Підписуйтесь на нас:

Божевільна нічия "Форци-А" і "Штурму" та рекордний "Грантех" - результати заключних матчів у групі С

22.06.2018

У групі С "Грантех", який вже оформив путівку до 1\4 фіналу Кубку, у заключному матчі групового етапу з FC «ZT» поставив задачу вивести в лідери бомбардирського заліку своїх гравців. Їм це вдалося - 20 голів і одразу четверо футзалістів "Грантеху" на вершині бомбардирських перегонів. У іншому матчі групи "Форца-А" і "Штурм" в очному протистоянні розігрували другу путівку до плей-офф турніру. Гравці "Форци-А" проявили неабиякий характер і хоча двічі по ходу матчу відігравалися, все ж не зуміли вирвати перемогу й обійти "Штурм" в турнірній таблиці - бойова нічия 5:5

FC «ZT» – «Грантех» 0:20 (0:6) протокол матчу

Голи: Тищенко 1, 5; Алєксєєв 1, 6, 17, 22, 23; Литвиновський 6, 15, 17; Лясковський 6, 12, 17; Орлик 7, 23; Рахметов 21, 25; Яліков 22, 26, 26;

Попередження: немає

Лік забитим голам у звітному матчі поклав Тищенко, який уже на дебютній хвилині матчу вразив дев’ятку воріт FC «ZT». У  змаганні швидких голів Микиті програв Алєксєєв, який оформив другий голу за декілька секунд потому. За такого розвитку подій шансів у господарів біля воріт суперника практично не було, та навіть якщо футзалісти «Грантеха» і допускали помилки при обороні власних воріт, то опоненти їх не реалізовували. Як, наприклад, Баранюк, який з декількох метрів влучив у поперечку, і Петрусь, який у ближньому бою не зумів переграти голкіпера «Грантеха» Даценка. А тим часом гості продовжували забивати, підключаючи до власних атак свого воротаря. І хоча Євген у першому таймі не забив, його одноклубники настріляли шість м’ячів у ворота FC «ZT».

У другому таймі гравці «Грантеха» увімкнули підвищену передачу, і як наслідок кожен удар по воротах Гринька завершувався голом. Гості зупинилися лише після 12-го взяття воріт. Перед 13 голом «Грантех» взяв паузу, адже виводив на ударну позицію Рахметова. Рустам забив на 21-й хвилині, після чого за справу взялися Алєксєєв і Орлик. Крапку в абсолютно рекордному матчі турніру поставив Яліков – 20:0.

«Форца-А» – ФзК «Штурм» 5:5 (1:2) протокол матчу

Голи: Меліченко 13; Оніщук 20, 23, 24, ++26; – Сохацький 3, 16, 25; Чернега 7; Тимощук 18;

Попередження: Іванов – Сохацький, Овчаров, Сікайло

Зі стартових хвилин матчу гравці «Штурму» запропонували супернику агресивний високий пресинг, внаслідок чого швидко захопили ініціативу і невдовзі Сохацькому вдався влучний гарматний постріл – 1:0. Попри всі подальші спроби футзалістів «Форци-А» заспокоїти гру, гості продовжили тиснути на ворота суперника. Така тактика знову спрацювала на сьомій хвилині, коли розіграш стандарту завершився голом Чернеги. І якщо після першого пропущеного м’яча господарі намагалися регулярно створювати моменти біля воріт «Штурму», то після другого голу були не такими активними в атаці. Як показав сценарій матчу, гравці «Форци-А» просто шукали шпарину у захисті суперника і знайшли її на заключній хвилині тайму, коли Меліченко зіграв «стовпа» і відквитав один м’яч.

Другий тайм команди почали із нереалізованих моментів: Сохацький потужним пострілом мало не зламав поперечку воріт «Форци-А», а біля протилежних воріт Меліченко вкотре перевірив реакцію воротаря Говорадла. За декілька хвилин потому Сохацький все ж реабілітувався, відправивши у ворота «Форци-А» третій м’яч, а за дві хвилини ініціативу свого одноклубника підтримав Тимощук – 4:1. Гості одразу ж перейшли на гру у п’ять польових, яка швидко дала свій результат, коли Оніщук відквитав другий гол. «Форца-А» довго запрягала, та швидко поїхала – невгомонний Оніщук впродовж хвилини двічі розписався у воротах «Штурму» і зрівняв рахунок у матчі. Однак, чисельна перевага зіграла з гравцями «Форци-А» злий жарт, коли Сохацький знову вивів ФзК «Штурм» вперед. На порятунок у господарів залишалось обмаль часу, та вони зуміли витиснути максимум зі свого моменту – гості за одну секунду до фінальної сирени заробили шостий фол, який реалізував Онищук – 5:5 і далі крокує ФзК «Штурм».