Підписуйтесь на нас:

KVARA OPEN TALANT CUP U-9

Заявка на матч
Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри
Тур 9
28.05.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 0:0 СДЮСШОР "Полісся-2"
28.05.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 6:3 СДЮСШОР "Полісся-1"
28.05.2023 Золоте Руно Fire (Бердичів) 4:5 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
28.05.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 6:1 Fireball (Житомир)
28.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ Академія футзалу 1:0 Fire (Бердичів)
28.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 1:3 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
28.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ Академія футзалу 0:4 Фортуна (Андрушівка)
28.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 1:6 СДЮСШОР "Полісся-2"
28.05.2023 "ДЮКФП" (Звягель) 0:11 Фортуна (Андрушівка)
28.05.2023 Золоте Руно "ДЮКФП" (Звягель) 2:4 СДЮСШОР "Полісся-1"
Тур 8
21.05.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 3:1 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
21.05.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 1:5 Фортуна (Андрушівка)
21.05.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 4:1 ДЮСШ Академія футзалу
21.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 4:1 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
21.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 3:6 Фортуна (Андрушівка)
21.05.2023 ДЮСШ "Бердичів" 2:4 ДЮСШ Академія футзалу
21.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 3:2 Fireball (Житомир)
21.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 4:3 Fire (Бердичів)
21.05.2023 Золоте Руно "ДЮКФП" (Звягель) 5:0 ДЮСШ "Бердичів"
21.05.2023 Золоте Руно "ДЮКФП" (Звягель) 2:1 Fire (Бердичів)
Тур 7
14.05.2023 Золоте руно Fireball (Житомир) 7:2 Fire (Бердичів)
14.05.2023 Золоте руно КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 2:11 ДЮСШ Академія футзалу
14.05.2023 Золоте руно Фортуна (Андрушівка) 3:2 Fire (Бердичів)
14.05.2023 Золоте руно КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 2:3 Fireball (Житомир)
14.05.2023 Золоте руно Фортуна (Андрушівка) 4:3 ДЮСШ "Бердичів"
14.05.2023 Золоте руно СДЮСШОР "Полісся-1" 2:6 ФК Бульвар
14.05.2023 Золоте руно СДЮСШОР "Полісся-2" 5:1 ДЮСШ Академія футзалу
14.05.2023 Золоте руно СДЮСШОР "Полісся-1" 9:1 ДЮСШ "Бердичів"
14.05.2023 Золоте руно ФК Бульвар 5:0 "ДЮКФП" (Звягель)
14.05.2023 Золоте руно СДЮСШОР "Полісся-2" 8:1 "ДЮКФП" (Звягель)
Тур 6
07.05.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 4:4 ДЮСШ "Бердичів"
07.05.2023 Золоте Руно Fire (Бердичів) 1:5 ФК Бульвар
07.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 6:2 СДЮСШОР "Полісся-1"
07.05.2023 Золоте Руно Fire (Бердичів) 0:3 ДЮСШ "Бердичів"
07.05.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 3:9 СДЮСШОР "Полісся-1"
07.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ Академія футзалу 2:2 Fireball (Житомир)
07.05.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 0:7 СДЮСШОР "Полісся-2"
07.05.2023 Золоте Руно КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 0:7 СДЮСШОР "Полісся-1"
07.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ Академія футзалу 3:1 "ДЮКФП" (Звягель)
07.05.2023 Золоте Руно КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 0:3 "ДЮКФП" (Звягель)
Тур 5
06.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ Академія футзалу 2:4 СДЮСШОР "Полісся-1"
30.04.2023 Золоте Руно КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 1:4 Fire (Бердичів)
30.04.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 1:5 ДЮСШ Академія футзалу
30.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 2:16 ФК Бульвар
30.04.2023 Золоте Руно КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 2:6 Фортуна (Андрушівка)
30.04.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 2:10 ФК Бульвар
