Підписуйтесь на нас:

"Атлети" трощать "ГазМяс" у заключному матчі 15 туру вищої ліги

15.02.2018

Програму 15 туру вищої ліги Чемпіонату м. Житомира завершував матч між ФК "Атлет-Житомир" та "ГазМясом", який завершився рекордною перемогою Чемпіонату.

ФК «Атлет-Житомир» – «ГазМяс» 13:1 (6:0)

Голи: Чапський 1, 25; Киришун 6; Коваль 8, 21; Терновой 11, 12; Ткачук 14, 20; Гусак 15, 23; Омелянчук 16; Яворський 27; – Прус 23;

Попередження: немає

«Атлети» реалізували свою першу ж атаку – на 19-й секунді Чапський відкрив рахунок у матчі. Гравці «ГазМясу» спробували організувати гол у відповідь, найактивнішими були Ничипоренко та Островський, але голкіпер господарів Зорник втримав свої ворота на замку. Аби убезпечити себе від форс-мажорів у вигляді пропущених голів, «атлети» швидко довели свою перевагу до трьох м’ячів зусиллями Киришуна та Коваля, а невдовзі Терновой, оформивши дубль протягом лічених секунд, довів рахунок до розгромних 5:0. Усі спроби гостей біля воріт суперника були марними, тоді як Ткачук за дві секунди до перерви поставив крапку у першому таймі – 6:0.

У другому таймі господарі продовжили погром суперника й лише після того, як Коваль запалив на табло цифру 10, «атлети» дали шанс «ГазМясу». Такою нагодою скористався Прус, який і став автором «голу престижу» у звітному матчі. На таку спритність Олександра у складі «атлетів» відповіли Гусак, Чапський і Яворський – 13:1 рекордна перемога «Атлет-Житомир» у Чемпіонаті.