Підписуйтесь на нас:

Коростенці виграли міні-футбольний турнір ХХІІ Спартакіади серед працівників ПАТ «Житомиргаз»

12.06.2017

На початку червня на стадіоні "Авангард" міста Новограда-Волинського відбулася ХХІІ Спартакіада серед працівників ПАТ «Житомиргаз». Урочисте відкриття турніру провели заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко та начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Наталія Петрівна Борис. Звертаючись до учасників змагань, Оксана Василівна від імені міського голови Віктора Весельського, депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради та себе особисто побажала їм успішних виступів, яскравих перемог та найкращих спогадів про спільно проведені спортивні змагання.

Загалом у спартакіаді, яка проходила за сприяння обласного ФСТ "Спартак" та управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, взяли участь команди з Коростеня, Малина, Попільні, Овруча, Житомира, Бердичева, Чуднова та Новограда-Волинського. Команди визначали сильніших у таких видах спорту: легка атлетика, міні-футбол, настільний теніс, важка атлетика, шашки та армреслінг.

У змаганнях з міні-футболу, головним суддею яких був голова Асоціації футзалу м. Житомира та Житомирської області Віктор Таран, після запеклих матчів у групах до плей-офф пробилися команди Новограда-Волинського, Овруча, Коростеня та Бердичева. Примітно, що і в фіналі, і в матчі за третє місце сильнішого довелося визначати у серії післяматчевих пенальті. У матчі за золоті нагороди спартакіади коростенці були сильнішими за команду Овруча, а бронзу у серії пенальті завоювала господарі.