30.04.2023 Золоте Руно Fire (Бердичів) 1:6 СДЮСШОР "Полісся-2"
30.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 8:0 ДЮСШ "Бердичів"
30.04.2023 Золоте Руно "ДЮКФП" (Звягель) 1:6 Fireball (Житомир)
30.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 3:2 "ДЮКФП" (Звягель)
Тур 4
29.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 3:4 ФК Бульвар
29.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 10:2 Fireball (Житомир)
29.04.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 1:3 СДЮСШОР "Полісся-2"
23.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ Академія футзалу 3:1 ДЮСШ "Бердичів"
23.04.2023 Золоте Руно КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 0:3 ФК Бульвар
23.04.2023 Золоте Руно Fire (Бердичів) 0:3 ДЮСШ Академія футзалу
23.04.2023 Золоте Руно КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 5:3 ДЮСШ "Бердичів"
23.04.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 3:6 ФК Бульвар
23.04.2023 Золоте Руно Fire (Бердичів) 2:2 "ДЮКФП" (Звягель)
23.04.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 0:4 "ДЮКФП" (Звягель)
Тур 3
09.04.2023 Золоте Руно Fire (Бердичів) 1:5 СДЮСШОР "Полісся-1"
09.04.2023 Золоте Руно КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 0:15 СДЮСШОР "Полісся-2"
09.04.2023 Золоте Руно "ДЮКФП" (Звягель) 2:5 ФК Бульвар
09.04.2023 Золоте Руно Fire (Бердичів) 3:10 Фортуна (Андрушівка)
09.04.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 14:0 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
09.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 5:2 "ДЮКФП" (Звягель)
09.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ Академія футзалу 0:5 ФК Бульвар
09.04.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 4:3 Fireball (Житомир)
09.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 0:8 СДЮСШОР "Полісся-1"
09.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ Академія футзалу 2:2 СДЮСШОР "Полісся-2"
Тур 2
02.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 1:2 СДЮСШОР "Полісся-2"
02.04.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 6:1 СДЮСШОР "Полісся-1"
02.04.2023 Золоте Руно "ДЮКФП" (Звягель) 2:2 СДЮСШОР "Полісся-2"
02.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 2:11 Фортуна (Андрушівка)
02.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ Академія футзалу 3:1 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
02.04.2023 Золоте Руно Fire (Бердичів) 3:7 Fireball (Житомир)
02.04.2023 Золоте Руно "ДЮКФП" (Звягель) 8:2 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
02.04.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 8:2 Фортуна (Андрушівка)
02.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 9:4 Fire (Бердичів)
02.04.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 3:4 ДЮСШ Академія футзалу
Тур 1
26.03.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 2:1 ДЮСШ Академія футзалу
26.03.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 8:0 Fire (Бердичів)
26.03.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 10:0 "ДЮКФП" (Звягель)
26.03.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 11:0 Fire (Бердичів)
26.03.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 3:11 Fireball (Житомир)
26.03.2023 Золоте Руно "ДЮКФП" (Звягель) 2:3 ДЮСШ Академія футзалу
26.03.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 11:0 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
26.03.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 9:0 ДЮСШ "Бердичів"
26.03.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 2:1 Фортуна (Андрушівка)
26.03.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 7:1 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Костюк Кіріл ФК Бульвар 18 50 2.78
Казюлькін Ілля СДЮСШОР "Полісся-2" 18 32 1.78
Плесецький Іван СДЮСШОР "Полісся-1" 17 29 1.71
Крисько Даніїл СДЮСШОР "Полісся-2" 18 27 1.5
Прокопенко Ілля Фортуна (Андрушівка) 18 25 1.39
