Підписуйтесь на нас:

Це не просто 80-річний !!!! ювілей!!!

13.05.2020

НАЙКРАЩІ ТА НАЙЩИРИШИ ВІТАННЯ!!!!!

     Шановні, друзі!

     В засновника Асоціації футзалу (федерації  міні-футболу/футзалу) міста Житомира та Асоціації футзалу (федерації  міні-футболу/футзалу) Житомирської області, майстра спорту СРСР – легенди Житомирського та Українського футболу СІЦІНСЬКОГО ТОМАША АНТОНОВИЧА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!!!!!!

     Це не просто 80-річний !!!! ювілей людини, це епоха Житомирського футболу і футзалу!!! Цілі покоління гравців, тренерів, арбітрів та інших шанувальників футболу та футзалу зростали під керівництвом цієї людини. Неможливо підрахувати кількість дітей які перші кроки у футболі зробили за закликом ТОМАША АНТОНОВИЧА, адже перші змагання серед дитячих та дворових команд СІЦНСЬКИЙ та БІЛИЙ проводили ще в 1985 році!!!!! Не будемо зараз займатися переказам біографії ТОМАША АНТОНОВИЧА, а просто наголосимо, що ми ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ – футболіста, футзаліста, тренера, вчителя, спортивного діяча, засновника футзального руху на Житомирщині і головне ЧУДОВУ та НЕПЕРЕСІЧНУ ЛЮДИНУ!!!!!!

     В цей нелегкий час бажаємо ЗДОРОВ’Я,  ЗДОРОВ’Я та ще раз ЗДОРОВ’Я!!!!!

     Шановний ТОМАШ АНТОНОВИЧ, ми ВАС любимо та глибоко поважаємо! Разом ми з ВАМИ зробимо ще багато для розвитку футзального та футбольного руху!!!!!!!!