Житомирський "Фенікс" виграє другий матч на "KYIV CHAMPION LEAGUE 2018"

26.04.2018

Фенікс – Фортуна-2 6:3

Голи: Говорадло 2, 4, 6, 11, 21; Ігнатченко 10;  -  Хомюк 7, 9; Самсоненко 11;

Після перемоги над командою ФК «Ураган», в рамках змагань «KYIV CHAMPION LEAGUE 2018», житомирський ФК «Фенікс» виходив на другу гру у гарному настрої і вже на першій хвилині свої моменти мали Говорадло, Демидчук та Ігнатченко. Першого голу довго чекати не довелось. Вже на другій хвилині Дмитро Говорадло втік від основної групи суперників на побачення із воротарем «Фортуни» та бездоганно пробив у дальній кут.

На четвертій хвилині Кирило Ігнатченко виборов м’яч у центрі поля та асистував на того ж Дмитра Говорадла, який свій шанс не змарнував. Але Дмитро на цьому не зупинився: на шостій хвилині Демидчук обіграв двох суперників, пасує на Дмитра, який в дотик відправляє м’яч у дальню дев’ятку!

Після третього пропущеного голу ФК «Фортуна» значно додала обертів і вже на сьомій хвилині після розіграшу кутового Хомюк забиває свій перший м’яч. На дев'ятій хвилині матчу Святослав Богородов порушує правила у власному штрафному майданчик. Арбітр показує на пенальті, до позначки підходить Артем Хомюк, який не залишає шансів воротарю житомирян Михайлу Костюку.

Здавалося, що інтрига в матчі повертається, але Юрій Марков був не згоден. На поле повернулись Ігнатченко, Демидчук, Іващенко та Говорадло, які одразу взялися до справи. Відібравши м’яч у Самсоненко, Дмитро Говорадло заробляє штрафний для ФК «Фенікс».  Кирило Ігнатченко забиває, демонструючи майстер-клас із реалізації стандартів, а вже за хвилину Євген Іващенко видає філігранну передачу на Дмитра Говорадла, який протаранивши двох захисників, забиває п'ятий м’яч у ворота червоно-чорних.

ФК «Фортуна-2» все ж таки забила свій третій м’яч, завдяки Максиму Самсоненку. Та останнє слово було за «Чарівними птахами»: на 21-й хвилині Дмитро Говорадло точним пострілом з гострого кута встановлює остаточний рахунок матчу 6:3, та піднімається на першу сходинку із вісьмома голами у рейтингу бомбардирів, випереджаючи найближчого суперника на п'ять забитих м’ячів.

Після перших двох ігор у «KYIV CHAMPION LEAGUE 2018», ФК «Фенікс» посідає другу сходинку, поступаючись у різниці забитих/пропущених голів команді «ФАРР» з міста Київ. Наступні матчі житомиряни зіграють з командами «Чемпіон-2» та «Авангард».

P.S: команда Фенікс щиро дякує ПП «Укрбіотал-монтаж» за допомогу в участі у KYIV CHAMPION LEAGUE 2018, та всім своїм вболівальникам, які палко підтримують своїх улюбленців