Підписуйтесь на нас:

До уваги учасників Чемпіонату м. Житомира та "Кубку Золоте Руно"

25.09.2018

20 жовтня - дата старту Відкритого Чемпіонату м. Житомира з футзалу сезону 2018\2019 рр. Ключові положення розіграшу турніру збереглися: «чистий час» в усіх трьох лігах, заборона виступати у Чемпіонаті міста гравцям Екстра- та другої футбольної ліг, статус відбіркового етапу АФЛУ та посилення грошових санкцій. Серед нововведень: обов'язкові манішки у вищій та першій лігах й проведення Кубку Житомирської області.

Скачати бланк заявки

Скачати паспорт футболіста

Нагадуємо, що до заявки обов’язково додаються скан-копії громадянських паспортів кожного гравця (тільки перша сторінка) і окремо фотокартка кожного гравця в електронному вигляді. Заявки разом з додатковими матеріалами відправляти на електронні адреси АФЖ: futsalzt2015@gmail.com та euromart71@gmail.com. До старту Чемпіонату буде проведено ще декілька організаційних зборів, найближчі з них у суботу, 29 вересня, у конференц-залі готелю "Україна" (другий поверх).

Також у суботу завершується заявковий період "Кубку Золоте Руно", який організовують "Квара" разом із Асоціацією футзалу м. Житомира. У суботу на зборах буде визначено формат турніру, а першого жовтня на майданчику "Квара арена" (вул. Сірка, 54) відбудуться стартові матчу. Звертаємо увагу, що "Кубок Золоте Руно" є не лише хорошим приводом для перевірки власних сил, а й має фінансовий стимул, адже призовий фонд Кубку складає 20 000 грн.

Скачати бланк заявки "Кубок Золоте Руно"