Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (ЕД)

Заявка на матч
Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці
Тур 18
17.03.2024 Динамо (Житомир) ФзК Форца 3:1 Енергія
17.03.2024 Динамо (Житомир) ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 4:1 ГАЗМЯС — АГРО-НИВА
03.03.2024 Динамо (Житомир) ФК "Рятівник" 7:4 ФК "Пулини"
03.03.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка 1:3 ЖВІ ім. Корольова
26.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "Бульвар" 5:0 ФК " КВАРА "
Тур 17
25.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 5:1 ФК "Пулини"
25.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "Рятівник" 4:2 ФК " КВАРА "
25.02.2024 Динамо (Житомир) ФзК Форца 3:1 ЖВІ ім. Корольова
25.02.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка 1:1 ФК "Бульвар"
25.02.2024 Динамо (Житомир) ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 0:4 Енергія
Тур 16
18.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "Пулини" 4:3 ГАЗМЯС — АГРО-НИВА
18.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "Рятівник" 3:3 Житомирська політехніка
18.02.2024 Динамо (Житомир) ФзК Форца 0:2 ФК "Бульвар"
18.02.2024 Динамо (Житомир) Енергія 2:0 ЖВІ ім. Корольова
18.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 8:1 ФК " КВАРА "
Тур 15
11.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "Пулини" 7:4 ФК " КВАРА "
11.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 1:3 Житомирська політехніка
11.02.2024 Динамо (Житомир) Енергія 11:1 ФК "Бульвар"
11.02.2024 Динамо (Житомир) ФзК Форца 3:0 ФК "Рятівник"
11.02.2024 Динамо (Житомир) ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 2:6 ЖВІ ім. Корольова
Тур 14
04.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "Пулини" 1:2 Житомирська політехніка
04.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 3:1 ФзК Форца
04.02.2024 Динамо (Житомир) ЖВІ ім. Корольова 1:1 ФК "Бульвар"
04.02.2024 Динамо (Житомир) Енергія 3:0 ФК "Рятівник"
04.02.2024 Динамо (Житомир) ФК " КВАРА " 1:3 ГАЗМЯС — АГРО-НИВА
Тур 13
28.01.2024 Динамо (Житомир) ФК " КВАРА " 4:5 Житомирська політехніка
28.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "Пулини" 1:7 ФзК Форца
28.01.2024 Динамо (Житомир) ЖВІ ім. Корольова 4:2 ФК "Рятівник"
28.01.2024 Динамо (Житомир) Енергія 4:1 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
28.01.2024 Динамо (Житомир) ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 3:7 ФК "Бульвар"
Тур 12
21.01.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка 2:1 ГАЗМЯС — АГРО-НИВА
21.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "Пулини" 1:9 Енергія
21.01.2024 Динамо (Житомир) ЖВІ ім. Корольова 4:2 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
21.01.2024 Динамо (Житомир) ФК " КВАРА " 0:2 ФзК Форца
21.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "Бульвар" 4:0 ФК "Рятівник"
Тур 11
14.01.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка 1:2 ФзК Форца
14.01.2024 Динамо (Житомир) ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 2:0 ФК "Рятівник"
14.01.2024 Динамо (Житомир) ЖВІ ім. Корольова 3:1 ФК "Пулини"
14.01.2024 Динамо (Житомир) ФК " КВАРА " 0:6 Енергія
14.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "Бульвар" 1:4 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
Тур 10
07.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "Бульвар" 2:3 ФК "Пулини"
07.01.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка 0:6 Енергія
07.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "Рятівник" 2:4 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
