Підписуйтесь на нас:

KVARA OPEN TALANT CUP U-8

Заявка на матч
Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри
Тур 8
20.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 10:1 ФК Бульвар
20.05.2023 Золоте Руно Локомотив (Козятин) 2:3 Spaceball (Житомир)
20.05.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 0:8 СДЮСШОР "Полісся-1"
20.05.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 0:6 Локомотив (Козятин)
20.05.2023 Золоте Руно Spaceball (Житомир) 3:1 Fireball-2 (Житомир)
20.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 1:4 Фортуна (Андрушівка)
20.05.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 3:1 СДЮСШОР "Полісся-2"
20.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 11:1 ДЮСШ "Бердичів"
20.05.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 12:0 Fireball-2 (Житомир)
Тур 7
12.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 0:11 Spaceball (Житомир)
12.05.2023 Золоте Руно Fireball-2 (Житомир) 0:11 ФК Бульвар
12.05.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 2:3 Spaceball (Житомир)
12.05.2023 Золоте Руно Локомотив (Козятин) 7:1 Фортуна (Андрушівка)
12.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 0:7 Fireball (Житомир)
12.05.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 4:1 Fireball-2 (Житомир)
12.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 6:2 СДЮСШОР "Полісся-2"
12.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 1:7 Локомотив (Козятин)
12.05.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 0:2 СДЮСШОР "Полісся-1"
Тур 6
06.05.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 4:3 ФК Бульвар
06.05.2023 Золоте Руно Fireball-2 (Житомир) 0:4 ДЮСШ "Бердичів"
06.05.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 1:8 ФК Бульвар
06.05.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 0:14 Локомотив (Козятин)
06.05.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 0:8 Fireball (Житомир)
06.05.2023 Золоте Руно Spaceball (Житомир) 2:3 СДЮСШОР "Полісся-1"
06.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 6:1 Фортуна (Андрушівка)
06.05.2023 Золоте Руно Локомотив (Козятин) 3:5 СДЮСШОР "Полісся-1"
06.05.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 1:5 Spaceball (Житомир)
Тур 5
29.04.2023 Золоте Руно Spaceball (Житомир) 6:1 ДЮСШ "Бердичів"
29.04.2023 Золоте Руно Локомотив (Козятин) 16:0 Fireball-2 (Житомир)
29.04.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 5:7 ДЮСШ "Бердичів"
29.04.2023 Золоте Руно Spaceball (Житомир) 2:2 Локомотив (Козятин)
29.04.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 7:0 Фортуна (Андрушівка)
29.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 2:6 Fireball (Житомир)
29.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 12:0 Фортуна (Андрушівка)
29.04.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 5:1 СДЮСШОР "Полісся-2"
29.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 1:2 Spaceball (Житомир)
22.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 12:0 Fireball-2 (Житомир)
Тур 4
30.04.2023 Золоте Руно Spaceball (Житомир) 4:1 Fireball (Житомир)
22.04.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 8:2 ДЮСШ "Бердичів"
22.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 9:1 Fireball-2 (Житомир)
22.04.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 1:9 Локомотив (Козятин)
22.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 3:6 ФК Бульвар
22.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 5:4 Локомотив (Козятин)
22.04.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 1:18 СДЮСШОР "Полісся-2"
22.04.2023 Золоте Руно Fireball-2 (Житомир) 0:12 СДЮСШОР "Полісся-1"
22.04.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 7:5 Fireball (Житомир)
Тур 3
08.04.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 1:3 Spaceball (Житомир)
08.04.2023 Золоте Руно Локомотив (Козятин) 8:0 ДЮСШ "Бердичів"
08.04.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 5:2 Фортуна (Андрушівка)
08.04.2023 Золоте Руно Локомотив (Козятин) 0:4 Fireball (Житомир)
08.04.2023 Золоте Руно Spaceball (Житомир) 4:3 Фортуна (Андрушівка)
08.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 15:0 ДЮСШ "Бердичів"
08.04.2023 Золоте Руно Fireball-2 (Житомир) 0:4 СДЮСШОР "Полісся-2"
08.04.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 4:2 СДЮСШОР "Полісся-1"
08.04.2023 Золоте Руно Spaceball (Житомир) 4:0 СДЮСШОР "Полісся-2"
08.04.2023 Золоте Руно Fireball-2 (Житомир) 1:12 Fireball (Житомир)
Тур 2
01.04.2023 Золоте Руно Fireball-2 (Житомир) 0:14 Spaceball (Житомир)
01.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 0:9 ФК Бульвар
01.04.2023 Золоте Руно Фортуна (Андрушівка) 1:2 Spaceball (Житомир)
01.04.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 0:2 Локомотив (Козятин)
01.04.2023 Золоте Руно Fireball-2 (Житомир) 0:9 Фортуна (Андрушівка)
01.04.2023 Золоте Руно Spaceball (Житомир) 9:1 ФК Бульвар
01.04.2023 Золоте Руно Локомотив (Козятин) 12:0 СДЮСШОР "Полісся-2"
01.04.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 0:19 СДЮСШОР "Полісся-1"
01.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 9:0 Fireball-2 (Житомир)
01.04.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-1" 7:0 Fireball (Житомир)
Тур 1
25.03.2023 Золоте Руно ФК Бульвар 9:0 Fireball-2 (Житомир)
25.03.2023 Золоте Руно Fireball-2 (Житомир) 1:14 Локомотив (Козятин)
25.03.2023 Золоте Руно Fireball (Житомир) 13:0 ДЮСШ "Бердичів"
25.03.2023 Золоте Руно Локомотив (Козятин) 16:0 ФК Бульвар
25.03.2023 Золоте Руно ДЮСШ "Бердичів" 0:7 СДЮСШОР "Полісся-2"
25.03.2023 Золоте Руно СДЮСШОР "Полісся-2" 2:8 СДЮСШОР "Полісся-1"

