Підписуйтесь на нас:

У Коростені дівочі команди розіграли "Кубок Миру"

15.05.2018

7 травня у Коростені на оновленому майданчику стадіону "Спартак" відбувся міський турнір з футзалу серед дівчат "Кубок миру".

Участь у змаганнях взяли команди загальноосвітніх шкіл міста №1, №2, №3, №5, №8, №11, міської гімназії, міського колегіуму та команда Коростенського району. Турнір став першими змаганнями, що відбулися на майданчику з оновленим штучним покриттям та новими глядацькими трибунами. Спортивний майданчик було оновлено за кошти міського бюджету та завдячуючи підтримці Коростенського заводу теплотехнічного обладнання.

За результатами змагань перемогу одержала команда міського колегіуму, на другому місці опинилась команда ЗОШ №2, а третіми стали футзалістки з Коростенського району. Кращим гравцем турніру та бомбардиром стала учениця міського колегіуму Федотюк Іванна, кращий воротар турніру – учениця ЗОШ №2 Бутирська Юлія, а кращим захисником турніру було визнано ученицю міської гімназії Гарбарчук Дар’ю. Футбольною надією коростенщини стала учениця міського колегіуму Корнійчук Діана.

офіційний сайт Коростеня