Черняхів» 15 3 0.2
Гаджієв Роман ФК "Довжик " 5 3 0.6
Руденко Володимир "Дружба" (Новопіль) 6 3 0.5
Горєлко Олександр ФК «Станишівка» 11 3 0.27
Буклів Богдан ФК «Березівка» 15 3 0.2
Колодницький Антон ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 10 3 0.3
Колесник Ілля ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 14 2 0.14
Федьків Володимир ФК «Березівка» 7 2 0.29
Прохоренко Юрій ФК «Станишівка» 9 2 0.22
Сич Назарій "Дружба" (Новопіль) 9 2 0.22
Бондарець Олег ФК «Станишівка» 10 2 0.2
Панчук Дмитро "Дружба" (Новопіль) 14 2 0.14
Опанасюк Євгеній ФК " КВАРА " / ФК «Черняхів» 16 2 0.13
Омельченко Іван ФК «1979» (Чуднів) 13 2 0.15
Опанасюк Владислав ФК «Черняхів» 16 2 0.13
Шаботинський Вадим ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 2 0.14
Сабадаш Євгеній ФК «Чайка» (Глибочиця) 11 2 0.18
Кужіль Юрій ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 11 2 0.18
Костюченко Микола ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 13 2 0.15
Щуцький Дмитро ФК «Черняхів» 11 2 0.18
Швець Дмитро ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 12 2 0.17
Катюха Роман ФК «1979» (Чуднів) 16 2 0.13
Коваль Олександр ФК " КВАРА " 16 2 0.13
Лутай Іван ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 15 2 0.13
Самчик Антон ФК «Станишівка» 16 2 0.13
Сохацький Артем ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 15 2 0.13
Козерук Ігор ФК «1979» (Чуднів) 15 2 0.13
Кварацхеліа Демна ФК " КВАРА " 15 2 0.13
Цимбалюк Святослав ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 2 0.13
Бабак Максим ФК "Довжик " 15 2 0.13
Задерейко Вадим ФК «1979» (Чуднів) 15 2 0.13
Трибель Олександр ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 15 2 0.13
Кузьменко Іван ФК «Березівка» 15 2 0.13
Ндом Кловіс ФК «Березівка» 15 2 0.13
Бушило Вадим ФК " КВАРА " 11 1 0.09
Короткий Тарас ФК " КВАРА " 10 1 0.1
Войтко Сергій ФК «Гуйва» 10 1 0.1
Оснадчук Владислав ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 11 1 0.09
Чорний Володимир ФК «1979» (Чуднів) 10 1 0.1
Кобернюк Юрій ФК «Хімік» (Клітчин) 11 1 0.09
Бєлорусов Ілля ФК «Хімік» (Клітчин) 11 1 0.09
Охмак Дмитро ФК «Черняхів» 11 1 0.09
Чайківський Дмитро ФК «Станишівка» 9 1 0.11
Гібалюк Микола ФК " КВАРА " 11 1 0.09
Груша Микита ФК " КВАРА " 14 1 0.07
Поліщук Юрій ФК «Хімік» (Клітчин) 11 1 0.09
Свеста Олександр ФК " КВАРА " 16 1 0.06
Острогляд Олександр ФК «Чайка» (Глибочиця) 12 1 0.08
Бєлий Богдан "Дружба" (Новопіль) 12 1 0.08
Цимбалюк Максим "Дружба" (Новопіль) 12 1 0.08
Ведута Арсеній ФК "Довжик " 12 1 0.08
Біляченко Нікіта "Дружба" (Новопіль) 10 1 0.1
Смагін Вадим ФК «Гуйва» 16 1 0.06
Чопенко Михайло ФК «Черняхів» 9 1 0.11
Добровольський Ярослав 6 1 0.17
Вакулович Максим ФК «Черняхів» 16 1 0.06
Лінов Богдан 3 1 0.33
Шмід Богдан 5 1 0.2
Аль-Халаван Абдул Гані ФК «Березівка» 5 1 0.2
Гуменюк Артем ФК " КВАРА " 5 1 0.2
Вербівський Валерій ФК «Гуйва» 5 1 0.2
Притуляк Олексій ФК «Гуйва» 5 1 0.2
Протасевич Денис "Дружба" (Новопіль) 5 1 0.2
Ільїнський Владислав ФК «Гуйва» 5 1 0.2
Білошицький Максим "Дружба" (Новопіль) / ФК «Черняхів» 16 1 0.06
Чорний Юрій ФК «1979» (Чуднів) 6 1 0.17
Попов Кирило ФК " КВАРА " 16 1 0.06
Байло Владислав ФК «Хімік» (Клітчин) 16 1 0.06
Бирін Дмитро 6 1 0.17
Черновол Павло 7 1 0.14
Сєхов Максим ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 7 1 0.14
Качура Андрій "Дружба" (Новопіль) 7 1 0.14
Грибан Сергій "Дружба" (Новопіль) 7 1 0.14
Скобель Олександр ФК «Хімік» (Клітчин) 8 1 0.13
Гангало Іван ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 8 1 0.13
Городнюк Євгеній ФК "Довжик " 8 1 0.13
Поліванчук Максим "Дружба" (Новопіль) / ФК «Черняхів» 16 1 0.06
