Підписуйтесь на нас:

Результати 10 туру вищої та першої ліг Чемпіонату м. Житомира

09.01.2018

10-й тур Вищої ліги розтягнувся на два тижні: у неділю відбулося два поєдинки, ще два матчі буде зіграно у вівторок та четвер, а завершиться все у суботу, 13 січня, матчем "Енергії" з "Форцою". У недільних матчах сенсацій не відбулося: "Коростень" з "ГазМясом" знову влаштували гольову перестрілку, яка завершилась тріумфом коростенців, а юнаків СК "Візаж-Полісся" у протистоянні з "Грантехом" вистачило лише на перший тайм - поразка 8:1.

Натомість у матчах 10 туру першої ліги було вдосталь як емоцій, голів й інтриги, так і несподіваних результатів. Уже в першому матчі вихованці ДЮСШ "Полісся" дали справжній бій більш досвідченим "авіаторам" і якби не Майструк, юнаки "Полісся" цілком могли розраховувати на перемогу. Не менш напруженим вийшли матчі "Штурм-Полісся" з "Галантом" та "Інтертелекому" з "ІнБев-2", у яких переможець також визначився на заключній хвилині гри. У інших матчах туру "ЖВІ ім. Корольова" святкував перемогу у матчі зі "Штурмом", а "Квара" розгромила "Актив-Агро" з рахунком 6:1.

Вища ліга «ГазМяс» – «Коростень» 5:8 (2:5) Голи: Прус 3; Островський 9, 20; Мороз 20; Сінкевич 24; – Черепанський 2; Скорода 3, 8; Джус 5; Гаєвський 12, 27, 28; Козаренко 22; Попередження: Романюк – Козаренко

Протягом стартових хвилин матчу команди встигли тричі розписатися у воротах один одного й у подальшому не думали зупинятися. Поки гравець «ГазМясу» Дмитро Романюк за відсутності воротарів звикав до нового амплуа, коростенці взяли гру під свій контроль й продовжили забивати у ворота «ГазМясу». Загалом же у першому таймі у воротах господарів побувало п'ять м’ячів, натомість у відповідь житомиряни зуміли організувати гол Островського.

У другому таймі команди збавили темп: коростенці контролювали хід матчу, «ГазМяс» відпрацьовував гру у захисті, а Романюк продовжив відточувати свої воротарські навички. Та навіть за такого розвитку подій житомиряни спромоглися скоротити розрив у рахунку до мінімуму: Островський ударом зі штрафного відправив круглого під поперечку, а за мить Мороз забив у ворота «Коростеня» четвертий гол. Та як тільки господарі задумалися про камбек, Гаєвський разом із Козаренком розставили все на свої місця – 8:5 і коростенці продовжують боротьбу за призові місця.

«Грантех» – СК «Візаж-Полісся» 8:1 (2:1) Голи: Ничипоренко 5; Алєксєєв 13, 17; Яліков 18, 23; Біляченко 21, 22, 24; – Розпотнюк 4; Попередження: немає

З яких тільки позицій не били футзалісти «Грантеха», які тільки комбінації не розігрували, а перший гол влетів саме у їх ворота, його автором став капітан СК «Візаж-Полісся» Розпотнюк. А якби не поперечка, Поліщук повинен був запалювати двійку навпроти СК «Візаж-Полісся». За класикою жанру після власного нереалізованого моменту гості пропустили – Ничипоренко зрівняв рахунок у матчі. А невдовзі постійний тиск на ворота СК «Візаж-Полісся» призвів до другого голу, автором якого після демонстрації індивідуальної майстерності став Алєксєєв.

Якщо у першому таймі юнаки СК «Візаж-Полісся» намагалися на рівних протистояти супернику, то з плином часу другої половини матчу перевага гравців «Грантеха», яку вони не втомлювалися втілювати у голи, ставала все переконливішою. Під завісу матчу підопічні Терещука роззабивалися: хет-трик оформив Біляченко, Яліков відзначив своє повернення після важкої травми дублем, а відтак 8:1 - розгромна перемога «Грантеха».