07.01.2024 Динамо (Житомир) ФзК Форца 3:2 ГАЗМЯС — АГРО-НИВА
07.01.2024 Динамо (Житомир) ФК " КВАРА " 0:5 ЖВІ ім. Корольова
Тур 9
17.12.2023 Динамо (Житомир) ФК " КВАРА " 1:3 ФК "Бульвар"
17.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "Пулини" 2:8 ФК "Рятівник"
17.12.2023 Динамо (Житомир) ЖВІ ім. Корольова 3:3 Житомирська політехніка
17.12.2023 Динамо (Житомир) ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 1:2 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
17.12.2023 Динамо (Житомир) Енергія 7:1 ФзК Форца
Тур 8
10.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "Пулини" 1:5 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
10.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "Бульвар" 1:2 Житомирська політехніка
10.12.2023 Динамо (Житомир) ФК " КВАРА " 3:5 ФК "Рятівник"
10.12.2023 Динамо (Житомир) ЖВІ ім. Корольова 3:4 ФзК Форца
10.12.2023 Динамо (Житомир) Енергія 8:0 ГАЗМЯС — АГРО-НИВА
Тур 7
03.12.2023 Динамо (Житомир) ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 3:4 ФК "Пулини"
03.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "Бульвар" 3:3 ФзК Форца
03.12.2023 Динамо (Житомир) ФК " КВАРА " 1:4 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
03.12.2023 Динамо (Житомир) ЖВІ ім. Корольова 4:9 Енергія
03.12.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка 1:1 ФК "Рятівник"
Тур 6
26.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "Рятівник" 1:4 ФзК Форца
26.11.2023 Динамо (Житомир) ФК " КВАРА " 4:4 ФК "Пулини"
26.11.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка 1:5 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
26.11.2023 Динамо (Житомир) ЖВІ ім. Корольова 4:1 ГАЗМЯС — АГРО-НИВА
26.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "Бульвар" 3:4 Енергія
Тур 5
19.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "Рятівник" 2:7 Енергія
19.11.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка 2:5 ФК "Пулини"
19.11.2023 Динамо (Житомир) ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 3:5 ФК " КВАРА "
19.11.2023 Динамо (Житомир) ФзК Форца 2:3 ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир)
19.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "Бульвар" 1:4 ЖВІ ім. Корольова
Тур 4
12.11.2023 Динамо (Житомир) ФзК Форца 1:3 ФК "Пулини"
12.11.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка 7:1 ФК " КВАРА "
12.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "Рятівник" 3:1 ЖВІ ім. Корольова
12.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 4:2 Енергія
12.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "Бульвар" 5:0 ГАЗМЯС — АГРО-НИВА
Тур 3
29.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 4:0 ЖВІ ім. Корольова
29.10.2023 Динамо (Житомир) ФзК Форца 5:0 ФК " КВАРА "
29.10.2023 Динамо (Житомир) ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 2:0 Житомирська політехніка
29.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "Рятівник" 3:2 ФК "Бульвар"
29.10.2023 Динамо (Житомир) Енергія 8:6 ФК "Пулини"
Тур 2
23.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "Рятівник" 5:1 ГАЗМЯС — АГРО-НИВА
05.11.2023 Динамо (Житомир) Енергія 4:0 ФК " КВАРА "
22.10.2023 Динамо (Житомир) ФзК Форца 1:1 Житомирська політехніка
22.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "Пулини" 4:9 ЖВІ ім. Корольова
22.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 3:2 ФК "Бульвар"
Тур 1
05.11.2023 Динамо (Житомир) ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 1:1 ФзК Форца
