Підписуйтесь на нас:

"Штурм-2" став переможцем першого літнього Чемпіонату Олевського району

19.08.2017

17 серпня в Олевську завершився перший літній відкритий Чемпіонат Олевського району з футзалу. Впродовж місяця шість команд з Олевська та Олевського району визначали сильніших на майданчику Олевської гімназії.

У підсумку футзальний марафон найкраще пройшли гравці другої команди «Штурму», які достроково виграли Чемпіонат, а наостанок здобули впевнену перемогу над «Азалією» 6:2. З таким же рахунком «Зірка» у першому матчі туру перемогла олевський «NG». Натомість заключний матч турніру між «Зіркою» та першою командою «Штурму» з огляду на турнірне становище став справжнім фіналом. Команди впродовж всього матчу обмінювались голами, а вирішальний м'яч забила «Зірка» – 7:6 і команда з с. Великий Дивлин стає срібним призером першого літнього відкритого Чемпіонату Олевського району з футзалу.

Традиційно окрім нагородження переможця та команд-призерів кубками, медалями, грамотами та м’ячами від технічного спонсора Асоціації футзалу України компанії “Select”, були відзначені й кращі гравці турніру:

Кращий воротар – Олексій Хомутовський («Штурм-1»)

Кращий бомбардир – Олександр Драпей («Зірка»)

Кращий гравець – Олександр Новак («Штурм-2»)

Пам’ятним призом було нагороджено головного мецената турніру Артема Бєлкіна.

Церемонію нагородження переможця, призерів та лауреатів провели: заступник голови Олевської територіальної громади Олександр Ніколайчук, голова Олевської районної федерації футболу Володимир Гаврилюк, голова Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран та один з ідейних натхненників турніру Віталій Попович.