Фесько Олександр

Повне ім'я : Фесько Олександр

Фесько Олександр, Статистика Сезон 2019/2020

Суддя

Турнір І ЖК ЧК 6-м 10-м
Кубок голови Житомирської ОДА 2 2 0 0 0
Кубок Житомирського міського голови 4 7 1 5 1
Елітний дивізіон 6 9 0 0 0
Перша ліга 13 18 0 1 0
Друга ліга 18 27 2 1 1
Третя ліга 14 23 2 2 0
Четверта ліга 17 35 0 0 1
Кубок області ім. П.М. Білого 2 0 0 0 0

Лікар

Турнір І ЖК ЧК 6-м 10-м
Кубок голови Житомирської ОДА 0 0 0 0 0
Кубок Житомирського міського голови 0 0 0 0 0
Елітний дивізіон 0 0 0 0 0
Перша ліга 1 0 0 0 0
Друга ліга 0 0 0 0 0
Третя ліга 0 0 0 0 0
Четверта ліга 0 0 0 0 0
Кубок області ім. П.М. Білого 0 0 0 0 0

Хронометрист

Турнір І ЖК ЧК 6-м 10-м
Кубок голови Житомирської ОДА 0 0 0 0 0
Кубок Житомирського міського голови 0 0 0 0 0
Елітний дивізіон 1 0 0 0 0
Перша ліга 5 0 0 0 0
Друга ліга 1 0 0 0 0
Третя ліга 2 0 0 0 0
Четверта ліга 1 0 0 0 0
Кубок області ім. П.М. Білого 0 0 0 0 0

