Команда житомирської ЗОШ №27 разом із Коростенським міським колегіумом пробилися до фінальної частини Кубку міністра оборони України, присвяченого Дню захисника України. За це право протягом неділі, 8 жовтня, змагалися три команди: Коростенського міського колегіуму, бердичівської ЗОШ №12 і житомирської ЗОШ №27.

Головний і найпринциповіший матч другого етапу між житомирянами і коростенцями відбувся першим. У ньому команди протягом першого тайму обмінювалися голами й на перерву пішли за рахунку 3:3, а у другому завдяки голам Іллі Радченка, який у цьому матчі оформив покер, святкували перемогу 5:3. Свою перемогу коростенці здобули у наступному матчі, розгромивши команду бердичівської ЗОШ №12 з рахунком 15:1. Куди скромнішою в порівнянні з коростенцями, була перемога команди ЗОШ №27 над бердичівлянами – 7:1.

Коростенський міський колегіум – ЗОШ №27 (м. Житомир) 3:5 (3:3)

Голи: Салей 2, 14; Кульчицький 6; – Петегирич 5; Радченко 7, 8, 18, 25;

ЗОШ №12 (м. Бердичів) – Коростенський міський колегіум 1:15 (0:7)

Голи: Захожий 22; – Ктітор 2, 13, 21, 27; Мяновський 4, 8, 19; Кульчицький 5, 10, 16, 26; Бондур 13, 25, 29; Седняр 30;

ЗОШ №27 (м. Житомир) – ЗОШ №12 (м. Бердичів) 7:1 (5:0)

Голи: Ясінський 1, 12; Петегирич 3, 7, 29; Радченко 7; Ярош 30; – Лащо 24;

Таким чином команди житомирської ЗОШ №27 та Коростенського міського колегіуму зіграють у фінальній частині Кубку міністра оборони України як переможці VІІ територіальної зони (міста обласного підпорядкування). Фінальна частина Кубку відбудеться 15 жовтня у Житомирі у залі ФОКу.

Програма проведення фінальних змагань:

до 10:00 – приїзд команд на змагання;

10:00 – 10:30–робота мандатної комісії, жеребкування;

11:00 – 11:30 –парад учасників, урочисте відкриття змагань;

11:30 – 15:00 –попередні ігри та фінальна частина змагань;

15:30 – урочиста церемонія нагородження переможців та призерів, закриття змагань.