Підписуйтесь на нас:

26 вересня відбулися перші попередні збори представників команд ВЧМ.

28.09.2019

     26 вересня відбулися перші попередні збори представників команд бажаючих прийняти участь у, черговому, Відкритому чемпіонаті міста Житомира з футзалу серед чоловіків (Відбірковому етапі Аматорської футзальної ліги України). На зборах обговорили нововведення Регламенту ВЧМ та порядок і строки оформлення заявкової документації.

    З основних нововведень:

- цього сезону ВЧМ проходитиме під загальною ідеєю дотримання спортивної етики та дисципліни, відповідно підсилюються вимоги та відповідальність за порушення пов’язані з неспортивною поведінкою і проявами агресії та неповаги;

- вища ліга ВЧМ з цього сезону носитиме назву «Елітний дивізіон ВЧМ»;

- за підсумками цього сезону,  з метою підвищення цікавості змагань та дотримання спортивного принципу збільшується кількість команд, що переходитимуть у лігу вищу рангом та тих, що «вилітають» нижче, до трьох замість двох, за виключенням переходу між «Елітним дивізіоном» та «Першою лігою».

    Нагадуємо, що старт ВЧМ планується на суботу 19 жовтня, наступні збори для подання заявок та сплачування грошових внесків відбудуться 03 та 10 жовтня 2019 року(місце та час оголосимо додатково), а 17 жовтня відбудеться жеребкування ВЧМ. Чекаємо усіх бажаючих!

Уся необхідна заявкова документація та інструкція з правилами її оформлення є на нашому сайті у розділі «Документи». Слідкуйте за новинами!