Підписуйтесь на нас:

Серія пенальті і неймовірний камбек - "Медик" і "Галант" виходять до півфіналу Кубку Житомирської області

29.06.2018

Матчі-відповіді 1\4 фіналу Кубку Житомирської області подарували справжню зливу емоцій: МФК "Галант", попри труднощі зі складом, у божевільному матчі з ФзК "Штурм" святкував перемогу з необхідним рахунком, а гравці "Рятівника" зуміли відіграти чотири м'ячі у "Медика", однак у серії пенальті фортуна була на стороні старожилів футзального руху Житомира.

Таким чином "Галант" і "Медик" стали першими півфіналістами Кубку Житомирської області, своїх суперників вони дізнаються вже сьогодні, жеребкування півфінальних пар відбудеться у залі ФОКу по завершенні матчу між "ГазМясом" і "Твій час-ЖДТУ".

ФзК «Штурм» – МФК «Галант» 1:5 (0:2) протокол матчу

Голи: Овчаров -20, 26; – Тарасюк 11; Красновський 12, - -19, 21; Бенедицький В. 18; Бенедицький А. 19;

Попередження: Овчаров, Тимощук, Чернега, Черновол, Сохацький – Грищенко

Вилучення: Сохацький – немає

Ситуація після першого чвертьфіналу зобов’язувала гравців «Галанту» забивати більше трьох м’ячів, а тому й номінальні гості зі стартових хвилин увімкнули максимальні оберти. До такого розвитку подій футзалісти «Штурму» були готовими, особливо воротар Говорадло. Андрій не розгубив кураж після першого матчу і в ключових епізодах гри щоразу рятував свою команду. За такого розвитку подій господарі вичікували свого шансу в контр-атаках і хоча гравці «Галанту» лише зрідка припускалися помилок у захисті, свої нагоди гравці «Штурму» не використали. Навала на ворота «Штурму» нарешті спрацювала під завісу тайму, коли Тарасюк, а згодом Красновський по черзі розписалися у воротах господарів.

Початок другого тайму був вже за гравцями «Штурму», але їх володіння ініціативою на рахунку жодним чином не позначилось. Як показав подальший сценарій матчу, гості просто взяли паузу. Спочатку класний дальній постріл у дев’ятку вдався Віталію Бенедицькому – 3:0, а за мить Артем Бенедицький вивів «Галант» вперед за сумою двох матчів. Чи не найреальнішу нагоду відродити інтригу мав Овчаров, який пробивав пенальті, але не зумів переграти Войцеховського, котрий за відсутності воротаря зайняв місце в рамці. Нереалізований стандарт записав до свого активу і Красновський, та на відміну від господарів, Юрій згодом сам же і виправився за свою помилку – 5:0. А поки м’ячі влітали у ворота «Штурму» біля протилежних воріт Сохацький і компанія продовжували марнувати свої нагоди. Нарешті забити господарям вдалося на заключній хвилині гри, гол в активі Овчарова. Загалом же заключна хвилина матчу вмістила в себе і п’ятий фол «Галанту», і вищезгаданий гол Овчарова, і відмінений пенальті у ворота гостей, і як наслідок невеличку штовханину. Втім, арбітри зафіксували перемогу «Галанту» 5:1, який без воротаря і в усіченому складі здобув путівку до півфіналу турніру.

«Медик» – «Рятівник» 2:6 (по пен. 3:1) протокол матчу

Голи: Когут 4; Романенко 18; – Пашинський 6, 21, 23; Коваль 8, 13; Галетко 10;

Попередження: Когут – Коваль

Подібно до «Галанту» у не найсильнішому складі на матч-відповідь проти «Медика» вийшов і «Рятівник», а тому і швидкий гол Когута був закономірним. Тим не менше «рятівники» оперативно взялися виправляти ситуацію, внаслідок чого Пашинський за дві хвилини відновив «статус кво». Поки господарі збиралися з думками, Коваль вивів «Рятівник» вперед, а невдовзі Галетко після розіграшу стандарту застав зненацька воротаря господарів Костюкова – 3:1. У господарів все ще залишався гандикап у два м’ячі, а тому і після третього голу вони не зробили правильних висновків. З цього скористався Коваль, який оформив «гол в роздягальню».

У другому таймі «рятівники» не відмовились від тактики високого пресингу, однак «медики» пристосувався до гри суперника і з часом не лише посунули гру від власних воріт, а й забили, елегантний гол п’ятою в активі Романенка. Гості не втрачали надії й посилили тиск на ворота суперника, однак «Медик» тримав оборону. Так тривало до 21-ї хвилини, поки за справу не взявся Пашинський. Юрій з інтервалом у дві хвилини довів рахунок у матчі до ідентичного першій зустрічі – 6:2 і для визначення другого півфіналіста довелося пробивати пенальті. У серії післяматчевих 6-метрових ударів влучніше били «медики», які завдяки сейву Костюкова і вирішальному голу Любченка завоювали путівку до півфіналу турніру.