Дорощук Дмитро Фортуна (Андрушівка) 10 24 2.4
Грищук Сергій Fireball (Житомир) 18 22 1.22
Романець Данііл ДЮСШ "Бердичів" 18 20 1.11
Грицук Данило СДЮСШОР "Полісся-1" 14 20 1.43
Денисюк Назар ДЮСШ Академія футзалу 18 19 1.06
Стреліквський Єлісей ФК Бульвар 18 18 1
Ляшук Володимир Фортуна (Андрушівка) 17 16 0.94
Блінов Данііл Fireball (Житомир) 18 15 0.83
Бедовський Іван Fire (Бердичів) 18 14 0.78
Іванисько Дмитро СДЮСШОР "Полісся-2" 17 10 0.59
Загоровський Олександр "ДЮКФП" (Звягель) 13 10 0.77
Нечипорук Максим ФК Бульвар 18 10 0.56
Свінціцький Нікіта ДЮСШ Академія футзалу 18 10 0.56
Іванов Данило ДЮСШ "Бердичів" 11 9 0.82
Мельничук Арсен Fire (Бердичів) 18 9 0.5
Войцеховський Захар Fireball (Житомир) 18 9 0.5
Прищепа Ілля Fireball (Житомир) 18 9 0.5
Осадчук Богдан ФК Бульвар 18 9 0.5
Ковальчук Єгор ДЮСШ Академія футзалу 18 9 0.5
Шапошнік Нікіта Fireball (Житомир) 18 8 0.44
Тарасюк В’ячеслав СДЮСШОР "Полісся-1" 15 8 0.53
Бігун Савелій КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 18 8 0.44
Саченко Денис "ДЮКФП" (Звягель) 14 8 0.57
Переденко Давід СДЮСШОР "Полісся-1" 14 8 0.57
Іванов Ростислав Fireball (Житомир) 17 8 0.47
Люлевич Ілля СДЮСШОР "Полісся-1" 18 7 0.39
Вишневський Владислав КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 18 7 0.39
Кулик Олександр Фортуна (Андрушівка) 15 6 0.4
Шлеянов Іван Фортуна (Андрушівка) 17 6 0.35
Пеньківський Даніїл СДЮСШОР "Полісся-2" 15 6 0.4
Павлюк Богдан КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 16 6 0.38
Попков Данііл СДЮСШОР "Полісся-2" 16 6 0.38
Арендарчук Дмитро СДЮСШОР "Полісся-1" 18 6 0.33
Калашніков Ростислав ФК Бульвар 18 6 0.33
Логвиченко Іван "ДЮКФП" (Звягель) 11 6 0.55
Сивко Назар ФК Бульвар 18 5 0.28
Шубін Назар Fire (Бердичів) 18 5 0.28
Огороднік Кіріл Fireball (Житомир) 16 5 0.31
Юзефович Денис Фортуна (Андрушівка) 14 5 0.36
Кроснік Володимир ДЮСШ "Бердичів" 18 5 0.28
Черняхович Ярослав ФК Бульвар 18 4 0.22
Демидюк Тимофій Fireball (Житомир) 18 4 0.22
Лось Олександр КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 18 4 0.22
Будзінський Владислав СДЮСШОР "Полісся-1" 14 4 0.29
Денисюк Андрій ФК Бульвар 18 3 0.17
Гераскін Денис "ДЮКФП" (Звягель) 16 3 0.19
Барабаш Ярослав СДЮСШОР "Полісся-2" 17 3 0.18
Войтюк Глеб "ДЮКФП" (Звягель) 11 3 0.27
Пашківський Святослав Fireball (Житомир) 15 3 0.2
Данчук Марк ДЮСШ "Бердичів" 6 3 0.5
Ткачук Нікіта "ДЮКФП" (Звягель) 5 2 0.4
Захарчук Петро СДЮСШОР "Полісся-2" 14 2 0.14
Сахнішин Тимофій "ДЮКФП" (Звягель) 8 2 0.25
Гопанчук Єгор "ДЮКФП" (Звягель) 7 2 0.29
Корнєєв Олександр Fireball (Житомир) 17 2 0.12
Дзюба Нікіта ДЮСШ Академія футзалу 16 2 0.13
Пахомов Давид ФК Бульвар 18 2 0.11
Мельниченко Макарій ФК Бульвар 16 2 0.13
Соболевський Назарій ДЮСШ Академія футзалу 18 2 0.11
Гарбузова Марія ФК Бульвар 18 2 0.11
Маркова Ольга ДЮСШ Академія футзалу 18 2 0.11
Паламарчук Роман СДЮСШОР "Полісся-2" 17 2 0.12
Погасян Тимур Фортуна (Андрушівка) 15 1 0.07
Згортюк Данило ДЮСШ Академія футзалу 4 1 0.25
Гузик Іван "ДЮКФП" (Звягель) 4 1 0.25
Павленко Захар ФК Бульвар 18 1 0.06
Гордійчук Артем "ДЮКФП" (Звягель) 6 1 0.17
Злов Максим ДЮСШ Академія футзалу 6 1 0.17
Поліщук Нікіта СДЮСШОР "Полісся-1" 18 1 0.06
Кудинський Гліб ДЮСШ Академія футзалу 10 1 0.1
Дем’янчук Нікіта ДЮСШ "Бердичів" 18 1 0.06
Сологуб Андрій Fire (Бердичів) 12 1 0.08
Романюк Сергій Фортуна (Андрушівка) 15 1 0.07
Коробко Вячеслав Fire (Бердичів) 12 1 0.08
Красильников Денис СДЮСШОР "Полісся-1" 13 1 0.08
Олексюк Данило СДЮСШОР "Полісся-2" 17 1 0.06
Туринський Владислав ДЮСШ Академія футзалу 17 1 0.06
Бучушкан Дмитро ДЮСШ Академія футзалу 14 1 0.07
Коваль Олександр СДЮСШОР "Полісся-2" 16 1 0.06
Стройвонс Артем ДЮСШ "Бердичів" 14 1 0.07
Колотюк Андрій КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 14 1 0.07
Фіров Олександр Фортуна (Андрушівка) 15 1 0.07
Ковбій Даніїл Fire (Бердичів) 15 1 0.07
Макаров Павло "ДЮКФП" (Звягель) 4 1 0.25

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І