Підписуйтесь на нас:

Результати 17 туру вищої та першої ліг Чемпіонату м. Житомира

26.02.2018

17-й тур Вищої ліги став найрезультативнішим: у чотирьох із п'яти матчів було забито більше 10 голів, а "ІнБев" з "Енергією" спромоглися покращити рекорд результативності Чемпіонату. У першому надрезультативному матчі "Грантех" перемогою 10:4 над "Коростенем" розставив всі крапки над "і" у боротьбі за четверте місце в турнірній таблиці. Найменше голів було зафіксовано у протистоянні "атлетів" з "Форцою" - лише шість, п'ять із яких влетіло у ворота "Форца", три з них в активі Яворського. Програму розгромів продовжили "Енергія" та "ІнБев", у ролі жертв виступили "ГазМяс" та "Медик" відповідно, які отримали у свої ворота по 14 голів. У заключному матчі туру юнаки СК "Візаж-Полісся" дали справжній бій "Персею", який веде відчайдушну боротьбу за виживання з "Медиком" - 6:5 перемога команди Малого. Проявлений характер гравців «Персея» не був марним, адже у заключному й вирішальному матчі всього сезону «Персей» для збереження прописки у вищій лізі влаштує й нічия, за іронією долі наступної неділі «Персей» зіграє зі своїм прямим конкурентом у боротьбі за виживання - «Медиком».

«Грантех» – «Коростень» 10:4 (2:0)

Голи: Орлик 6, 15, 16; Алєксєєв 10; Яліков 17, 18, 21; Шмайхель 21; Біляченко 22; Галетко 25; – Мартинович 16; Гаєвський 20, 28; Джус 23;

Попередження: немає – Гаєвський, Мартинович

Уже в першій атаці «Грантеха» Алєксєєв повинен був відкривати рахунок у матчі, та його удар «потягнув» воротар «Коростеня» Грабовець. Олексій і у подальшому не залишався без роботи, адже господарі продовжили тиснути на ворота суперника. Така тактика дала свій результат всередині тайму, коли коростенці не зуміли зупинити Орлика – 1:0. На цьому житомиряни не зупинились і невдовзі Алєксєєв подвоїв перевагу «Грантеха». Щодо коростенців, які звітний матч проводили лише з однією заміною, то свій найреальніший момент гості мали на початку тайму, коли той-таки Алєксєєв виніс круглого з лінії воріт після удару Гаєвського.

У другому таймі житомиряни роззабивалися: Орлик протягом двох хвилин двічі розписався у воротах «Коростеня», Яліков забив своїх три м'ячі, які через отриману травму не встиг забити у першому матчі, по одному влучному пострілу на рахунку Біляченка і Шмайхеля. У відповідь коростенці організували два голи, авторами яких стали Гаєвський та Джус. У підсумку житомиряни настріляли супернику десять голів, хоча й останнє слово у матчі було за коростенцем Гаєвським – 10:4 «Грантех» виграє матч за четверте місце.

ФК «Атлет-Житомир» – ФзК «Форца» 5:1 (0:0) Голи: Яворський 17, 21, 28; Терновой 24; Коваль 27; – Савчин 17; Попередження: немає – Оніщук

Ставка «атлетів» на швидкий гол не спрацювала: гравці «Форци» стримали натиск суперника, а у найвідповідальніші моменти свою команду виручав воротар гостей Ковальчук. Поступово «картатим» вдалося посунути гру від власних воріт і команди зосередились на боротьбі за територіальну перевагу, посунувши атакуючу гру на другий план.

Нарешті порадувати вболівальників у залі ФОКу голами опоненти спромоглися у другій половині матчу: Яворський відкрив рахунок у матчі, а за мить Савчин реалізував свій вихід віч-на-віч із Проценком. Нічия не влаштовувала «атлетів», а тому господарі додали в активності й після декількох змарнованих нагод Яворський знову вивів «Атлет-Житомир» вперед. Аби убезпечити себе від форс-мажорів у вигляді голів суперника, Терновой  за три хвилини відправив у ворота гостей третій м’яч, а під завісу матчу Коваль разом із Яворським підсумували перемогу новоспеченого Чемпіона м. Житомира.