Вальо Петро ФК "Довжик " 9 1 0.11
Тосіч Дмитро ФК "Довжик " 12 1 0.08
Кубашко Нікіта ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 1 0.06
Толочкін Дмитро "Дружба" (Новопіль) / ФК «Гуйва» 13 1 0.08
Сімайкін Денис ФК «Хімік» (Клітчин) 15 1 0.07
Рожко Андрій "Дружба" (Новопіль) 15 1 0.07
Цимбалюк Олег ФК «Чайка» (Глибочиця) 15 1 0.07
Коваль Олег ФК «Гуйва» 14 1 0.07
Галанзовський Андрій ФК «1979» (Чуднів) 14 1 0.07
Старовойт Артем ФК «Березівка» 14 1 0.07
Мельник Артем ФК «Гуйва» 14 1 0.07
Іванчук Роман ФК «Станишівка» 14 1 0.07
Тарасюк Тарас ФК «Станишівка» 14 1 0.07
Осипчук Кирило ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 14 1 0.07
Олійник Юрій ФК «Березівка» 13 1 0.08
Шинкар Едуард ФК «Березівка» 15 1 0.07
Яковенко Михайло ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 13 1 0.08
Корнійчук Максим ФК «Станишівка» 13 1 0.08
Пахомов Віталій ФК "Довжик " 14 1 0.07
Серпутько Андрій ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 1 0.08
Ващенко Ярослав ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 1 0.08
Кириченко Олександр ФК "Довжик " 13 1 0.08
Бржезицький Ілля ФК «Хімік» (Клітчин) 15 1 0.07
Муляр Олександр ФК «1979» (Чуднів) 15 1 0.07
Повніч Дмитро ФК " КВАРА " / ФК «Гуйва» 13 1 0.08
Ганько Назар ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 6 0 0
Попков Вадим ФК «Гуйва» 6 0 0
Котелянський Юрій ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 15 0 0
Радецький Андрій ФК «Гуйва» 14 0 0
Паламарчук Микола ФК «1979» (Чуднів) 11 0 0
Чернявський Богдан ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 14 0 0
Свінцицький Віталій ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 12 0 0
Кондрацький Вадим ФК «Березівка» 14 0 0
Окрушко Максим ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 0 0
Іщук Артем ФК «Чайка» (Глибочиця) 7 0 0
Броновицький Ярослав ФК «Черняхів» 15 0 0
Пишнюк Дмитро "Дружба" (Новопіль) 15 0 0
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 15 0 0
Сивоконенко Олександр ФК «Чайка» (Глибочиця) 7 0 0
Сікайло Максим ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 0 0
Зайнчковський Максим ФК "Довжик " 16 0 0
Дідківський Олександр ФК " КВАРА " 15 0 0
Субин Леонід ФК «Гуйва» 5 0 0
Барановський Богдан ФК " КВАРА " 5 0 0
Лівіцький Євгеній "Дружба" (Новопіль) 12 0 0
Сарана Сергій ФК " КВАРА " 12 0 0
Кізей Микола ФК " КВАРА " 12 0 0
Руденко Максим ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 5 0 0
Сільченко Віталій ФК "Довжик " 5 0 0
Василишин Денис 4 0 0
Фещенко Микола 2 0 0
Селюченко Василь ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 14 0 0
Атабаєв Олег ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 0 0
Школьний Сергій ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 14 0 0
Яковишин Борис ФК «Гуйва» 14 0 0
Слободенюк Ярослав ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 15 0 0
Бондарчук Руслан "Дружба" (Новопіль) 13 0 0
Самчук Дмитро ФК «Хімік» (Клітчин) 15 0 0
Толочкін Дмитро "Дружба" (Новопіль) / ФК «Гуйва» 13 0 0
Нідзельский Микола ФК "Довжик " 13 0 0
Шкабара Артем "Дружба" (Новопіль) 11 0 0
Новик Валерій ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 0 0
Ящук Владислав ФК «Хімік» (Клітчин) 13 0 0
Іщенко Михайло ФК «Черняхів» 13 0 0
Фещенко Сергій ФК «Гуйва» 15 0 0
Березовський Дмитро ФК «Хімік» (Клітчин) 16 0 0
Виговський Іван ФК «Станишівка» 15 0 0
Самчик Артем ФК «Станишівка» 15 0 0
Бондар Роман ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 11 0 0
Яндюк Микола ФК «Станишівка» 10 0 0
Мухін Володимир ФК "Довжик " 14 0 0
Петрик Костянтин ФК «1979» (Чуднів) 16 0 0
