Підписуйтесь на нас:

Жіноча збірна Житомирської області розпочала свої виступи у першості України

14.11.2017

10 листопада у Черкасах завершилося перше коло Чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги. У цьогорічному розіграші першості (група А) приймає участь збірна Житомирської області - "Полісся".

У першому колі у матчах з більш досвідченими суперниками полісянки набиралися досвіду, а за підсумками зіграних матчів заробили реноме команди першого тайму. Так практично у кожному матчі збірна Житомирської області йшла на перерву за нічиєї, або ж за переваги у рахунку, а у підсумку зазнавала поразки. У заключному матчі зі столичним "КНУБА" футзалістки "Полісся" були близькими до мирової 2:2, але пропустили прикрий гол наприкінці матчу.

За підсумками першого кола з 9 очками у групі А лідирує "КДЮСШ" (Славутич), по 6 залікових балів у своєму активі мають “Енергія-КДЮСШ №1” (м. Черкаси), “КНУБА” (м. Київ) та “Біличанка” (м. Ірпінь), у "Полісся" поки нуль у графі набраних очок. На команди очікує друге коло, за підсумками якого мають остаточно визначитися команди-учасниці фінального раунду змагань. Із двох груп до вирішальної частини першості виходять по 3 кращих команди.

Результати матчів першого кола: "Біличанка" - "Енергія-КДЮСШ №1" 0:2 КДЮСШ - КНУБА 7:4 "Полісся" - "Біличанка" 2:4 "Енергія-КДЮСШ№1" - КНУБА 5:6 КДЮСШ - "Полісся" 12:3 "Біличанка" - КНУБА 3:2 Енергія-КДЮСШ№1" - "Полісся" 6:3 "Біличанка" - КДЮСШ  0:7 "Полісся" - КНУБА 2:3 КДЮСШ - "Енергія-КДЮСШ№1" 5:4 20171109_143904