«Енергія» – «ГазМяс» 14:2 (5:1) Голи: Петренко 2, 9, 23, 26, 28; Тарасюк 7; Яцковець 8, 15, 28; Добровінський 12; Слюсар 20, 23; Пінчук 21; Максимчук 26; – Михайленко 14; Островський 15; Попередження: немає – Мороз, Островський

«Енергетики» почали виправдовувати статус фаворита матчу уже на другій хвилині, коли Петренко відкрив рахунок у матчі. У подальшому підопічні Подранного не збавляли обертів й протягом першої 14-хвилинки ще чотири рази змусили Пащука, який за відсутності воротарів «ГазМясу» зайняв місце у воротах, виймати м’яча з сітки власних воріт. Гості розуміли, що шансів в атаці у них буде небагато, а тому й до реалізації своїх моментів підійшли надвідповідально. Один із них капітан «ГазМясу» Михайленко перетворив у гол на заключних секундах тайму.

Прикладу свого одноклубника послідував Островський, якому для голу вистачило п’яти стартових секунд другого тайму. На цьому успіхи «ГазМясу» в атаці завершились, за справу взялися «енергетики». Найбільш точним у завершальній фазі атак у складі господарів був Петренко, який у підсумку оформив пента-трик, хет-трик в активі Яцковця, дубль вдався Слюсару - 14:2 «ГазМяс» встановлює своєрідний рекорд у вигляді 102 пропущених м'ячів, на відстані трьох м'ячів «Медик».

«Медик» – ФК «ІнБев» 3:14 (2:3)

Голи: Данюк 13, 17; Безпрозванний 14; – Коробка 6, 25; Самчик 9, 21; Маліновський 12, 17, 22; Іванов 15, 16, 25; Леонов 17; Горло 20; Ковальчук 23; Погорілець 27;

Попередження: немає – Іванов «Персей» – СК «Візаж-Полісся» 6:5 (2:1) Голи: Контефт 3, 24; Самчик 11, 15; Балашкевич 17; Цирюк 28; - Розпотнюк 4, 16; Олексюк 21, 23; Поліщук 22; Попередження: Контефт - Розпотнюк

Перша ліга

МФК "Галант" - переможець першої ліги Чемпіонату м. Житомира сезону 2017/2018 рр. Чемпіонський титул "Галант" оформив у матчі з "Актив-Агро", у якому підопічні Воловня святкували перемогу з рахунком 3:1. І якщо з тріумфатором першої ліги все зрозуміло, то у боротьбі за срібні та бронзові нагороди боротьба у самому розпалі, а серед претендентів одразу чотири команди. Наразі на третю сходинку піднявся ФзК "Штурм", який скористався переносом матчу "ЖВІ ім. Корольова" - "Квара", а у своєму матчі не залишив шансів юнакам ДЮСШ "Полісся" - 5:0. Наприкінці сезону нарешті розігрався "Інтертелеком", який виграв другий матч поспіль, цього разу "зв'язківці" здобули вольову перемогу у матчі з "Авіатором" й зберігають шанси врятуватися від пониження у класі.

ФК «ІнБев-2» – «Авіатор» 1:1 (1:1)

Голи: Горносталь 10; – Ясінський 12;

Попередження: немає – Ясінський, Самійлик

Програму 17 туру першої ліги у суботу відкривали «ІнБев-2» і «Авіатор». На звітний матч «пивовари» зібрали лише шість гравців, а тому з початку матчу віддали ініціативу «Авіатору». Гості з радістю прийняли такий подарунок й взялися штурмувати ворота суперника, але безрезультатно. Натомість пивовари реалізували чи не першу свою нагоду: Горносталь заробив штрафний і сам же його реалізував. Та всі старання Сергія перекреслили його одноклубники, які під завісу матчу подарували м’яча Ясінському – 1:1.

У другому таймі гості так само контролювали матч, але так само безуспішно намагалися підібрати ключі до воріт суперника, які надійно захищав Подорожній. У підсумку Кирило зі своєю місією впорався на відмінно, тоді як його партнери по команді свої нечисленні моменти також не реалізували – мирова 1:1.

«Інтертелеком» – «Авіатор» 4:3 (2:0)

Голи: Сак 4; Кірейчиков 5; Бобла 17; Окрушко 26; – Бондарчук 14; Голуб 18; Майструк 25;

Попередження: Войналович – немає

Вилучення: немає – Хіміч Р.