Сергій Безпрозванний, відомий житомирським вболівальникам по виступам за “Медик”, захищав кольори національної збірної України з футболу на Чемпіонаті світу серед лікарів. 23-й Чемпіонату світу з футболу серед лікарів стартував 8 липня в Австрії, участь у ньому взяли понад 1000 медиків з усього світу.

Турнір традиційно проходить у двох категоріях: основна команда та ветеранська. Українська збірна виступала в групі С зі збірними Швеції, Канади та Кореї, команда “Мастерс” (ветерани 45+) – у групі А зі збірними США, Бразилії та Німеччини. У груповому раунді житомирянин Сергій Безпрозванний відзначився двома голами: у ворота збірної Швеції та Південної Кореї

У підсумку команда Сергія дісталася до фіналу, у якому програла збірній Чехії з рахунком 3:0, тоді як “Мастерс”, поступившись у півфіналі росіянам, у матчі за бронзу розібралися зі збірною Угорщини 6:4. Зазначимо, що українця Артема Джанджулію було визнано кращим півзахисником Чемпіонату світу.

Нагадаємо, що у 2015 році збірна лікарів України “Мастерс” стала Чемпіоном світу і володарем Vogel Cup у США, а цьогорічні срібні й бронзові медалі є найвищим досягненням українців на світових футбольних форумах.