Хмара Олег

Повне ім'я : Хмара Олег

Хмара Олег, Статистика Сезон 2019/2020

Суддя

Турнір І ЖК ЧК 6-м 10-м
Кубок голови Житомирської ОДА 9 20 1 7 1
Кубок Житомирського міського голови 1 2 0 0 0
Третя ліга 17 32 1 0 0
Елітний дивізіон 8 19 1 0 2
Перша ліга 12 28 0 0 0
Друга ліга 15 22 3 1 0
Четверта ліга 12 13 0 0 0

Хронометрист

Турнір І ЖК ЧК 6-м 10-м
Кубок голови Житомирської ОДА 0 0 0 0 0
Кубок Житомирського міського голови 0 0 0 0 0
Третя ліга 1 0 0 0 0
Елітний дивізіон 3 0 0 0 0
Перша ліга 2 0 0 0 0
Друга ліга 1 0 0 0 0
Четверта ліга 0 0 0 0 0

Лікар

Турнір І ЖК ЧК 6-м 10-м
Кубок голови Житомирської ОДА 0 0 0 0 0
Кубок Житомирського міського голови 0 0 0 0 0
Третя ліга 0 0 0 0 0
Елітний дивізіон 0 0 0 0 0
Перша ліга 1 0 0 0 0
Друга ліга 0 0 0 0 0
Четверта ліга 0 0 0 0 0

