Підписуйтесь на нас:

Студентки Бердичівського педагогічного коледжу виграли Чемпіонат Житомирської області

06.06.2017

У Житомирі відбувся Чемпіонат Житомирської області з міні-футболу серед дівчат Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. У змаганнях взяли участь шість команд: Житомирський агротехнічний коледж, Малинський коледж лісового господарства, Житомирський торгівельно-економічний коледж, Житомирський фармацевтичний коледж, Житомирський коледж бізнесу та права і Бердичівський педагогічний коледж.

Студентки Бердичівського педагогічного коледжу і підопічні Богдана Антонюка, потрапили до групи 1, де їхніми суперницями були команди Житомирського агротехнічного коледжу та Малинського коледжу лісового господарства. У першій грі бердичівлянки перемогли команду з Малина з рахунку 1:0, переможний м’яч на рахунку Наталії Лотоцької. У другому матчі бердичівлянки також здобули перемогу над студентками з Житомира з рахунком 4:1, забитими м’ячами відзначилися Наталія Штіль, Любов Федченко з пенальті, Наталія Лотоцька та Дарина Самсонюк.

Зайнявши перше місце у своїй групі, бердичівлянки вийшли до фіналу, де зустрілися з минулорічними Чемпіонками турніру – командою Житомирського торгівельно-економічного коледжу. Основний час завершився внічию 0:0, а у серії післяматчевих пенальті дівчата були влучнішими та здобули перемогу з рахунком 2:0 і звання Чемпіонок Житомирської області. За підсумками турніру кращим воротарем було визнано гравця команди Бердичівського педагогічного коледжу Марину Корчемлюк.

Склад Чемпіонок Житомирської області з міні-футболу серед дівчат Вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації – команди Бердичівського педагогічного коледжу: Марина Корчемлюк, Юлія Веселик (капітан команди), Наталія Штіль, Оксана Орлик, Олена Мартьянова, Катерина Присяжнюк, Катерина Залюбівська, Любов Федченко, Анастасія Кравчук, Дарина Самсонюк, Наталія Лотоцька. Тренер-викладач – Богдан Антонюк.

Максим Железницький, РІО Бердичів