Підписуйтесь на нас:

Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля – чемпіон України серед підрозділів ДСНС

12.04.2019

У період 10-11 квітня на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» у Житомирі відбулась фінальна частина Чемпіонату ДСНС України з футзалу. У Чемпіонаті взяли участь 11 найсильніших команд з обласних підрозділів ДСНС України, які за підсумками попередніх відбіркових ігор потрапили до фіналу. Це команди з Рівненської, Харківської, Херсонської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Черкаської, Чернівецької областей, а також  Управління ДСНС України у Житомирській області, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

За звання чемпіона турніру змагались три команди: рятувальники Херсонській та Кіровоградській областей, а також команда «Рятівник» Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Зазначені команди вибороли перемогу у своїх відбіркових групах. Зокрема, рятувальники Херсонщини стали кривдниками житомирян. Обидві команди в групі «А», перегравши збірну Управління ДСНС України у Чернівецькій області та, зігравши очну зустріч в бойову нічию 1:1, набрали однакову кількість залікових балів – по 4. Однак, за рахунок додаткових показників по забитим м’ячам до наступного етапу пройшло Головне управління ДСНС України у Херсонській області.

Щодо інших фіналістів, то Управління ДСНС України у Кіровоградській області тріумфувало із сімома заліковими пунктами у квартеті «В», випередивши рятувальників із Рівненській, Черкаській та Івано-Франківській областей. Черкаський же інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля був найкращим у квартеті «С». Курсанти, також набравши сім очок, залишили поза турніром представників Луганської та Харківської областей, а також Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Згідно регламенту змагань, боротьба між фіналістами за призові місця проводилась за круговою системою. У першому матчі дня з рахунком 5:2 футболісті ДСНС у Кіровоградській області завдали поразки суперникам із Херсонщини. У наступній грі кіровоградці з такою же різницею м’ячів, з рахунком 3:0 програли Черкаському «Рятівнику». У вирішальній – третій грі, херсонські рятувальники для здобуття чемпіонства повинні були здобувати звитягу над курсантами з різницею більше трьох м’ячів. Південним фахівцям ДСНС це не вдалося, вони переграли майбутніх колег з Черкаського ВНЗ, але лише з різницею в 1 гол – 2:1.

Отже, завдяки додатковим показникам по забитих м’ячах, чемпіоном фінальної частини турніру ДСНС України з футзалу стала команда курсантів Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Срібні призери – Управління ДСНС України у Кіровоградській області. Бронзу здобули рятувальники Головного управління ДСНС України у Херсонській області. Кращим гравцем турніру став нападник команди-чемпіона – Влад Блонський, який забив 8 м’ячів. Нагородження проводили начальник У ДСНС України в Житомирській області Ігор Нікітчук та  легендарний український футболіст, заслужений майстер спорту Вадим Євтушенко.

У ДСНС України у Житомирській області