05.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 7:1 ФК "Рятівник"
15.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "Пулини" 2:5 ФК "Бульвар"
15.10.2023 Динамо (Житомир) Енергія 4:3 Житомирська політехніка
15.10.2023 Динамо (Житомир) ЖВІ ім. Корольова 4:2 ФК " КВАРА "

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Поліщук Ілля ФК "Пулини" 19 30 1.58
Яліков Олександр Енергія 20 28 1.4
Яворський Денис Енергія 20 17 0.85
Вальо Петро ЖВІ ім. Корольова 18 17 0.94
Гриневич Денис Житомирська політехніка 18 16 0.89
Чапський Іван ФК "Бульвар" 16 15 0.94
Трибель Олександр ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 17 14 0.82
Бондарчук Владислав ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 17 11 0.65
Біляченко Олександр ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 17 11 0.65
Іванов Ігор ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 18 11 0.61
Довбиш Ярослав Житомирська політехніка 18 11 0.61
Лінов Богдан ЖВІ ім. Корольова 18 10 0.56
Яцковець Ігор Енергія 17 10 0.59
Федорчук Віктор ФК "Рятівник" 19 10 0.53
Грищук Святослав ФК "Рятівник" 17 9 0.53
Мазуренко Роман Енергія 20 9 0.45
Петренко Дмитро Енергія 19 9 0.47
Дорош Олександр ФзК Форца 18 8 0.44
Шевчук Андрій Енергія 20 8 0.4
Невмержицький Віталій ФК " КВАРА " 15 8 0.53
Остапчук Віталій ФзК Форца 17 8 0.47
Ведута Арсеній ЖВІ ім. Корольова 19 8 0.42
Савчук Євген ЖВІ ім. Корольова 19 7 0.37
Дмитренко-Батюта Нікіта ФК "Бульвар" 17 7 0.41
Забродський Володимир ФК "Рятівник" 19 7 0.37
Кавецький Олександр ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 18 7 0.39
Омельченко Іван ФК "Бульвар" 17 6 0.35
Котюк Олександр ФК "Пулини" 18 6 0.33
Круць Роман ФК "Бульвар" 15 6 0.4
Дзюба Микола ФК "Рятівник" 18 6 0.33
Скорода Олексій Енергія 18 6 0.33
Самчик Антон ФзК Форца 17 5 0.29
Сохацький Артем ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 16 5 0.31
Захарченко Дмитро ФК "Рятівник" 19 5 0.26
Добровольський Ярослав ФК "Пулини" 18 5 0.28
Ковпак Іван ФзК Форца 10 5 0.5
Базь Вадим Енергія 19 5 0.26
Бовсунюк Олександр ФзК Форца 18 5 0.28
Тарасюк Тарас Енергія 14 4 0.29
Сорока Ярослав ФК " КВАРА " 5 4 0.8
Нідзельський Микола Житомирська політехніка 18 4 0.22
Бондар Сергій ФК "Бульвар" 17 4 0.24
Василенко Мирослав ФК "Пулини" 13 4 0.31
Сидоренко Давид ФзК Форца 18 4 0.22
Євфімець Андрій ФК " КВАРА " 17 4 0.24
Селюченко Василь ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 11 4 0.36
Слободенюк Ярослав ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 18 4 0.22
Сілецький Вадим ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 14 4 0.29
Ревуцький Єгор ФК " КВАРА " 15 3 0.2
Близнюк Назар ФзК Форца 15 3 0.2
Розпотнюк Олександр ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 15 3 0.2
Рубан Ярослав ФК "Рятівник" 14 3 0.21
Русецький Сергій ФК "Рятівник" 16 3 0.19
Ничипорук Олексій ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 18 3 0.17
Нестеренко Віталій Енергія 20 3 0.15
Стукал Руслан Житомирська політехніка 14 3 0.21
Черниш Вадим ФК "Пулини" 17 3 0.18
Омельянчук Микита ФК "Бульвар" 14 3 0.21
Бондар Олексій ФК " КВАРА " 11 3 0.27
Тимощук Володимир ЖВІ ім. Корольова 14 3 0.21
Мороз Ростислав ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 14 3 0.21
Груша Микита ФК " КВАРА " 12 2 0.17
Козаренко Євгеній ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 12 2 0.17
Дзюба Тарас ЖВІ ім. Корольова 15 2 0.13
Золотійчук Дмитро ФК " КВАРА " 5 2 0.4
Гаєвський В'ячеслав ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 10 2 0.2
