Підписуйтесь на нас:

Завтра у Житомирі відбудеться перший етап розіграшу Кубку Міністра оборони України

25.09.2017

26 вересня у Житомирі відбудеться перший етап Кубку Міністра оборони України серед допризовної молоді, присвяченого Дню захисника України. Турнір проходить у три етапи: перший – відбіркові змагання на першість району серед навчальних закладів; другий – відбіркові регіональні змагання у територіальних зонах; третій – фінальна частина змагань Житомирі (15 жовтня 2017 р.).

У фінальній частині змагань беруть участь команди-переможці територіальних зон за виключенням VІІ територіальної зони, до складу якої входять команди міст обласного підпорядкування (м. Житомир, м. Новоград-Волинський, м. Бердичів, м. Коростень). До фінальної частини змагань від цієї зони виходить дві кращі команди. Всього у фінальній частині змагань приймає участь 8 команд. Фінальна частина Кубку запланована на 15 жовтня у Житомирі.

У Житомирі участь у першому етапі Кубку візьмуть 16 команд, сформованих із учнів міських шкіл. Матчі пройдуть на двох майданчиках: на майданчику ЗОШ №26 та на новому майданчику за адресою вул. Вокзальна, 8. Матчам на Вокзальній, 8 передуватиме церемонія відкриття, яка відбудеться о 15:00.