Перша ліга

«Авіатор» – ДЮСШ «Полісся» 5:5 (0:3)

Голи: Майструк 14, 15, 20, 24, 26; – Кравець 1, --26; Сикан 10, 23; Свистельник 10; Скримінський 24;

Попередження: Хіміч О., Хіміч Р. – немає

Вилучення: немає – Сикан

Юнаки «Полісся» забили у першій же своїй атаці – на 17-й секунді Кравець завдав невідпорного удару по воротам «Авіатора» й відкрив рахунок у матчі. Після пропущеного голу ініціативою заволоділи господарі й моменти біля воріт ДЮСШ «Полісся» почали виникати все частіше й частіше. Найближчим до голу був Корольов, чий потужний постріл прийняла на себе стійка, тоді як гості зробили ставку на контр-атаки. Така тактика двічі спрацювала ще у першому таймі, коли Сикан та Свистельник почергово розписалися у воротах «авіаторів».

У другому таймі за справу взявся капітан «Авіатора» Майструк. Денис протягом двох стартових хвилин відквитав два м’ячі, а всередині тайму оформив хет-трик. У перервах між голами господарів свої моменти мали й вихованці «Полісся», однак жоден зі своїх моментів не реалізували. Що не вдалося гостям з гри, вдалося Сикану зі штрафного – 4:3. «Авіатори» одразу ж почали грати у п’ять польових і невдовзі підловили суперника на помилці, яку реалізував невгомонний Майструк. Та не встигли господарі як слід порадіти голу, як Скримінський знову вивів ДЮСШ «Полісся» вперед. На порятунок матчу у «авіаторів» залишалось трохи більше хвилини, протягом якої вони встигли поз’ясовувати стосунки з суперниками і врешті забити гол. Лаври кращого гравця матчу й рятівника «авіаторів» дісталися Майструку, який записав до свого активу пента-трик.

«Штурм-Полісся» – «Галант» 3:4 (1:2)

Голи: Новак 2, --25; Сорока Я. 18; Пронік 20; – Грищенко 5, 26; Тарасюк 13, 22;

Попередження: Новак – Безверхий, Ковальчук

Вилучення: Сорока Я. – немає

Команди завелися з перших хвилин матчу й для початку обмінялися швидкими голами у виконанні олевчанина Новака та житомирянина Грищенка. Практично весь перший тайм суперники провели на зустрічних курсах, регулярно обстрілюючи ворота один одного. Та попри надактивну гру в атаці, голів вболівальники чекали аж до кінця тайму, коли гравець «Галанту» Тарасюк переправив простріл свого одноклубника у ворота.

У другій 13-хвилинці олевчани серйозніше взялися за справу, а тому і моментів біля воріт «Галанту» побільшало. Врешті досягли свого господарі на 18-й хвилині, а невдовзі Пронік після розіграшу стандарту відправив у ворота «Галанту» третій гол. Підопічні Воловня одразу ж перехопили ініціативу й після декількох змарнованих нагод Тарасюк все ж вразив ворота «Штурм-Полісся». За класикою жанру розв’язка матчу настала на заключній хвилині матчу. Спочатку олевчани отримали право на дабл-пенальті, який не реалізував капітан Новак, а у відповідь «Галант» розіграв кутовий й вивів на ударну позицію Грищенка, який і приніс своїй команді перемогу над принциповим суперником – 4:3 «Галант» закріплює свої лідируючі позиції.

