Підписуйтесь на нас:

Завершився Відкритий чемпіонат міста Житомира з футзалу!

11.03.2020

Завершився найбільший в Житомирській області спортивний турнір – Відкритий чемпіонат міста Житомира з футзалу! Цього року змагання проходили в п’яти лігах. Загалом 51 команда, більше 1600 гравців зіграли близько 500 матчів! Цьогорічним Чемпіоном стала команда «Енергія», до речі, Чемпіон України серед енергетичних компаній! Ще один учасник ВЧМ виборов чемпіонське звання Всеукраїнського рівня, це команда ЖВІ, з чим ми вже вітали переможців.

Наступним кроком є фінальна частина Чемпіонату області, в який приймуть участь переможці та призери регіональних відбіркових етапів Житомира, Бердичіва та Новоград-Волинського. Згідно жеребкування команди розділились на три групи «А», «В» та «С» таким чином щоб до однієї групи не потрапили команди з одного регіону і так буде зіграно 9 ігор в перший день змагань 13-го березня. За результатами першого дня команди, що посіли треті місця в групах припиняють свою участь у турнірі. Другого дня команди розподіляться на дві групи «D» - (А1; С1та В2) і «Е» - (В1; А2 та С2). За підсумками другого ігрового дня на третій день буде зіграно півфінальні та фінальні матчі за схемою D1 - Е2 та Е1 – D2; за 3/4 та фінал.

До вашої уваги склади груп: «А» - «Цар Хліб» (Глухівці), «Грантех» (Житомир) та «Рись» (Н. Волинський); «В» - «AYAS» (Бердичів), «Атлет – Житомир» (Житомир) та «Euro Shoes» (Н. Волинський); «С» - ФК «Бердичів» (Бердичів), «Енергія» (Житомир) та «Смолка» (Н. Волинський).

Дякуємо нашому партнеру «Спортивний Житомир» за надані фотоматеріали.