Підписуйтесь на нас:

"Олесана" і "Рятівник" здобувають путівки до плей-офф Кубку Житомирської області

21.06.2018

Артем Сога на заключній хвилині гри рятує для "Олесани" нічию і забезпечує своїй команді участь у плей-офф Кубку Житомирської області, а ФСК "Роял" у гольовій перестрілці перемагає "Твій час-ЖДТУ" й виводить "Рятівник" на першу сходинку групи В - підсумки заключних матчів у групах А і В.

«Олесана» – «Довжик» 5:5 (2:1) протокол матчу

Голи: Сога 1, 11, 17, 26; Мельничук 16; – Герасимчук 8; Бобла 14, 15; Сак 19; Войналович 23;

Попередження: Мельничук – немає

«Олесана» приголомшила суперника вже на стартових секундах матчу, коли Сога несильним, але точним пострілом вразив шістку воріт гостей. Згодом були нереалізовані моменти гравців «Довжика» Войналовича і Демчика, яким у найвідповідальніший момент забракло влучності, а у відповідь Мельничук мало не подвоїв перевагу «Олесани», та його постріл прийшовся у стійку. Гравцям «Довжика» і надалі не щастило у нападі, хоча і моменти біля воріт господарів вони створювали регулярно. Нарешті реалізувати свою нагоду гостям вдалося на восьмій хвилині, гол в активі Герасимчука. Радість «Довжика» тривала три хвилин, поки господарі не розіграли стандарт, який завершився голом Соги.

Не встигли арбітри дати стартовий свисток другого тайму, як Бобла, скориставшись пасом Демчика, зрівняв рахунок у матчі, а за лічені секунди Вадим вивів «Довжик» вперед. Гравці «Олесани» погодились на запропоновані суперником правила гри і протягом двох хвилин також оформили два взяття воріт зусиллями Соги і Мельничука. Футзальні гойдалки продовжив Сак, який встановив на табло ФОКу 4:4. За законами жанру наступний гол мав влетіти у ворота «Олесани», роль режисера матчу взяв на себе Войналович. До перемоги «Довжику» не вистачило 30 секунд: господарі кинули у фланговий прорив Согу, який і врятував для «Олесани» нічию – 5:5 і навіть одного набраного очка «Олесані» вистачило для здобуття другої путівки до 1\4 фіналу Кубку Житомирської області.

«Форца-1» – МФК «Галант» 2:5 (1:3) протокол матчу

Голи: Євтушок 13; Ковпак 15; – Левчук 5; Безверхий 7, 25; Добровінський 8; Красновський 20;

Попередження: немає – Добровінський

Гравці «Форци-1» почали звітний матч першим номером в надії взяти суперника його ж тактикою. І хоча бажання у господарів було через край, втілити його у забиті м’ячі їм його ніяк не вдавалося. Коли ж гравці «Галанту» заспокоїли гру, на перший план одразу вийшла виконавська майстерність. Із цим компонентом у гостей все було гаразд, що першим продемонстрував Левчук – 1:0. А поки господарі збиралися з думками, Безверхий на пару з Добровінським довели перевагу «Галанту» до трьох м’ячів. Натомість гравці «Форци-1» продовжили гнути свою лінію і ще до перерви відквитали один м’яч зусиллями Євтушка.

У другому таймі «Форца-1» продовжила тиснути на ворота «Галанту» і чи не одразу досягла свого, коли Ковпак елегантно перекинув воротаря гостей Гутника і звів відставання до одного м’яча. Загостривши інтригу до максимуму, команди запропонували глядачам гру на зустрічних курсах. До такого розвитку подій краще були готовими гості – Красновський і 4:2. Цього разу сил на гідну відповідь гравцям «Форци» забракло, а крапку у матчі поставив Безверхий – 5:2 і «Галант» не пускає «Форцу-1»до плей-офф Кубку.

Група В

СК «Імпульс» – «Рятівник» 5:9 (0:3) протокол матчу

Голи: Демчук +20, 21, 26; Шумляківський 24, 26; – Галетко 2, 18; Коваль 10; Колодницький 12; Бондар 17, 20; Захарченко 21; Галетко 25; Сторожук 26;

Попередження: Шумляківський – немає

ФСК «Роял» – «Твій Час-ЖДТУ» 5:4 (1:3) протокол матчу Голи: Бахур 7; Ясинський 16; Стройванс 18, 21; Мазуренко 19; – Гвоздь А. 5; Прозапас 6; Стукал 11; Маліновський 26; Попередження: Стройванс – Гвоздь А., Виговський, Маліновський, Прозапас, Момотюк