Підписуйтесь на нас:

У середу визначиться переможець міського етапу Кубку Міністра оборони України

27.09.2017

У вівторок, 26 вересня, 16 міських команд розпочали свої виступи у першому етапі Кубку Міністра оборони України серед допризовної молоді, присвяченого Дню захисника України. Матчі відбувалися за кубковою системою на двох майданчиках:  майданчику ЗОШ №26 та на майданчику за адресою вул. Вокзальна, 8.

За підсумками матчів на майданчику ЗОШ №26 путівки до фінальної стадії змагань вибороли команди ЗОШ №19 та Житомирського міського колегіуму, а на Вокзальній, 8 найсильнішими були команди ЗОШ №33 та ЗОШ №27. Саме ці команди і сформували півфінальні пари, які у середу, 27 вересня, визначать переможця першого етапу Кубку Міністра оборони України. Ці ігри відбудуться на Вокзальній, 8, а передуватиме їм анонсована раніше церемонія відкриття майданчика, яка відбудеться о 15:00.

Нагадаємо, Кубок міністра оборони України проходить у три етапи: перший – відбіркові змагання на першість району серед навчальних закладів; другий – відбіркові регіональні змагання у територіальних зонах; третій – фінальна частина змагань, яка відбудеться у Житомирі 15 жовтня 2017 р.