ФзК «Штурм» – «ЖВІ ім. Корольова» 4:6 (3:2)

Голи: Сікайло 4; Тимощук 6, 26; Черновол 7; – Білошицький 4; Томашевський 8, 21; Сичевський 20, 23; Поліщук 22;

Попередження: немає

Команди почали матч практично без розвідки, внаслідок чого голи влітали у ворота суперників із завидною регулярністю. Все почалося з голу «штурмовика» Сікайла, на що у гостів відповів Білошицький. Після нетривалої паузи гравцям «Штурму» вдався надактивний відрізок матчу, протягом якого Тимощук з Черноволом по черзі розписалися у воротах суперника. На те, щоб відіграти два м’ячі ще у першому таймі гостям забракло часу, а їх успіхи в атаці обмежились голом Томашевського.

Гості продовжили підбирати ключі до воріт «Штурму» уже у другому таймі. На це їм знадобилося сім хвилин, по завершенні яких Сичевський спочатку зрівняв рахунок у матчі, а за мить Томашевський відгукнувся на простріл свого одноклубника й вивів «ЖВІ ім. Корольова» вперед. Після голу В’ячеслава гравці «Штурму» опустили руки й швидко пропустили від Поліщука й Сичевського. Втім, заключне слово у матчі було все ж за господарями, крапку у матчі влучним пострілом поставив Тимощук – 6:4 «ЖВІ ім. Корольова» бере реванш за поразку в першому колі.

«Актив-Агро» – «Квара» 1:6 (1:3)

Голи: Вишневський 10; - Кварацхелія 7, 14; Євдощук 9; Градовський 12; Городнюк 19; Беланов 25;

Попередження: немає - Кварацхелія, Беланов

Вилучення: Ільчук - немає

Стартовий натиск у виконанні гравців «Квари» бажаного результату не приніс, а тому гостям довелося шукати інших нагод для взяття воріт. Перша із них сталася на сьомій хвилині, коли «Квара» отримала шанс на штрафний, який реалізував Кварацхелія. Невдовзі Євдощук подвоїв перевагу своєї команди і лише після цього гравцям «Актив-Агро» вдалося перетворити одну зі своїх атак на гол. Попри тотальний контроль над грою і вилучення Ільчука у складі господарів, на більше «Квара» не спромоглася.

Чисельну більшість гості реалізували уже у другому таймі, дубль оформив Кварацхелія. Але на цьому футзалісти «Квари» не зупинилися й протягом другої 13-хвилинки ще тричі вразили ворота суперника, на що у гравців «Актив-Агро» відповіді так і не знайшлося – 6:1 «Квара» набирає чергових три очки.

«Інтертелеком» – ФК «ІнБев-2» 6:5 (2:4) Голи: Пугаков 8, 19; Мирний 12, 15, 16, 20; - Горносталь 2, 12; Гурковський 5, 11; Голеня 18; Попередження: немає - Тібейкін, Сенько

Жвавий початок у виконанні гостів забезпечив їм гандикап у два м’ячі: Горносталь, опинившись у потрібному місці в потрібний час, відкрив рахунок у матчі, а за три хвилин Гурковський подвоїв перевагу своєї команди. Тим часом у гравців «Інтертелекому» нічого не клеїлось в атаці, а перший по-справжньому небезпечний момент мав Мирний, удар якого прийшовся у поперечку. Тим не менше, після нереалізованого моменту Владислава господарі одразу ж забили, гол в активі Пугакова. Гравці «Інтертелекому» спробували відігратися ще у першому таймі й забили, однак на гол Мирного у складі «ІнБев-2» двома влучними пострілами відповіли Гурковський та Горносталь.

Свої плани на ліквідацію дефіциту м’ячів господарі почали втілювати уже у другому таймі. Так протягом стартових трьох хвилин Мирний двічі вразив ворота «ІнБев-2» й встановили на табло нічию 4:4. Опісля пішла гра на зустрічних курсах й з-поміж низки моментів опоненти реалізували по голу. Господарі не зупинилися на досягнутому й невдовзі Мирний оформив дубль після розіграшу стандарту. Усі спроби «пивоварів» відігратися були марними, не врятувала становище навіть гра з п’ятим польовим, а відтак 6:5 перша перемога «Інтертелекому» в сезоні.