Підписуйтесь на нас:

У Селянщині на новому майданчику розіграли кубок пам'яті Олександра Голяченка

30.10.2017

28 жовтня у Селянщині Черняхівського району відбулося відкриття нового футзального майданчика зі штучним покриттям, після чого відразу стартував Кубок пам’яті Олександра Голяченка – випускника місцевого ліцею, який трагічно загинув на фронті у 2014-му році.

Проведенню спортивної частини передувало привітання учасників заходу, нагородження спеціалістів, які доклали найбільших зусиль до спортивного та патріотичного виховання молоді, демонстрація успіхів та досягнень вихованців Селянщинського ліцею. До речі, даний навчальний заклад зі спортивних ухилом перейменовано на честь молодого випускника Олександра Голяченка, який загинув під час захисту Батьківщини від російської агресії. Тож з особливою пошаною організатори зустріли та привітали батька полеглого героя.

Після попередньої урочистої частини гості свята, серед яких був і голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, дали старт змаганням на «свіжому» футбольному полі. Врешті у вирішальному двобої серед  допризовної молоді зійшлися Хорошівська гімназія та Селянщинський ліцей. Гості впевнено розпочали матч і змогли забезпечити собі відчутну перевагу в чотири м’ячі. Проте під кінець значно розслабилися, чим ледь не скористалися господарі майданчика. Та врешті хорошівці втримали переможний результат 4:3 і внаслідок цього вперше здобули перехідний Кубок.

«Вдвічі приємніше першими грати на таких нових майданчиках. При цьому відчувається якась особлива атмосфера, адже нам уже доводилося відкривати такі поля в нашому районі», – ділиться враженнями учень Хорошівської гімназії Антон Муський.

Після цього визначали переможця й дівочі футзальні команди. Наслідком спортивних баталій стала перемога середньої групи Селянщинського ліцею. Тож за свої звитяги команди-переможниці отримали яскраві Кубки та медалі від організаторів змагань.

«Відкриття даного майданчика має довготермінову перспективу, адже ми на базі даного ліцею сподіваємося відкривати тренувальні секції з футзалу від спортивного товариства «Колос». При цьому передбачається виховання в даному напрямку як хлопців, так і дівчат», – ділиться планами голова Житомирської обласної організації ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко.

Сергій Сіваченко