Вигівський Олексій ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 16 2 0.13
Чайківський Дмитро ФзК Форца 19 2 0.11
Котелянський Юрій ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 18 2 0.11
Лозовий Артем Житомирська політехніка 19 2 0.11
Малиновський Олександр ФК "Рятівник" 16 2 0.13
Коваленко Дмитро ФК "Пулини" 16 2 0.13
Сехов Максим ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 17 2 0.12
Серяков Іван ЖВІ ім. Корольова 17 2 0.12
Свеста Олександр ФК " КВАРА " 18 2 0.11
Савчук Олександр Житомирська політехніка 9 1 0.11
Попов Кирило Житомирська політехніка 19 1 0.05
Меліченко Владислав ФзК Форца 19 1 0.05
Гурко Сергій ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 8 1 0.13
Швець Дмитро ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 16 1 0.06
Власенко Владислав ФК "Бульвар" 8 1 0.13
Шкуратюк Юрій ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 3 1 0.33
Остапович Олексій 3 1 0.33
Корзун Владислав ФК "Пулини" 3 1 0.33
Хрусь Антон ЖВІ ім. Корольова 6 1 0.17
Торчанин Микола ЖВІ ім. Корольова 4 1 0.25
Мороз Олександр ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 12 1 0.08
Горєлко Олександр ФзК Форца 8 1 0.13
Самчик Артем ФзК Форца 17 1 0.06
Подорожний Кирило ФК "Бульвар" 16 1 0.06
Коваль Віталій ФК "Рятівник" 16 1 0.06
Панькевич Вадим ФК " КВАРА " 17 1 0.06
Ковальчук Вадим ФК "Пулини" 17 1 0.06
Мамчич Роман Житомирська політехніка 4 0 0
Романюк Андрій 4 0 0
Марченко Богдан ФК " КВАРА " 2 0 0
Субин Леонід ФК "Бульвар" 2 0 0
Шмид Богдан 2 0 0
Корнійчук Максим ФзК Форца 2 0 0
Свістельник Олександр Житомирська політехніка 16 0 0
Осіпчук Євген ФК "Пулини" 5 0 0
Євтушок Андрій ФзК Форца 19 0 0
Синицький Богдан ФК "Рятівник" 17 0 0
Школьний Сергій ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 17 0 0
Барановський Богдан ФК " КВАРА " 17 0 0
Паламарчук Микола ФК "Бульвар" 15 0 0
Маліновський Віталій ФК "Бульвар" 14 0 0
Янишевський Тарас ЖВІ ім. Корольова 14 0 0
Яблонський Артем Житомирська політехніка 18 0 0
Василенко Денис ФК "Пулини" 18 0 0
Осіпчук Олег ФК "Пулини" 13 0 0
Костюков Михайло ГАЗМЯС — АГРО-НИВА / ФзК Форца 19 0 0
Сорокін Максим Енергія 20 0 0
Городнюк Вадим Житомирська політехніка 12 0 0
Костюков Михайло ГАЗМЯС — АГРО-НИВА / ФзК Форца 19 0 0
Романюк Дмитро ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 11 0 0
Бєлорусов Ілля ФзК Форца 10 0 0
Левечко Павло ФК "Рятівник" 8 0 0
Івашко Ярослав Енергія 6 0 0
Медина Данило ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 6 0 0
Михайленко Євген ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 6 0 0
Циба Костянтин ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 6 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Невмержицький Віталій ФК " КВАРА " 15 3 2
Розпотнюк Олександр ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 15 5 0
Остапчук Віталій ФзК Форца 17 2 1
Мамчич Роман Житомирська політехніка 4 2 1
Довбиш Ярослав Житомирська політехніка 18 1 1
Панькевич Вадим ФК " КВАРА " 17 4 0
Паламарчук Микола ФК "Бульвар" 15 1 1
Ничипорук Олексій ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 18 4 0
Городнюк Вадим Житомирська політехніка 12 1 1
Малиновський Олександр ФК "Рятівник" 16 1 1
Сидоренко Давид ФзК Форца 18 4 0
Гриневич Денис Житомирська політехніка 18 3 0
Вальо Петро ЖВІ ім. Корольова 18 3 0
Черниш Вадим ФК "Пулини" 17 3 0
Бондар Олексій ФК " КВАРА " 11 3 0
Сехов Максим ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 17 3 0
Ковпак Іван ФзК Форца 10 0 1
