Підписуйтесь на нас:

У Коростені розпочався Чемпіонат міста з футзалу

15.12.2016

8 грудня у Коростені стартував чемпіонату міста з футзалу серед чоловічих команд. Чемпіонат примітний тим, що проходить за регламентом АФЛУ, а переможець турніру зіграє у фінальній частині Чемпіонату Житомирської області з футзалу. Засновниками Чемпіонату стали виконавчий комітет Коростенської міської ради та Асоціація футзалу м. Коростеня.

За звання переможця турніру змагаються 10 команд, які розбиті на дві групи. У групі А зіграють "Економ Таксі", "ЗБШ", "Моноліт", Фан клуб Динамо" і ФК "Легіон", у групі В - "Легенда", "Давидки", "Зірка", ФК "Мал" та "Омкар". Ігри будуть проходити щовівторка, щочетверга та щосуботи у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону "Спартак". Початок матів у вівторок та четвер о 18:00, у суботу о 15:00.

На урочисте відкриття змагань завітав президент Асоціації футзалу м. Житомира та Житомирської області Віктор Таран, який привітав коростенців у великій сім'ї АФЛУ й висловив надію, що Чемпіонат м. Коростеня стане першим кроком у подальшому професійному розвитку коростенських команд.

Після церемонії відкриття на майданчику ФОКу одразу ж розпочалися футзальні баталії. У матчі-відкритті Чемпіонату м. Коростеня "Економ таксі" обіграв "Фан клуб Динамо" з рахунком 6:4, а "ЗБШ" розгромив "Легіон" 8:3. Наразі у групі А після двох турів лідирують "Економ Таксі" і "ЗБШ" з шістьма набраними очками, у групі В також двовладдя - "Легенда" і "Давидки" мають у своєму активі по одній перемозі.