Підписуйтесь на нас:

Житомир приймає ветеранський Чемпіонат України 45+ та 55+. Розклад матчів

12.03.2019

Традиційно всередині березня Житомир приймає Чемпіонат України у вікових категоріях 45+ та 55+.

Участь у турнірі підтвердили 25 команд: 18 у віковій категорії 55+ та 7 у віковій категорії 45+. Найстарші ветерани зіграють у два етапи: груповий та плей-офф, молодші визначатимуть переможця за коловою системою. Честь Житомирщини захищатимуть дві команди у категорії 45+: "Полісся" та Новоград-Волинський "Ветеран-Авангард", у віковій категорії 55+ Андрушівський "Аміко".

Команди 55+ зіграють по 12 хвилин "брудного" часу, остання хвилина другого тайму "чистий час", 5-й фол пробивається з 10-метрової позначки. Команди 45+ зіграють по 18 хвилин "брудного" часу із заключною хвилиною матчу "чистого" часу.

Чемпіонат України 45+:

  1. «Полісся» (Житомир)
  2. «Ветерани-Авангард» (Новоград-Волинський)
  3. «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ)
  4. «Чорне море» (Одеса)
  5. «Локомотив» (Донецька обл.)
  6. «Фортуна» (Хмельницька обл.)
  7. «Конотоп»

Чемпіонат України 55+:

  1. «Чорне море» (Одеса)
  2. «Фортеця» (Кам’янець-Подільський)
  3. «Аміко» (Андрушівка)
  4. ВФК «Сільмаш» (Коломия)
  5. «Ніколь-Технологія» (Суми)
  6. «Київ»
  7. «Локомотив» (Лиман)
  8. «Маяк» (Сарни)
  9. «Десна» (Чернігів)
  10. «Соборка» (Одеська обл.)
  11. АФ «Кодима»
  12. «Енергія+» (Нова Каховка)
  13. «Сотта-Маріуполь» (Маріуполь)
  14. «Комунар» (Харків)
  15. «Хмільніцьки козаки» (Хмільник)
  16. «Динамо» (Приморськ)
  17. «Медіана» (Мелітополь»
  18. «Союз» (Донецька обл.)
А B C D E F
1. Фортеця Ніколь-Технологія Київ Чорне море Соборка Союз
2. Локомотив Аміко

Комунар

Десна Енергія+ АФ "Кодима"
3. ВФК "Сільмаш" Сотта-Маріуполь Хмільніцьки козаки Маяк Медіана Динамо

У календарі матчів можливі зміни, слідкуйте за анонсами

14 березня ФОК 55+

11:30 Фортеця - ВФК Сільмаш

12:10 Ніколь-Технологія - Сотта-Маріуполь

12:50 ВФК Сільмаш - Локомотив

13:30 Сотта-Маріуполь - Аміко

14:10 Київ - Хмільніцьки козаки

14:50 Чорне Море - Десна

15:30 Хмільніцьки козаки - Комунар

16:10 Соборка - Медіана

16:50 Союз - Динамо

17:30 Медіана - Енергія+

18:10 Динамо - АФ "Кодима"

14 березня Динамо 45+

12:00 Фортуна - Полісся

13:00 Авангард - Чорне море

13:50 Локомотив - Конотоп

14:40 Полісся - Stavni

15:30 Локомотив - Чорне море

16:20 Фортуна - Stavni

17:10 Авангард - Конотоп

15 березня ФОК 55+

09:00 Локомотив - Фортеця

09:35 Аміко - Ніколь-Технологія

10:10 Комунар - Київ

10:45 Енергія - Соборка

11:20 АФ "Кодима" - Союз

11:55 жеребкування 1\8 фіналу

12:10 1\8 фіналу

12:50 1\8 фіналу

13:30 1\8 фіналу

14:10 1\8 фіналу

14:50 1\8 фіналу

15:30 1\8 фіналу

16:10 1\8 фіналу 

18:00 1\8 фіналу

18:40 1\4 фіналу

19:20 1\4 фіналу

20:00 1\4 фіналу

20:40 1\4 фіналу

15 березня Динамо 45+

10:10 Чорне море - Конотоп

11:00 Полісся - Авангард

11:50 Локомотив - Фортуна

12:40 Конотоп - Stavni

13:30 Полісся - Локомотив

14:20 Чорне море - Фортуна

15:10 Stavni - Авангард

16:00 команди, що програли в 1/8 фіналу 55+ грають за підсумкові місця

16:35 команди, що програли в 1/8 фіналу 55+ грають за підсумкові місця

17:10 команди, що програли в 1/8 фіналу 55+ грають за підсумкові місця

17:45 команди, що програли в 1/8 фіналу 55+ грають за підсумкові місця

16 березня ФОК 55+

09:00 1/2 фіналу вищої ліги

09:40 1/2 фіналу вищої ліги

12:00 17-й тур Екстра-ліги 

14:00 фінал вищої ліги

14:50 Stavni - Чорне море 45+

15:40 церемонія нагородження

16 березня Динамо 45+

09:00 1\2 перша ліга 55+

09:35 1\2 перша ліга 55+

10:20 Фортуна - Авангард

11:10 фінал перша ліга 55+

11:50 Чорне море - Полісся

12:40 Stavni - Локомотив

13:30 Конотоп - Фортуна

14:20 Авангард - Локомотив

15:10 Конотоп - Полісся