Підписуйтесь на нас:

Студенти ЖАТК здобули путівку до фіналу Всеукраїнських ігор серед студентів аграрних навчальних закладів

29.05.2019

28-29 травня житомирський зал ФОК був ареною для проведення зонального етапу Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних навчальних закладів.

До Житомира з'їхались п'ять команд: Горохівський коледж, Рівненський коледж НУБіП України, Немирівський коледж будівництва, економіки та дизайну, Мирогощанський аграрний коледж, господарями зонального етапу був чинний Чемпіон - команда Житомирського агротехнічного коледжу. У перший ігровий день команди з'ясовували стосунки у двох групах, а 29 травня визначали підсумковий розподіл місць.

Вирішальні матчі зонального етапу стали зразком безкомпромісної боротьби. Так у грі за третє місце команди Мирогощанського аграрного коледжу і Рівненського коледжу НУБіП на 16-й хвилині обмінялись голами, а сильнішого визначали у серії післяматчевих пенальті, де міцнішими нерви виявились у рівнян. У фіналі між житомирянами й немирівцями також довелось пробивати пенальті. Команда ЖАТК вийшла вперед всередині тайму після голу Галахова, однак у другому таймі господарі не вгледіли за лідером атак суперника Кульчицьким, який зрівняв рахунок у матчі. У серії пенальті житомиряни пробивали влучніше й виграли зональний етап,  а разом із ним і здобули путівку до фіналу Всеукраїнських спортивних ігор, який відбудеться наприкінці червня у смт. Затока Одеської обл. Суперниками житомирян будуть команди-переможці своїх зональних етапів.