Підписуйтесь на нас:

Відбулися перші чвертьфінальні матчі наших команд в ІІ лізі АФУ.

28.04.2023

Що ж друзі!? Відбулися перші чвертьфінальні матчі наших команд в ІІ лізі АФУ. Нажаль Форца не змогла перебороти своє прагнення грати від оборони і, майже не завдаючи ударів по воротах, програла «Земельнику» з Кропівницького з рахунком 1-5! Нагадуємо, що для строкатих Житомирян це перший досвід поєдинків на такому рівні, отже можливо не вистачило досвіду. Хоча зауважимо, що коментатор матчу назвав «Форцу» топ-клубом аматорського футзалу та зробив комплімент, зазначивши високу індивідуальну майстерність наших гравців.

В той же самий час «ГУНП-Іванків» досить впевнено обіграло опонентів з Сумської області з рахунком 3-6! Вітаємо хлопців! Команда з Токарів грала без трьох основних гравців (ЧК) і наші поліціанти вдало цим скористалися. Дякуємо за гарну гру та чекаємо матчів відповідей в Житомирі.

Ми, в свою чергу, інформуватимемо про дату та час поєдинків і про посилання на трансляції на нашому сайті, каналі https://www.youtube.com/@FUTSALUKRAINETV АФУ та каналі https://www.youtube.com/@user-nm8mu2kj1c АФЖО. Вболіваємо за наших, дякуємо ЗСУ та віримо в перемогу!