Підписуйтесь на нас:

чемпіонат ДШВ ЗСУ

11.02.2020

              Весь минулий тиждень в Житомирі йшли запеклі баталії з футзалу! В будні дні наші герої-десантники змагалися між собою на паркеті, а в неділю відбувся матч між лідерами ВЧМ. Про гру між Атлетом та Енергією можна сказати тільки одне: краще один раз побачити ніж сто разів послухати!!!!

              А от про чемпіонат ДШВ ЗСУ дещо розкажемо. Саме Асоціація футзалу Житомирської області була свого часу ініціатором та першим організатором турнірів ДШВ з футзалу. Перший чемпіонат провели в Житомирі, але географія ширилася кожного року. Один з турнірів проводили навить в зоні АТО/ООС. І ось у черговому турнірі в нашому місті приймали участь 9 команд.

             Серед гравців багато учасників бойових дій зокрема кавалерів найвищих нагород України. Завдячуючи допомоги керівництву області та міста вдалося зробити свято для наших захисників. А що може бути краще гарних емоцій? Чотири дні запеклої боротьби; 28 ігор; майже 150 учасників і багато-багато емоцій! А, що найприємніше для житомирян-перемога нашої рідної 95 десантної бригади! До того ж, окремо, хочемо подякувати італійському бренду «LEGEA» за чудові призи та грошові сертифікати!