Підписуйтесь на нас:

Рішення КДК АФЖ від 6 березня

08.03.2018

6 березня відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу м. Житомира, на якому розглядалося дисциплінарне порушення гравця "Квари" Євдощука Артема та протест команди "Інтертелеком".

На основі рапорту арбітра матчу, Положення про проведення Чемпіонату м. Житомира з футзалу сезону 2017/2018 рр. та відповідно до п. 3. 2 додатку V Дисциплінарних правил ФФУ члени КДК АФЖ вирішили відсторонити гравця команди "Квара" Євдощука Артема на три наступних матчі під егідою Асоціації футзалу м. Житомира і накласти на гравця фінансовий штраф у розмірі 500 грн.

Розглянувши протест команди "Інтертелеком" на факт участі у матчі "Інтертелеком" - ДЮСШ "Полісся", який відбувся 3 березня, незаявленого гравця у складі ДЮСШ "Полісся", члени КДК АФЖ, керуючись п 5.9. Положення про проведення Чемпіонату м. Житомира з футзалу сезону 2017/2018 рр., вирішили задовольнити протест команди "Інтертелеком", команді ДЮСШ "Полісся" зарахувати поразку з рахунком 0:5, команді "Інтертелеком" відповідно перемогу 5:0.

Після рішення КДК АФЖ турнірна таблиця першої ліги має наступний вигляд