Підписуйтесь на нас:

Ось і добіг кінця футзальний сезон на Житомирщині!

18.03.2020

     

 Ось і добіг кінця футзальний сезон на Житомирщині! Він був і важким і цікавим, для когось втіленням мрій, для когось розчаруванням. Найбільший турнір з футзалу за останні 20 років. Вісімдесят сім команд в 9 лігах в трьох регіональних відбіркових етапах. Дебют цікавих та моторних команд з Новограда, призова сходинка для Бердичіва, тріумф Грантеха та Енергії – це все футзал нашої області в цьому сезоні. 

       Нажаль неприємний фактор – пандемія та, пов’язаний із нею, карантин внесли певні корективи. Невизначеність термінів Всеукраїнських фіналів та проведення обласного фіналу без глядачів додають відчуття незакінченості. Але не будемо про сумне!

       Отже найбільший турнір, найдовший турнір та найнапруженіший турнір. Справжній бій в фінальному матчі та багато різних емоцій – це все Чемпіонат Житомирської області з футзалу! Енергія десять років ішла до золота в Чемпіонаті міста і була за крок до золота області. Грантех неімовірну кількість зусиль приклав за останній час для здобуття призового міста і, імовірно, правильно розрахував свої сили – бронза в місті та звання Чемпіона Житомирської області. ФК Бердичів – завзята команда з великими амбіціями та натхненням. Запекле протистояння «Euro Shoes» та ФК Бердичів за вихід у півфінал показало, що Новоград приїхав не статистом. Навить «Атлет – Житомир», хоч і залишився в обласному фіналі без нагород але друга сходинка в місті та єдина поразка в області від самого Чемпіона. Хочемо подякувати усім: гравцям, тренерам, керівникам команд, глядачам, журналістам і, окрема подяка Управлінню сім’ї молоді та спорту міської ради та Департаменту культури, молоді та спорту ОДА. Чекаємо на закінчення карантину та сподіваємось, що і на Всеукраїнському рівні Житомирськи команди підтримують резюме Інбева та Енергії які, нагадуємо, в минулому сезоні стали Чемпіоном України та Володарем Кубку, відповідно, серед аматорських команд!!!

     Міцного всім здоров’я та натхнення на нові досягнення!!!!