Підписуйтесь на нас:

Житомирський "ГазМяс" виграв золото Всеукраїнського турніру під егідою АДФ Волині

15.02.2018

10-11 лютого у смт. Маневичі відбувся перший у 2018 році турнір під егідою АДФ Волині. Уже вкотре захід мав статус Всеукраїнського, адже крім колективів із районних центрів Волині в ньому брали участь колективи з інших областей. Турнір, ще до старту обіцяв бути надзвичайно цікавим, адже організатори створили дуже мотивуючу сітку проведення. Спершу колективи були розділенні на чотири групи, далі, відповідно до зайнятих позицій, потрапляли до Кубку по своєму рангу, таким чином розігрувалися: “Bronze Cup”, “Silver Cup” та головний трофей – “Premium Cup”.

Вболівальники, котрі спостерігали за матчами, своїми емоціями “заряджали” не лише колективи з Маневиччини, але й гостей свого краю. Одним із гостей турніру був житомирський "ГазМяс", який за підсумками групового етапу пробився до фіналу найвищого дивізіону - “Premium Cup”. У фіналі за головний трофей боролися ФК “Оконськ” та житомирський “ГазМяс”. Команда “Оконськ” є неодноразовим чемпіоном у турнірах під егідою АДФ Волині, а житомиряни, у свою чергу, здобували бронзу “Premium Cup – 2016”. Від самого початку ініціативу захопили футболісти з Оконська, але “ГазМяс” зміг заспокоїти гру та завдяки досвідченим гравцям та відмінній реалізації на останніх хвилинах зрівняти рахунок. Як підсумок, основний час закінчився з нічийним рахунком 4:4, а долю головного призу вирішувала серія пенальті, де перемогу святкували гості з Житомира – 10:9.

“Турнір видався дуже цікавим та напруженим. Мені, як організатору, дуже приємно, що до нашого футбольного руху долучаються колективи не лише з районних центрів Волині, а й з інших міст України. Впевнений, що лише спільними зусиллями ми зможемо розвинути український футбол. Щирі вітання колективу “ГазМяс”, котрий заслужено здобув головний трофей турніру. Надіюся зустріти їх й на інших турнірах, котрі ми будемо проводити. Також вдячний за сприяння та підтримку у проведенні турніру директору місцевої ДЮСШ, впевнений, що це був не останній турнір на Маневиччині”, - зазначив Голова АДФ Волині Микола Озюк.

Прес-служба АДФ Волині