Трибель Олександр ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 17 3 0
Дзюба Микола ФК "Рятівник" 18 3 0
Бондарчук Владислав ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 17 3 0
Сілецький Вадим ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 14 0 1
Маліновський Віталій ФК "Бульвар" 14 3 0
Рубан Ярослав ФК "Рятівник" 14 3 0
Чапський Іван ФК "Бульвар" 16 3 0
Медина Данило ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 6 0 1
Шевчук Андрій Енергія 20 3 0
Бондар Сергій ФК "Бульвар" 17 2 0
Ковальчук Вадим ФК "Пулини" 17 2 0
Самчик Артем ФзК Форца 17 2 0
Барановський Богдан ФК " КВАРА " 17 2 0
Стукал Руслан Житомирська політехніка 14 2 0
Школьний Сергій ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 17 2 0
Сохацький Артем ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 16 2 0
Євфімець Андрій ФК " КВАРА " 17 2 0
Дзюба Тарас ЖВІ ім. Корольова 15 2 0
Слободенюк Ярослав ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 18 2 0
Мазуренко Роман Енергія 20 2 0
Груша Микита ФК " КВАРА " 12 2 0
Добровольський Ярослав ФК "Пулини" 18 2 0
Яворський Денис Енергія 20 2 0
Поліщук Ілля ФК "Пулини" 19 2 0
Ведута Арсеній ЖВІ ім. Корольова 19 2 0
Савчук Євген ЖВІ ім. Корольова 19 2 0
Базь Вадим Енергія 19 2 0
Чайківський Дмитро ФзК Форца 19 2 0
Гурко Сергій ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 8 2 0
Савчук Олександр Житомирська політехніка 9 2 0
Лозовий Артем Житомирська політехніка 19 2 0
Василенко Денис ФК "Пулини" 18 2 0
Селюченко Василь ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 11 2 0
Свеста Олександр ФК " КВАРА " 18 2 0
Мороз Олександр ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 12 2 0
Корзун Владислав ФК "Пулини" 3 1 0
Козаренко Євгеній ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 12 1 0
Круць Роман ФК "Бульвар" 15 1 0
Ревуцький Єгор ФК " КВАРА " 15 1 0
Михайленко Євген ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 6 1 0
Сорока Ярослав ФК " КВАРА " 5 1 0
Близнюк Назар ФзК Форца 15 1 0
Василенко Мирослав ФК "Пулини" 13 1 0
Івашко Ярослав Енергія 6 1 0
Осіпчук Олег ФК "Пулини" 13 1 0
Романюк Андрій 4 1 0
Романюк Дмитро ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 11 1 0
Мороз Ростислав ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 14 1 0
Левечко Павло ФК "Рятівник" 8 1 0
Осіпчук Євген ФК "Пулини" 5 1 0
Гаєвський В'ячеслав ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 10 1 0
Бєлорусов Ілля ФзК Форца 10 1 0
Янишевський Тарас ЖВІ ім. Корольова 14 1 0
Грищук Святослав ФК "Рятівник" 17 1 0
Циба Костянтин ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 6 1 0
Костюков Михайло ГАЗМЯС — АГРО-НИВА / ФзК Форца / 19 1 0
Євтушок Андрій ФзК Форца 19 1 0
Іванов Ігор ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 18 1 0
Кавецький Олександр ГАЗМЯС — АГРО-НИВА 18 1 0
Скорода Олексій Енергія 18 1 0
Дорош Олександр ФзК Форца 18 1 0
Котюк Олександр ФК "Пулини" 18 1 0
Меліченко Владислав ФзК Форца 19 1 0
Нідзельський Микола Житомирська політехніка 18 1 0
Федорчук Віктор ФК "Рятівник" 19 1 0
Самчик Антон ФзК Форца 17 1 0
Костюков Михайло ГАЗМЯС — АГРО-НИВА / ФзК Форца / 19 1 0
Корнійчук Максим ФзК Форца 2 1 0
Шмид Богдан 2 1 0
Омельченко Іван ФК "Бульвар" 17 1 0
Золотійчук Дмитро ФК " КВАРА " 5 1 0
Синицький Богдан ФК "Рятівник" 17 1 0
Коваленко Дмитро ФК "Пулини" 16 1 0
Марченко Богдан ФК " КВАРА " 2 1 0
Свістельник Олександр Житомирська політехніка 16 1 0
Яліков Олександр Енергія 20 1 0
Швець Дмитро ФК "ГУНП-ІВАНКІВ" (Житомир) 16 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І