Підписуйтесь на нас:

Передноворічний батл ФК Полісся Житомир та ФК Інбев став окрасою тижня!

27.12.2019

Серед багатьох подій насиченого минулого тижня сталося ще одне футзальне свято, котре відбувалось за підтримки Асоціації футзалу м.Житомира.

До передноворічних заходів, долучився, вже традиційний, батл між вихованцями ФК Полісся U-12 та ФК Інбев Junior, а також захоплюючий матч між зірками основних команд ФК Полісся Житомир та ФК Інбев Житомир. Варто відмітити, що і маленькі учасники батлу і дорослі, були налаштовані тільки на перемогу й не поступалися на жодному клаптику ігрового майданчику, за що і були нагороджені солодкими подарунками та грамотами.

Родзинкою цьогорічного свята стало протистояння  дорослих команд «Полісся» та «Інбеву», шалений темп та динаміка гри були помітні навить не фахівцям. Новорічна атмосфера та дух свята панував в спорткомплексі ФОК не тільки на ігровому майданчику, а й між вболівальниками, які палко підтримували своїх улюбленців! Товариський поєдинок ФК Полісся та ФК Інбев не залишив байдужим нікого, адже це був естетично вишуканий матч, в якому поєднувались навички футболу та футзалу.

Проте, з самого початку «фортуна» стала на бік «Інбеву». Вже на 6’-й хвилині, завдяки блискучій комбінації,  «пивовари» відкрили рахунок, на 8’-й подвоїли, а на 13’-й хвилині потроїли рахунок та пішли на перерву. В першому таймі обидва колективи показували хороші фізичні кондиції, а головне командну гру.

Другий тайм розпочався з незначного першого фолу «Полісся», який не призвів до небезпечного моменту біля воріт голкіпера ФК Полісся Житомир - Олега Мозіля. «Не зупиняти темп та контроль гри», саме з таким гаслом ФК Інбев продовжив другий тайм, що і призвело до четвертого забитого м’яча у ворота ФК Полісся Житомир. На табло – 0:4, проте це не засмутило вболівальників ФК Полісся Житомир: гучні молодики співали різних пісень, підганяли своїх улюленців вперед та вболівали від душі! Певне це надихнуло гравців «Полісся» й за допомогою вдалої комбінації 14-ий номер «жовто-зелених» - Мосіюк Олександр, на 16’-й хвилині запалив на табло 1:4.

Завдяки цьому реалізованому м’ячу, в гравців ФК Полісся відкрилось друге дихання. Але, нажаль, його вистачило на короткий проміжок часу, рівно на декілька хвилин до вирішального моменту матчу. І на 23’-ій хвилині Дмитро Вакула поставив крапку в протистоянні двох професійних колективів, змінивши рахунок – 1:5 на користь ФК Інбев.

Таким чином наше передноворічне футзальне свято стало гарним подарунком для вболівальників обох команд!

І тренери і гравці і вболівальники, по закінченню батлів отримали порцію мотивуючих слів від міського голови Сухомлина С. І., голови Асоціації футзалу м. Житомира Тарана В. Л.

Підводимо підсумки цього захоплюючого та неймовірно яскравого свята!