Підписуйтесь на нас:

"ЗБШ" та "Економ таксі" розіграють звання чемпіона Коростеня

08.01.2017

Наприкінці грудня завершився груповий етап Чемпіонату м. Коростеня з футзалу серед чоловічих команд - 29 грудня було зіграно заключні матчі. Після нетривалої новорічної паузи турнір поновився: уже третього січня було розіграно 5-8 місця. У матчі за 5-6 місце: "Мал" вирвав перемогу у "Моноліта" з рахунком 3:2, а у матчі за 7-8 місце боротьби не вийшло - "Фан клуб Динамо" розгромив "ОмКар" з рахунком 11:5.

Лідери своїх груп: "Економ таксі" і "ЗБШ" (група А), а також "Легенда" та "Зірка" (група В), 5 січня зійшлись у півфіналах. У першому матчі 1/2 фіналу "Легенда", виграючи по ходу матчу 2:0 у "Економ таксі", у другому таймі розгубила свою перевагу і поступилася 5:2. У іншому півфіналі "ЗБШ" не дав відродити інтригу гравцям "Зірки" - перемога 7:3.

Вирішальні матчі Чемпіонату відбудуться 10 січня у залі ФОКу: о 18:00 "Легенда" з "Зіркою" розіграють бронзові нагороди турніру, а за годину "ЗБШ" з "Економ таксі" визначать переможця Чемпіонату і долю путівки на фінал Житомирської області, який відбудеться у березні 2017 р.