Підписуйтесь на нас:

"Грантех" і "ГазМяс" роблять перші кроки на шляху до фіналу Кубку Житомирської області

04.07.2018

У перших півфінальних матчах Кубку Житомирської області, які відбулися 3 липня, "Грантех" продовжив традицію погромів, цього разу дев'ять м'ячів футзалісти "Грантеха" відвантажили "Медику. У іншому півфіналі гравцям МФК "Галант" наснаги вистачило на два м'ячі, тоді як їх опонентам із "ГазМясу" на шість.

Матчі-відповіді відбудуться вже сьогодні у залі ФОКу починаючи з 19:30. Фінал та матч за третє місце будуть зіграні у п'ятницю, 6 липня.

1/2 фіналу Кубку Житомирської області, перші матчі

«Медик» – «Грантех» 1:9 (0:4) протокол матчу

Голи: Ковальчук аг 15, 23; – Алєксєєв 3, 4, 12, 18, 19; Яліков 8; Литвиновський 16; Орлик 17;

Попередження: Сотнік – Яліков

Зі стартових хвилин гравці «Грантеха» почали плести мережива атак біля воріт суперника. Коли ж здавалося, що «медики» витримали стартовий натиск гостей, за справу взявся кращий бомбардир Кубку Алєксєєв, який впродовж хвилини двічі розписався у воротах «Медика». Досягши свого гості заспокоїлись і настала черга господарів шукати щастя біля воріт Даценка. Євген щоразу був на висоті, а тому й всі спроби футзалістів «Медика» були марними. Найближчим до голу був Ковальчук, Сергій навіть забив, однак його взяття воріт відмінили арбітри. Як потрібно реалізовувати свої моменти продемонстрував Яліков – 3:0, а під завісу тайму Алєксєєв після розіграшу стандарту записав до свого доробку черговий гол.

У другому таймі сценарій матчу змін не зазнав: «Грантех» продовжував забивати й традиційно після восьмого голу почав підключати до власних атак воротаря Рахметова. Гравці «Грантеха» не заспокоїлись і після дев’ятого м'яча, продовжуючи тиснути на ворота суперника. Щоправда, на 23-й хвилині гості поплатилися за гру в п’ять польових, «гол престижу» в активі Ковальчука. Заключних дві хвилини матчу «медики» також спробували пограти з п’ятим польовим, однак відквитати декілька м’ячів перед матчем-відповіддю не змогли.

МФК «Галант» – «Газмяс» 2:6 (1:2) протокол матчу

Голи: Добровінський 6; Тарасюк аг 12; Левчук 17; – Вакула 13, 24; Тарасюк 14, 21; Слюсар 18;

Попередження: Тарасюк – немає

Протягом стартових хвилин матчу команди змагалися за територіальну перевагу. Перемогу в цій дуелі здобули футзалісти «ГазМясу», які, однак, пробити воротаря Гутника як не старались, не змогли. Впевненість Олега в рамці передалась його одноклубникам в атаці, зокрема Добровінському, який всередині тайму відкрив рахунок у матчі. Гості одразу ж додали обертів в атаці, втім ні Тарасюк, ні Вакула, які мали чи не найреальніші гольові моменти, переграти Гутника не зуміли. Гравці «ГазМясу» все ж досягли свого під завісу тайму, коли спочатку змусили помилитися у захисті Тарасюка, а за мить господарі не вгледіли за Вакулою – 2:1.

У дебюті другого тайму «ГазМяс» забив втретє – це Тарасюк класно спіймав круглого на ногу і більярдним пострілом з-за меж штрафного майданчика поцілив у дальній кут воріт «Галанту». Надію господарям на камбек подарував Левчук, реалізувавши свій вихід віч-на-віч, та у плани «Галанту» втрутився Слюсар, який знову збільшив гандикап «ГазМясу» до двох м’ячів. На чергові спроби відродити інтригу в матчі гравцям «Галанту» забракло сил, натомість гості ще двічі підловили суперника на помилках у захисті – 6:2 і у матчі-відповіді «Галанту» необхідно відквитати чотири м’ячі.