Підписуйтесь на нас:

Михайло Соколовський: "Друге коло буде ще цікавішим, але все розставить по своїх місцях лише останній тур чемпіонату"

13.01.2018

Чинний чемпіон Житомир з футзалу - ФК "ІнБев"- у новому сезоні 2017/18 продовжує боротися за збереження свого титулу. Команда успішно стартувала в чемпіонаті, одразу ж захопивши лідерство в турнірній таблиці й змогла обіграти таких сильних конкурентів як "Енергія" та "Грантех". Але нічия з "Коростенем" та поразка від ФК "Атлет-Житомир" наприкінці І кола відкинули "пивоварів" на другу сходинку турнірної таблиці. Втім, "ІнБев" все ж зберігає всі шанси не просто пробитися в обласний турнір, а й на перемогу в нинішньому сезоні.

Головний тренер ФК "ІнБев" Михайло Соколовський вважає, що друге місце його команди за результатами І кола цілком закономірне.

- Ми завершили І коло на другому місці і на даному етапі це закономірно. Це коло для нас вийшло експериментальним. У нас було мінус 8 футзалістів порівняно з минулим сезоном. Складно, але ми добрали лише одного Вакулу і молодь з Екстра-ліги, самі бачите, вона лише вчиться грати. Це в жодному разі не виправдання, ми працюємо над результатом, тасуємо четвірки. Намагаюся задіювати всіх футзалістів, хоча можна спокійно грати в 5-6 чоловік основи, як це роблять багато команд. Мета в будь-якому випадку - перше місце, але при умові, що всі будуть грати і отримувати ігрову практику.

- Кінцівка І кола видалася не надто вдалою для команди. Чому так?

- Можливо, десь далася взнаки недооцінка суперника, хоча я налаштовував хлопців на боротьбу. Але не можна говорити, що той же "Коростень" слабка команда, там всі люди футбольні, демонструють хороший футзал, вони обіграли "Енергію". По "Атлету" теж зрозуміло - у них достойний колектив. Люди дочекалися свого шансу, використали свої можливості, ми ж своїми не скористалися. Будемо сподіватися, що нам в ІІ колі пощастить більше. Це суперництво, боротьба, хто буде правильніше працювати і перед собою ставити певні цілі, виконувати установки, той і вийде вперед.

- Чемпіонський титул якось впливає на команду?

- Абсолютно ні, на нас нічого не давить. Зрозуміло, що потрібно тримати статус. Всі розуміють, який у нас склад і куди ми рухаємося. Зараз акцент поставлений на молодь, на тих людей, які були давно в колективі. Цілеспрямовано нікого не добираємо, а діємо тими футболістами, які  нас є. Нехай доводять свою кваліфікацію.

- Були якісь несподіванки в першому колі особисто для вас?

- Мені дуже симпатизує команда "Форца", яка дійсно єдиним колективом старається працювати. Хлопці о 9-10 вечора ще тренуються. І "Коростень". Більше ніяких несподіванок не було. Як вже казав - були моменти везіння і використання моментів. Нічого такого я не бачу і несподіванок для мене не було, все прогнозовано.

- Які прогнози на ІІ коло?

За чемпіонство в цьому році боротимуться мінімум чотири команди - "Грантех", "Енергія", "Атлет" і ми. Але всі команди ліги підрівнялися і чемпіонат міста вирівнявся за рахунок переходів в різні клуби футзалістів. Тому варто очікувати, що лідери будуть втрачати очки. Щодо нас, то будемо робити все можливе, щоб боротися за вищі позиції. Починаємо процес підготовки під певних суперників. Перших три тури ІІ кола стануть визначальними для нас. Але все розставить по своїх місцях лише останній тур цього чемпіонату, друге коло буде ще цікавішим.