Протягом 26-27 серпня футзальний майданчик житомирського стадіону «Спартак» був ареною для проведення II щорічного корпоративного турніру з футзалу серед працівників Kromberg&Schubert.

Участь у турнірі взяли 10 команд, сформованих із працівників Луцького та Житомирського заводів. У суботу команди визначали сильніших у групах, а у неділю зійшлися у вирішальних матчах турніру. Вся увага була прикута до півфіналів, у яких житомиряни протистояли волинянам. У першому з них луцька «Pagoda» розібралася з житомирською «Тріадою» 6:3, а в іншому «Леви KROSCHU», добре знайомі житомирським вболівальникам по виступам у міських футзальних змаганнях, не без проблем обіграли луцький «BS» з рахунком 2:1. Тож і у «втішному фіналі», і у вирішальному матчі турніру глядачі мали змогу спостерігати за житомирсько-волинськими протистояннями.

У матчі за третє місце боротьби не вийшло і «BS» розгромив «Тріаду» з рахунком 3:0, тоді як колеги волинян із «Pagoda», програючи по ходу матчу 3:0, зуміли відігратися й змусили житомирян добряче понервувати. Однак, сил гравців «Pagoda» вистачило лише на чотири м’ячі, тоді як «Леви KROSCHU» забили вдвічі більше – 8:4, «Леви KROSCHU» стають переможцями II щорічного корпоративного турніру з футзалу серед працівників Kromberg&Shubert.

Підсумковий розподіл місць:

  1. «Леви KROSCHU» Житомир
  2. «Pagoda» Луцьк
  3. «BS» Луцьк
  4. «Тріада» Житомир
  5. «F 46» Луцьк
  6. «IE» Луцьк
  7. «Starteam» Житомир
  8. «Ураган» Житомир
  9. «StaFFF.T.» Житомир
  10. «F 60 C» Луцьк

Кращий бомбардир турніру – Андрій Субін «Леви KROSCHU»

Кращий воротар турніру – Ціхоцький Сергій «BS»