Підписуйтесь на нас:

Календар Кубку Житомирського міського голови. ОНОВЛЕНИЙ.

04.08.2019

Стартував Кубок Житомирського міського голови. Регламент матчів - два тайми по 13 хвилин "чистого" часу, усі матчі турніру проходять у залі ФОКу. Із нововведень турніру: на усіх стадіях плей-офф команди грають до двох перемог окрім фіналу.

Підсумки жеребкування Кубку Житомирського міського голови

Група А Група В
1. Квара ФК "Атлет-Житомир"
2. Технічнйий ліцей ФзК "Форца"
3. Грантех Рятівник
4. ТОВ ЖКК Олесана
5. Арсенал Форца-Фортуна
6. ФК "ІнБев" ФзК "Штурм"

У календарі матчів можливі зміни, слідкуйте за анонсами

Понеділок, 5 серпня

19:00 урочисте відкриття турніру

19:15 Грантех - ТОВ ЖКК 

20:15 Технічний ліцей - Арсенал

Вівторок, 6 серпня

19:30 ФзК "Форца" - Форца-Фортуна

20:30 Рятівник - Олесана

Середа, 7 серпня

19:00 Технічний ліцей - Грантех

20:00 Форца-Фортуна - ФК "Атлет-Житомир"

Четвер, 8 серпня

19:30 ФзК "Штурм" - Олесана

20:30 ФК "ІнБев" - ТОВ ЖКК

П'ятниця, 9 серпня

19:00 Арсенал - Квара

20:00 Рятівник - ФК "Атлет-Житомир"

Понеділок, 12 серпня

19:00 Арсенал - Грантех

20:00 Квара - ТОВ "ЖКК"

Вівторок, 13 серпня

19:30 Форца-Фортуна - Рятівник

20:30 ФК "Атлет-Житомир" - ФзК "Штурм"

Середа, 14 серпня

19:00 ФК "ІнБев" - Технічний ліцей

20:00 Грантех - Квара

Четвер. 15 серпня

19:30 ФК "Атлет-Житомир" - Олесана

20:30 ФзК "Форца" - Рятівник

П'ятниця, 16 серпня

19:00 Арсенал - ФК "ІнБев"

20:00 ФзК "Штурм" - ФзК "Форца"

Понеділок, 19 серпня

19:00 ТОВ "ЖКК" - Технічний ліцей

20:00 Квара - ФК "ІнБев"

Вівторок, 20 серпня

19:30 Олесана - ФзК "Форца"

20:30 Форца-Фортуна - ФзК "Штурм"

Середа, 21 серпня

19:00 ТОВ "ЖКК" - Арсенал

20:00 Квара - Технічний ліцей

Четвер, 22 серпня

19:30 ФК "Атлет-Житомир" - ФзК "Форца"

20:30 Олесана - Форца-Фортуна

П'ятниця, 23 серпня

19:00 ФзК "Штурм" - Рятівник (Матч не відбудеться)

20:00 ФК "ІнБев" - Грантех (Матч не відбудеться)!

Понеділок, 26 серпня

19:00 Грантех - Олесана ("А1"-"В4")

20:00 Технічний ліцей - ФзК "Штурм" ("А2"-"В3")

Вівторок, 27 серпня

19:30 ФзК "Форца" - ФК "ІнБев" ("В1"-"А4")

20:30 ФК " Атлет-Житомир" - Квара ("В2"-"А3")

Середа, 28 серпня

19:00 Олесана -Грантех ("В4"-"А1")

20:00 ФзК "Штурм" - Технічний ліцей ("В3"-"А2")

Четвер, 29 серпня

19:30 ФК "ІнБев" - ФзК "Форца" ("А4"-"В1")

20:30 Квара - ФК "Атлет-Житомир" ("А3"-"В2")

П'ятниця, 30 серпня

19:00 ФзК "Форца" - ФК "ІнБев"

20:00 "Резерв"

Понеділок, 2 вересня

19:00 Грантех (W ("А1"-"В4") - ФК " Атлет-Житомир" (W ("В2"-"А3")

20:00 ФК "ІнБев" (W ("В1"-"А4") - ФзК "Штурм" (W ("А2"-"В3")

Вівторок, 3 вересня

19:30 ФК "Атлет-Житомир" (W ("В2"-"А3") - Грантех (W ("А1"-"В4")

20:30 ФзК "Штурм" (W ("А2"-"В3") - ФК "ІнБев" (W ("В1"-"А4")

Середа, 4 вересня

19:00 "Резерв"

20:00 "Резерв"

Четвер, 5 вересня

19:30 ФК "Атлет-Житомир" - ФК "ІнБев"

20:30 ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