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Корчевський Іван Локомотив (Козятин) 16 63 3.94
Плосконос Платон Spaceball (Житомир) 15 36 2.4
Огороднік Максим Fireball (Житомир) 16 35 2.19
Осадчук Богдан ФК Бульвар 12 29 2.42
Вітвіцький Дмитро СДЮСШОР "Полісся-1" 16 22 1.38
Сбехат Рамі СДЮСШОР "Полісся-1" 16 21 1.31
Кремінський Іван Локомотив (Козятин) 16 18 1.13
Чернюк Назар ДЮСШ "Бердичів" 13 18 1.38
Скрипунов Тимур СДЮСШОР "Полісся-1" 15 18 1.2
Собченко Євгеній ФК Бульвар 12 17 1.42
Курдюмов Марк Fireball (Житомир) 16 16 1
Побережник Давид СДЮСШОР "Полісся-2" 15 16 1.07
Куц Ярослав СДЮСШОР "Полісся-2" 16 16 1
Азізов Владислав СДЮСШОР "Полісся-1" 16 15 0.94
Ярошовець Тимофій СДЮСШОР "Полісся-1" 15 15 1
Блажчук Матвій Локомотив (Козятин) 12 15 1.25
Осадчук Ярослав ФК Бульвар 11 12 1.09
Шабликін Кіріл Локомотив (Козятин) 14 12 0.86
Галайба Юліан Spaceball (Житомир) 15 12 0.8
Беззубець Дамір СДЮСШОР "Полісся-1" 16 11 0.69
Барзо Владислав Фортуна (Андрушівка) 14 11 0.79
Недашківський Максим СДЮСШОР "Полісся-1" 15 9 0.6
Прокопенко Ілля Фортуна (Андрушівка) 9 9 1
Станіславчук Орест СДЮСШОР "Полісся-2" 12 8 0.67
Акопов Богдан Локомотив (Козятин) 14 8 0.57
Загурський Захар Fireball (Житомир) 16 8 0.5
Невмержицький Михайло СДЮСШОР "Полісся-2" 16 7 0.44
Цал-Цалко Ростислав Fireball (Житомир) 16 7 0.44
Матвійчук Ілля СДЮСШОР "Полісся-2" 16 6 0.38
Кучерук Данило ФК Бульвар 10 6 0.6
Котляр Ілля Fireball (Житомир) 16 6 0.38
Барабаш Ярослав СДЮСШОР "Полісся-2" / Spaceball (Житомир) 10 5 0.5
Конджанян Кирило СДЮСШОР "Полісся-2" 14 5 0.36
Рудюк Юрій Фортуна (Андрушівка) 16 5 0.31
Українець Олександр Fireball (Житомир) 16 5 0.31
Горбатюк Нікіта Локомотив (Козятин) 12 4 0.33
Андрєєв Кирило Spaceball (Житомир) 13 4 0.31
Овсіюк Максим Fireball (Житомир) 16 4 0.25
Стройвонс Артем ДЮСШ "Бердичів" 10 4 0.4
Волинець Владислав Spaceball (Житомир) 15 4 0.27
Гальоса Євгеній Фортуна (Андрушівка) 12 3 0.25
Дем’янюк Олександр СДЮСШОР "Полісся-1" 16 3 0.19
Пінчук Марк СДЮСШОР "Полісся-2" 15 3 0.2
Левчук Денис ФК Бульвар 13 3 0.23
Герасимчук Денис Fireball-2 (Житомир) 15 3 0.2
Бугайов Микита СДЮСШОР "Полісся-2" 14 2 0.14
Скремінський Родіон Spaceball (Житомир) 15 2 0.13
Шаповалов Данило ДЮСШ "Бердичів" 14 2 0.14
Дідківський Назар Фортуна (Андрушівка) 16 2 0.13
Селюк Ілля ФК Бульвар 7 2 0.29
Костриця Олександр СДЮСШОР "Полісся-1" 15 2 0.13
Вітюк Сергій ФК Бульвар 7 2 0.29
Ігнатюк Михайло Spaceball (Житомир) 6 2 0.33
Мороз Арсеній Фортуна (Андрушівка) 13 2 0.15
Крапивний Назар СДЮСШОР "Полісся-2" 13 2 0.15
Горлов Михайло Spaceball (Житомир) 13 2 0.15
Дідківський Любомир ФК Бульвар 7 1 0.14
Горбатюк Макар Локомотив (Козятин) 6 1 0.17
Семенюк Максим ФК Бульвар 7 1 0.14
Гарбузов Андрій ФК Бульвар 9 1 0.11
Стремецький Матвій ФК Бульвар 13 1 0.08
Гаврилюк Олександр Spaceball (Житомир) 11 1 0.09
Сасюк Рінат Fireball-2 (Житомир) 16 1 0.06
Рудницький Андрій СДЮСШОР "Полісся-2" 11 1 0.09
Проценко Максим СДЮСШОР "Полісся-2" 15 1 0.07
Шавурський Мирон Fireball-2 (Житомир) 14 1 0.07
Таламан Ельдар Fireball (Житомир) 16 1 0.06
Метельський Володимир Fireball (Житомир) 12 1 0.08
Магдун Назар СДЮСШОР "Полісся-1" 16 1 0.06
Дубовий Матвій ДЮСШ "Бердичів" 13 1 0.08
Скоківський Ярослав ФК Бульвар 5 1 0.2

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І