Підписуйтесь на нас:

"Грантех" і "ГазМяс" крокують до півфіналу Кубку Житомирської області

30.06.2018

У матчах п'ятниці сенсацій не сталося: лідери атак "Грантеху" продовжують особисту гонку бомбардирів, від чого знову постраждала "Олесана" - поразка 7:1, а гравці "Твій час-ЖДТУ" продемонстрували характер у протистоянні з "ГазМясом", та все ж зійшли з дистанції плей-офф.

«Олесана» – «Грантех» 1:7 (0:3) протокол матчу

Голи: Казаков 24; – Алєксєєв 4, 17, 18; Лясковський 11, 21; Шмайхель 12; Литвиновський 19;

Попередження: немає

Попри солідну перевагу за підсумками першого чвертьфінального матчу, у матчі-відповіді гравці «Грантеха» і не думали змінювати тактику. Внаслідок цього воротар «Олесани» Лісовський крутився, як білка в колесі, аби стримати натиск суперника. Зусиль захисту господарів вистачило на чотири хвилини, аж поки Алєксєєв не розмочив рахунок у матчі. Опісля гості дали шанс супернику, коли на 10-й хвилині Мельничук із Согою організували контр-випад, але удар Артема парирував воротар «Грантеха» Даценко. На цьому моменти біля воріт гостей закінчились, а гравці «Грантеха» Лясковський і Шмайхель довели перевагу своєї команди до 3:0.

У другому таймі гравці «Грантеха» продовжили реалізовувати свою ігрову перевагу в голи. До 19-ї хвилини їх назбиралося шість, опісля чого гості вже традиційно почали підключати до власних атак воротаря Рахметова. Однак, Рустам не забив, а манішку п’ятого польового примірив на себе Орлик. За гри у чисельній більшості гості забили лише один м’яч, натомість пропустили від Казакова – 7:1 «Грантех» знову відвантажує «Олесані» 7 м’ячів й крокує до півфіналу турніру.

«Твій час-ЖДТУ» – «ГазМяс» 4:4 (3:2) протокол матчу

Голи: Гвоздь С 2; Виговський 9, 10, 14; – Вакула 6, 22; Тарасюк 7, 17;

У матчі-відповіді перед гравцями «Твій час-ЖДТУ» стояло завдання відіграти два м’ячі, а тому зі стартових хвилин вони почали втілювати у життя свій план на гру. Першим кроком до цього став гол Сергія Гвоздя, який трапився вже на другій хвилині. Та радість господарів тривала недовго, адже гості швидко відігралися – це Вакула опинився в потрібному місці в потрібний час після розіграшу стандарту. Ще за мить Тарасюку вдався влучний постріл в дальній кут воріт суперника – 2:1. На таку спритність гостей у складі «Твій час-ЖДТУ» відповів Виговський: Володимир впродовж лічених секунд оформив дубль і знову вивів свою команду вперед. Гравці «ГазМясу» видали надактивну кінцівку, створили чималу кількість гольових нагод, але суперник втримав перевагу.

Виговський продовжив свої бомбардирські подвиги вже у другому таймі, коли знову змусив капітулювати воротаря гостей Школьного й тим самим зрівняв рахунок у чвертьфінальній серії. Виконавши задачу мінімум, футзалісти «Твій час-ЖДТУ» заспокоїлись, за що одразу ж були покарані голом Тарасюка – 4:3. Гравці «ГазМясу» вирішили убезпечити себе від подальших форс-мажорів у вигляді голів суперника, а тому і роботи у воротаря господарів Панасюка було вдосталь. Та як не старався Андрій, а нічого не зумів вдіяти з пострілом Вакули на 22-й хвилині. Футзалісти «Твій час-ЖДТУ» спробували переломити хід матчу за допомогою гри у п’ять польових, але безуспішно – бойова нічия 4:4, яка виводить до півфіналу «ГазМяс».