Міщенко Артем ФК «Чайка» (Глибочиця) 10 0 0
Мошківський Олександр ФК «Хімік» (Клітчин) 15 0 0
Устимович Ігор ФК «Гуйва» 13 0 0
Чудовський Максим ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 0 0
Герасимчук Євген ФК "Довжик " 9 0 0
Колесніков Ілля ФК «Гуйва» 12 0 0
Тарчанин Микола 9 0 0
Бєлий Ігор ФК «Березівка» 8 0 0
Дзюба Тарас ФК "Довжик " 8 0 0
Шовтюк Сергій ФК «1979» (Чуднів) 8 0 0
Мартинюк Павло "Дружба" (Новопіль) 8 0 0
Гуменюк Олег ФК «Березівка» 11 0 0
Зотько Євген ФК «1979» (Чуднів) 15 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Поліщук Юрій ФК «Хімік» (Клітчин) 11 3 1
Ндом Кловіс ФК «Березівка» 15 5 0
Чайківський Дмитро ФК «Станишівка» 9 2 1
Ящук Владислав ФК «Хімік» (Клітчин) 13 5 0
Зотько Євген ФК «1979» (Чуднів) 15 5 0
Сімонович Євгеній ФК «Черняхів» 15 5 0
Коваль Олександр ФК " КВАРА " 16 4 0
Красовський Дмитро ФК «Черняхів» 15 4 0
Селюченко Василь ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 14 4 0
Шинкар Едуард ФК «Березівка» 15 1 1
Щуцький Дмитро ФК «Черняхів» 11 1 1
Мосійчук Богдан ФК "Довжик " 14 4 0
Колесник Ілля ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 14 3 0
Ясинський Ярослав ФК «Гуйва» 13 0 1
Кужіль Юрій ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 11 3 0
Бєлий Ігор ФК «Березівка» 8 3 0
Фещенко Сергій ФК «Гуйва» 15 3 0
Трибель Олександр ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 15 3 0
Чернявський Богдан ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 14 0 1
Старовойт Артем ФК «Березівка» 14 3 0
Атабаєв Олег ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 3 0
Муляр Олександр ФК «1979» (Чуднів) 15 3 0
Самчук Дмитро ФК «Хімік» (Клітчин) 15 2 0
Матвійчук Руслан ФК «Чайка» (Глибочиця) 15 2 0
Мартинюк Павло "Дружба" (Новопіль) 8 2 0
Кузьменко Іван ФК «Березівка» 15 2 0
Слободенюк Ярослав ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 15 2 0
Радецький Андрій ФК «Гуйва» 14 2 0
Бабак Максим ФК "Довжик " 15 2 0
Котелянський Юрій ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 15 2 0
Броновицький Ярослав ФК «Черняхів» 15 2 0
Сабадаш Євгеній ФК «Чайка» (Глибочиця) 11 2 0
Шаботинський Вадим ФК «Чайка» (Глибочиця) 14 2 0
Бондар Роман ФК «Олімпік» (Слобода/Селець) 11 2 0
Гібалюк Микола ФК " КВАРА " 11 2 0
Груша Микита ФК " КВАРА " 14 2 0
Іванов Ігор ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 14 2 0
Бондар Олексій ФК " КВАРА " 14 2 0
Коба Антон ФК «Станишівка» 14 2 0
Галанзовський Андрій ФК «1979» (Чуднів) 14 2 0
Ведута Арсеній ФК "Довжик " 12 2 0
Шовтюк Сергій ФК «1979» (Чуднів) 8 2 0
Бондарчук Руслан "Дружба" (Новопіль) 13 2 0
Виговський Іван ФК «Станишівка» 15 2 0
Вакулович Максим ФК «Черняхів» 16 2 0
Зайнчковський Максим ФК "Довжик " 16 2 0
Цимбалюк Святослав ФК «Чайка» (Глибочиця) 16 2 0
Гуменюк Олег ФК «Березівка» 11 2 0
Толочкін Дмитро "Дружба" (Новопіль) / ФК «Гуйва» / 13 2 0
Серпутько Андрій ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 2 0
Новик Валерій ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 2 0
Вакула Дмитро ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 13 2 0
Ільченко Сергій ФК «Березівка» 8 2 0
Толочкін Дмитро "Дружба" (Новопіль) / ФК «Гуйва» / 13 2 0
Кізей Микола ФК " КВАРА " 12 2 0
Булуй Антон ФК «Гуйва» 15 2 0
Рубан Ярослав ФК «Черняхів» 16 2 0
Савчук Олександр ФК «1979» (Чуднів) 0 2 0
Гаджієв Роман ФК "Довжик " 5 2 0
Герасимчук Євген ФК "Довжик " 9 1 0
Устимович Ігор ФК «Гуйва» 13 1 0
Тарчанин Микола 9 1 0
Сарана Сергій ФК " КВАРА " 12 1 0
Яроцький Віктор "Дружба" (Новопіль) 12 1 0
Міщенко Артем ФК «Чайка» (Глибочиця) 10 1 0
Чудовський Максим ФК «Чайка» (Глибочиця) 13 1 0