Підписуйтесь на нас:

"Аміко" став срібним призером першості ВФСТ "Колос" серед ветеранів

30.12.2017

Із 10 по 16 грудня в м. Берегове Закарпатської області пройшла Першість ВФСТ "Колос" АПК України з футзалу серед ветеранів 50+ та 55+. В цьому році в першості взяли участь футболісти з 13 областей України у кожній віковій групі.

Команда ветеранів "Аміко" представляла Житомирщину у двох категоріях: у молодшій віковій категорії 50 і старші наша команда в своїй підгрупі посіла третє місце і не змогла пробитись до півфіналу, а 55 і старші вкотре підтвердили, що вони на теренах нашої держави є одними з найкращих. На груповому етапі ветерани "Аміко", перемігши Чернівчан та зігравши внічию із Черкащанами, посіли перше місце. Далі наші гравці на стадії плей-офф обіграли команду Чернігова з рахунком 2:0, а у півфіналі обіграли футболістів Тернополя 1:0. Напруженим видався фінальний матч з одеситами, які є неодноразовими переможцями даної першості і призерами багатьох Всеукраїнських змагань. Основний час переможців не визначив - 0:0, а в серії післяматчевих пенальті фортуна була схильна до суперника - 3:2 перемога одеситів.

Таким чином наші спортсмени завоювали почесне друге місце. Вітаємо наших ветеранів: