10 листопада у Черкасах завершилося перше коло Чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги. У цьогорічному розіграші першості (група А) приймає участь збірна Житомирської області – “Полісся”.

У першому колі у матчах з більш досвідченими суперниками полісянки набиралися досвіду, а за підсумками зіграних матчів заробили реноме команди першого тайму. Так практично у кожному матчі збірна Житомирської області йшла на перерву за нічиєї, або ж за переваги у рахунку, а у підсумку зазнавала поразки. У заключному матчі зі столичним “КНУБА” футзалістки “Полісся” були близькими до мирової 2:2, але пропустили прикрий гол наприкінці матчу.

За підсумками першого кола з 9 очками у групі А лідирує “КДЮСШ” (Славутич), по 6 залікових балів у своєму активі мають “Енергія-КДЮСШ №1” (м. Черкаси), “КНУБА” (м. Київ) та “Біличанка” (м. Ірпінь), у “Полісся” поки нуль у графі набраних очок. На команди очікує друге коло, за підсумками якого мають остаточно визначитися команди-учасниці фінального раунду змагань. Із двох груп до вирішальної частини першості виходять по 3 кращих команди.