Матчі

Суддя

Дата Матч Кубок голови Житомирської ОДА Р ЖК ЧК 6-м 10-м
21.06.2019 ФК ІнБев - Квара 4:5 3 0 5 0
19.06.2019 Грантех - ФК ІнБев 3:4 2 0 0 1
19.06.2019 Квара - Політех-Твій Час 3:5 1 0 1 0
17.06.2019 Квара - Політех-Твій Час 5:1 1 0 1 0
17.06.2019 Грантех - ФК ІнБев 1:1 4 1 0 0
13.06.2019 ФК ІнБев - Олесана 7:1 0 0 0 0
13.06.2019 ФзК Форца - Політех-Твій Час 2:1 5 0 0 0
12.06.2019 Грантех - Рятівник 5:3 1 0 0 0
12.06.2019 ФзК Штурм - Квара 1:3 3 0 0 0
Дата Матч Кубок Житомирського міського голови Р ЖК ЧК 6-м 10-м
05.09.2019 ФК Атлет-Житомир - ФК ІнБев 5:6 2 0 0 0
Дата Матч Третя ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
18.01.2020 Футбольна Гільдія - Полісся (Ставки) 1:7 2 0 0 0
12.01.2020 МФК Персей - ФК “Бульвар” 2:3 3 0 0 0
12.01.2020 Євроголд - Відродження-Агро 0:0 0 0 0 0
04.01.2020 Відродження-Агро - ФК “Бульвар” 4:4 2 0 0 0
04.01.2020 ТОВ “ЖКК” - Футбольна Гільдія 1:3 2 0 0 0
29.12.2019 Полісся (Ставки) - Євроголд 2:2 4 0 0 0
22.12.2019 Футбольна Гільдія - FC “Stone Town” 3:5 2 0 0 0
07.12.2019 МФК Персей - Футбольна Гільдія 2:2 2 0 0 0
07.12.2019 ТОВ “ЖКК” - Invictus 11:1 1 0 0 0
30.11.2019 Відродження-Агро - Футбольна Гільдія 3:0 4 0 0 0
24.11.2019 Відродження-Агро - FC “Stone Town” 2:6 1 0 0 0
24.11.2019 Євроголд - ФК “Бульвар” 0:5 3 1 0 0
24.11.2019 ТОВ “ЖКК” - Купол 95 4:3 0 0 0 0
16.11.2019 МФК Персей - Відродження-Агро 1:3 2 0 0 0
03.11.2019 ТОВ “ЖКК” - Євроголд 2:3 0 0 0 0
03.11.2019 МФК Персей - FC “Stone Town” 4:3 1 0 0 0
20.10.2019 FC “Stone Town” - ТОВ “ЖКК” 3:3 3 0 0 0
Дата Матч Елітний дивізіон Р ЖК ЧК 6-м 10-м
01.12.2019 ГазМяс - Грантех 6:5 3 0 0 1
17.11.2019 ФзК Форца - Медик 3:2 2 0 0 0
14.11.2019 Енергія - ФК Атлет-Житомир 4:2 4 0 0 0
10.11.2019 Дангард - Політех - Твій Час 3:5 0 0 0 0
03.11.2019 ФзК Форца - ФК Атлет-Житомир 0:1 2 0 0 0
27.10.2019 ФК ІнБев - Політех - Твій Час 3:0 1 0 0 0
27.10.2019 Грантех - ФК Атлет-Житомир 1:2 6 1 0 0
19.10.2019 Політех - Твій Час - ФзК Форца 1:5 1 0 0 1
Дата Матч Перша ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
05.01.2020 ФК ІнБев 34+ - Імпекс Граніт 3:4 1 0 0 0
05.01.2020 Довжик - Асфальт+ - СК Коростень 7:7 2 0 0 0
29.12.2019 ВДК Галант - ЖВІ ім. Корольова 2:2 4 0 0 0
15.12.2019 Актив-Автомобіліст - СК Коростень 3:3 2 0 0 0
01.12.2019 Імпекс Граніт - Net-City 5:2 3 0 0 0
24.11.2019 ВДК Галант - Штурм-Полісся 3:6 3 0 0 0
24.11.2019 Довжик - Асфальт+ - Актив-Автомобіліст 3:3 2 0 0 0
17.11.2019 ФК ІнБев 34+ - Актив-Автомобіліст 0:1 3 0 0 0
12.11.2019 ФК ІнБев 34+ - СК Коростень 2:8 1 0 0 0
10.11.2019 ЖВІ ім. Корольова - Імпекс Граніт 6:0 4 0 0 0
20.10.2019 Актив-Автомобіліст - Імпекс Граніт 0:1 3 0 0 0
19.10.2019 ВДК Галант - ГУНП 2:3 0 0 0 0
Дата Матч Друга ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
05.01.2020 СК «ІМПУЛЬС» - Технічний ліцей 1:5 1 1 0 0
22.12.2019 Технічний ліцей - СК «ІМПУЛЬС» 5:2 1 1 0 0
22.12.2019 Олесана - Форца-Фортуна 0:2 0 0 0 0
15.12.2019 Перша приватна броварня - Олесана 1:1 2 0 0 0
08.12.2019 SAV - Стандарт 1:1 4 0 0 0
08.12.2019 Технічний ліцей - Перша приватна броварня 1:1 3 0 1 0
30.11.2019 Шалені черепахи - Стандарт 2:2 2 0 0 0
30.11.2019 Технічний ліцей - Олесана 7:1 1 0 0 0
24.11.2019 SAV - Олесана 3:1 0 1 0 0
17.11.2019 Олесана - Joystick 2:3 1 0 0 0
16.11.2019 СК «ІМПУЛЬС» - Леви KROSCHU 3:2 1 0 0 0
27.10.2019 Стандарт - Леви KROSCHU 0:3 0 0 0 0
20.10.2019 Технічний ліцей - Joystick 0:1 2 0 0 0
19.10.2019 Леви KROSCHU - SAV 2:2 4 0 0 0
19.10.2019 Форца-Фортуна - Шалені черепахи 2:1 0 0 0 0
Дата Матч Четверта ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
18.01.2020 ФК "ХОВЕР" - Танкіст -:- 0 0 0 0
12.01.2020 Viseven - Бульвар-2 1:5 0 0 0 0
12.01.2020 ФК "Клаудлет" - ФзК ТИТАН 0:1 1 0 0 0
04.01.2020 Танкіст - ФК "Шале" 5:1 4 0 0 0
29.12.2019 Бульвар-2 - Освіта 2:2 0 0 0 0
07.12.2019 Освіта - Танкіст 1:3 1 0 0 0
23.11.2019 Танкіст - Infopulse 8:4 1 0 0 0
23.11.2019 Освіта - Arsenal 0:1 2 0 0 0
12.11.2019 Viseven - Танкіст 3:7 0 0 0 0
02.11.2019 Arsenal - Absolute 2:0 2 0 0 0
02.11.2019 Viseven - Освіта 2:2 1 0 0 0
20.10.2019 Танкіст - Arsenal 1:7 1 0 0 0

Хронометрист

Дата Матч Третя ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
16.11.2019 ТОВ “ЖКК” - ФК “Бульвар” 1:2 0 0 0 0
Дата Матч Елітний дивізіон Р ЖК ЧК 6-м 10-м
01.12.2019 Дангард - ФзК Форца 2:4 0 0 0 0
27.10.2019 Квара - ГазМяс 2:5 0 0 0 0
27.10.2019 Медик - Дангард 2:4 0 0 0 0
Дата Матч Перша ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
03.11.2019 Актив-Автомобіліст - ГУНП 1:4 0 0 0 0
27.10.2019 ГУНП - Імпекс Граніт 7:1 0 0 0 0
Дата Матч Друга ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
30.11.2019 СК «ІМПУЛЬС» - Форца-Фортуна 2:2 0 0 0 0

Лікар

Дата Матч Перша ліга Р ЖК ЧК 6-м 10-м
03.11.2019 Штурм-Полісся - ФК ІнБев 34+ 3:2 0 0 0 0
Календар Новини
Наступні матчі відсутні
Новини з'являться пізніше