Матчі

Суддя

Дата Матч Кубок голови Житомирської ОДА Р ЖК ЧК 6-м 10-м
10.06.2019 ФзК Штурм - Квара 3:4 2 0 0 0
10.06.2019 Грантех - Рятівник 4:1 0 0 0 0
Дата Матч Кубок Житомирського міського голови Р ЖК ЧК 6-м 10-м
02.09.2019 ФзК Штурм - ФК ІнБев 3:5 1 0 0 0
02.09.2019 Грантех - ФК Атлет-Житомир 3:4 3 1 0 0
26.08.2019 Технічний ліцей - ФзК Штурм 7:8 3 0 5 1
26.08.2019 Грантех - Олесана 2:1 0 0 0 0
Дата Матч Елітний дивізіон Р ЖК ЧК 6-м 10-м
26.01.2020 ФзК Форца - ФК ІнБев 2:2 3 0 0 0
26.01.2020 Політех - Твій Час - ГазМяс 5:7 3 0 0 0
15.12.2019 Політех - Твій Час - Медик 5:0 0 0 0 0
15.12.2019 Грантех - ФзК Форца 2:1 0 0 0 0
24.11.2019 Енергія - Медик 2:0 3 0 0 0
10.11.2019 Дангард - Політех - Твій Час 3:5 0 0 0 0
Дата Матч Перша ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
16.02.2020 Штурм-Полісся - ВДК Галант 5:1 1 0 0 0
26.01.2020 ВДК Галант - ФК ІнБев 34+ 4:2 2 0 0 0
26.01.2020 ЖВІ ім. Корольова - Net-City 5:2 1 0 0 0
12.01.2020 ЖВІ ім. Корольова - Актив-Автомобіліст 7:1 2 0 0 0
12.01.2020 СК Коростень - ВДК Галант 4:4 0 0 0 0
05.01.2020 Net-City - Штурм-Полісся 2:3 0 0 0 0
05.01.2020 ГУНП - Актив-Автомобіліст 6:0 1 0 0 0
29.12.2019 СК Коростень - Довжик - Асфальт+ 2:3 1 0 1 0
28.12.2019 Імпекс Граніт - ФК ІнБев 34+ 9:2 0 0 0 0
08.12.2019 Штурм-Полісся - Актив-Автомобіліст 4:4 5 0 0 0
01.12.2019 ВДК Галант - СК Коростень 1:2 1 0 0 0
01.12.2019 Актив-Автомобіліст - ЖВІ ім. Корольова 2:10 0 0 0 0
10.11.2019 ЖВІ ім. Корольова - Імпекс Граніт 6:0 4 0 0 0
Дата Матч Друга ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
16.02.2020 SAV - Шалені черепахи 2:3 1 0 0 0
16.02.2020 Joystick - Стандарт 4:3 2 0 0 0
09.02.2020 Joystick - СК «ІМПУЛЬС» 1:3 0 0 0 0
09.02.2020 Олесана - SAV 3:7 2 1 0 0
08.02.2020 Перша приватна броварня - Форца-Фортуна 6:3 2 0 0 0
25.01.2020 Леви KROSCHU - Joystick 3:2 1 0 0 0
11.01.2020 Олесана - Перша приватна броварня 3:4 0 0 0 0
11.01.2020 СК «ІМПУЛЬС» - SAV 3:4 0 0 0 0
29.12.2019 Леви KROSCHU - Форца-Фортуна 3:0 2 0 0 0
22.12.2019 Технічний ліцей - СК «ІМПУЛЬС» 5:2 1 1 0 0
22.12.2019 Олесана - Форца-Фортуна 0:2 0 0 0 0
08.12.2019 Олесана - Леви KROSCHU 1:5 0 0 0 0
08.12.2019 Joystick - Форца-Фортуна 1:1 1 0 0 0
01.12.2019 Joystick - Леви KROSCHU 5:7 6 0 0 0
24.11.2019 Форца-Фортуна - Перша приватна броварня 1:3 1 0 0 0
03.11.2019 Стандарт - СК «ІМПУЛЬС» 1:5 1 0 1 1
03.11.2019 Форца-Фортуна - Технічний ліцей 2:1 2 0 0 0
27.10.2019 Перша приватна броварня - Joystick 1:5 5 0 0 0
Дата Матч Третя ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
16.02.2020 ФК “Бульвар” - ТОВ “ЖКК” 1:2 2 0 0 0
16.02.2020 Євроголд - FC “Stone Town” 0:3 1 0 0 0
09.02.2020 FC “Stone Town” - Відродження-Агро 1:3 0 0 0 0
09.02.2020 ФК “Бульвар” - Євроголд 0:2 3 0 0 0
08.02.2020 Купол 95 - ТОВ “ЖКК” 4:4 0 0 0 0
19.01.2020 Купол 95 - FC “Stone Town” 0:4 1 0 0 0
11.01.2020 FC “Stone Town” - Футбольна Гільдія 3:2 2 0 0 0
29.12.2019 Купол 95 - МФК Персей 2:1 0 1 0 0
22.12.2019 Футбольна Гільдія - FC “Stone Town” 3:5 2 0 0 0
07.12.2019 МФК Персей - Футбольна Гільдія 2:2 2 0 0 0
07.12.2019 ТОВ “ЖКК” - Invictus 11:1 1 0 0 0
16.11.2019 Invictus - Полісся (Ставки) 2:12 1 1 2 0
16.11.2019 Футбольна Гільдія - Купол 95 3:4 2 0 0 0
27.10.2019 FC “Stone Town” - ФК “Бульвар” 1:4 6 0 0 0
Дата Матч Четверта ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
02.02.2020 ФзК ТИТАН - Танкіст 0:3 1 0 0 0
02.02.2020 Бульвар-2 - Absolute 2:3 5 0 0 0
25.01.2020 ФК "Клаудлет" - Arsenal 1:7 1 0 0 0
19.01.2020 ФзК ТИТАН - Arsenal 3:5 3 0 0 1
19.01.2020 Освіта - Absolute 3:1 3 0 0 0
19.01.2020 Viseven - ФК "Шале" 4:1 1 0 0 0
05.01.2020 Absolute - Infopulse 7:1 0 0 0 0
28.12.2019 Arsenal - ФК "ХОВЕР" 3:5 0 0 0 0
07.12.2019 Освіта - Танкіст 1:3 1 0 0 0
01.12.2019 Absolute - Бульвар-2 5:5 3 0 0 0
01.12.2019 ФК "ХОВЕР" - Viseven 2:2 2 0 0 0
16.11.2019 ФК "ХОВЕР" - Absolute 1:2 3 0 0 0
16.11.2019 Танкіст - ФК "Клаудлет" 7:2 4 0 0 0
27.10.2019 Infopulse - Arsenal 0:4 0 0 0 0
27.10.2019 Absolute - Освіта 4:4 5 0 0 0
27.10.2019 ФК "Шале" - Бульвар-2 4:2 3 0 0 0
27.10.2019 ФК "Клаудлет" - Viseven 0:8 0 0 0 0
Дата Матч Кубок області ім. П.М. Білого Р ЖК ЧК 6-м 10-м
15.02.2020 ФзК Форца - Актив-Автомобіліст 4:3 0 0 0 0
15.02.2020 ФК ІнБев - Форца-Фортуна 4:4 0 0 0 0

Лікар

Дата Матч Перша ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
03.11.2019 Штурм-Полісся - ФК ІнБев 34+ 3:2 0 0 0 0

Хронометрист

Дата Матч Елітний дивізіон Р ЖК ЧК 6-м 10-м
09.02.2020 ГазМяс - ФК ІнБев 1:5 0 0 0 0
Дата Матч Перша ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
09.02.2020 Актив-Автомобіліст - Net-City 3:3 0 0 0 0
09.02.2020 Імпекс Граніт - ГУНП 0:5 0 0 0 0
15.12.2019 ГУНП - Довжик - Асфальт+ 6:4 0 0 0 0
24.11.2019 СК Коростень - ГУНП 4:6 0 0 0 0
03.11.2019 Актив-Автомобіліст - ГУНП 1:4 0 0 0 0
Дата Матч Друга ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
08.02.2020 Технічний ліцей - Шалені черепахи 3:2 0 0 0 0
Дата Матч Третя ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
08.02.2020 Полісся (Ставки) - МФК Персей 4:2 0 0 0 0
11.01.2020 ТОВ “ЖКК” - Полісся (Ставки) 0:0 0 0 0 0
Дата Матч Четверта ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
02.02.2020 Viseven - ФК "ХОВЕР" 4:1 0 0 0 0
Календар Новини
Наступні матчі відсутні
Новини з'являться пізніше